Testosteron basmama gerekceniz ne

elemanzelvadre

elemanzelvadre

Anti natural 🥶🥶💀☠️😈
750-1000 ng dl değilseniz sebebiniz ne

Şimdi ben siteyi yeni gördüm diyelim, Bu cümleden ne anlamam gerek Amk.
T seviyeniz 750-1000 nanogram/desilitre arasında (yüksek bir değer) değilse neden basmıyorsunuz diyor arkadaş

• Love it
Reactions: MOGGERWINSS
Şimdi ben siteyi yeni gördüm diyelim, Bu cümleden ne anlamam gerek Amk.
Siktirgit ozaman aq herşeyi senin anlicağın şekilde yazmak zorundamıyız @elemanzelvadre

Çiko gençlik

Siktirgit ozaman aq herşeyi senin anlicağın şekilde yazmak zorundamıyız @elemanzelvadre
Malmısın kanka sen

• Woah
Reactions: toprak
Mantıklı cümle kurmaman kardeşim saçma sapan cümleler kurup duruyorsun
Mantıklı cümle kurana mantıklı cümle kurarım, kim mantıklı konuşmuşta ben mantıklı cümle kurmamışım?

Elemanın tek taşşa var
elemanzelvadre kendine im enjeksiyon yapmaya calısırsa yağdan kası bulmaz iğne zaten

• +1
Reactions: menas
840 testom var fakat çocuksu duruyorum ve sakal yok sesim ince 20ye gircem niye böyle elemankardes
Androjen resptorlerin bokludur veya dht düşüktür

eczaneden ne alıp basayım var mıdır eczanede
Eczanede rimobolon var östrojeni çok baskılamasın dozunu ayarla iştah açıyor protein alımını arttırmak zorundasın bide

Eczanede rimobolon var östrojeni çok baskılamasın dozunu ayarla iştah açıyor protein alımını arttırmak zorundasın bide
rimobolonın yanında genelde bir şeyler kullanmıyorlar mı tek başına kullansam bir şey olmaz di mi.
bir de aromasin var 8 9 aydır duruyo kullanmaya üşendim işe yarar mı bu konuda boy ztn geçti artık

rimobolonın yanında genelde bir şeyler kullanmıyorlar mı tek başına kullansam bir şey olmaz di mi.
bir de aromasin var 8 9 aydır duruyo kullanmaya üşendim işe yarar mı bu konuda boy ztn geçti artık
Aromasin proviron yap lh fsh baskılıyo rimo

Östrojeni çok baskılarsan pipin çalışmaz

ELEMANZELVADRE, CANIMIN GULU SENIN O KOCA SULU YAGLI GOTUNE IGNE DEGIL AT YARTTRAGI SOKSAN YINE KASA ULASMAZ UZGUNUM CANIM BENIM

• +1
Reactions: menas
ELEMANZELVADRE, CANIMIN GULU SENIN O KOCA SULU YAGLI GOTUNE IGNE DEGIL AT YARTTRAGI SOKSAN YINE KASA ULASMAZ UZGUNUM CANIM BENIM
eleman kardesle ugrasacagına bana yardım etsene

20 yas sakal yok ses ince testo 840
haftalik 150mg testo e 12 hafta boyunca dene cok ostrojene donuseceginis sanmıyorum pct olarakta 3 hafta boyunca haftalik 2500 unite hcg + gunluk 1 tablet proviron + 1 tablet nolvadex

Elemanın vücudu bi garip valla

haftalik 150mg testo e 12 hafta boyunca dene cok ostrojene donuseceginis sanmıyorum pct olarakta 3 hafta boyunca haftalik 2500 unite hcg + gunluk 1 tablet proviron + 1 tablet nolvadex
testoyu ve hcgyi nereden alıcam bi de nolvadexi bilmiyom aromasin olmaz mı onun yerine

testoyu ve hcgyi nereden alıcam bi de nolvadexi bilmiyom aromasin olmaz mı onun yerine
150 basma 250 bas zaten 80 üretiyon

testo hcg proviron saticisi taniyom trde satan nolvadexi hala eczanede satiyolar mi
bilmiyom aromasin olmaz ama da KANKA BURADA RECETELI SATITORLAR AROMASINI SEN NEREDEN BULUYORSUN?

150 basma 250 bas zaten 80 üretiyon
aynen slask roosıxocucı kim digor sana bunları? 250 bodybuilder dozu 150 trt dozudur aq 150 ile 2000ng dl gorur adam karacigeri de zarar gormez

IMG 7702

bu da yagli gotune girsin oc seni

hgh cokta sikimde degil kankisi boyum 166 degil aq :lul::lul::lul:

hgh cokta sikimde degil kankisi boyum 166 degil aq :lul::lul::lul:
Orospunun doğurduğu seni 166 olan mı alıyor sadece hghyı adama bak 2 metre almıs hghyı bakmıs yoluna
Screenshot 20240805 220855
Screenshot 20240805 220853

• JFL
Reactions: toprak