[Teori] Hayatım bitmiş olabilir mi?

Xavier

Xavier

👁👄👁
Sivilce sorununu hallettim, UEE sorununu da geçen hallettim. %60 Hunter %40 Almond Eyes'ım var. 1 yılda 20 kilo verdim, ama hala kendimi yeterli hissetmiyorum. Çok fazla gıdım var ve zygolarım çok büyük ve garip duruyor. Hayatım bitmiş olabilir mi beyler ne diyorsunuz?

Sivilce sorununu hallettim, UEE sorununu da geçen hallettim. %60 Hunter %40 Almond Eyes'ım var. 1 yılda 20 kilo verdim, ama hala kendimi yeterli hissetmiyorum. Çok fazla gıdım var ve zygolarım çok büyük ve garip duruyor. Hayatım bitmiş olabilir mi beyler ne diyorsunuz?
zygoların fazla büyükse çeneni de ya chin wing ya implantla biraz genişletebilirsin. gıdı hallebilecilecek en basit sorunlardan biri bence, hem overlık bir durumun kesinlikle yok mk. eski ruh halinden eser yok, noldu bi kızdan ret mi yedin

• +1
Reactions: Xavier
zygoların fazla büyükse çeneni de ya chin wing ya implantla biraz genişletebilirsin. gıdı hallebilecilecek en basit sorunlardan biri bence, hem overlık bir durumun kesinlikle yok mk. eski ruh halinden eser yok, noldu bi kızdan ret mi yedin
yok la sadece aptallaşmaya ve yıkıklaşmaya başladım düzeltemiyorum amk

yok la sadece aptallaşmaya ve yıkıklaşmaya başladım düzeltemiyorum amk
banada oluyor arada amk al dinle iyice depresyona gir

• +1
Reactions: Xavier
Oglum bu foruma yolunuz dustuyse zaten non-NT beyinden sikildiniz 1.

Anadolu pici genomu 2

Les tirrikiye auschwitz kampi sartlari 3

• JFL
  • Hmm...
Reactions: wateriswet and Xavier

Users who are viewing this thread

Back