Testosteron kullanımınfan sonra göz ağrılarım geçti??

elemanzelvadre

elemanzelvadre

Anti natural 🥶🥶💀☠️😈
Bilgisayar ekranları gözlerimi kurutup ağrıya sebep oluyodu 2 gündür olmuyor%100 testo çözdü eminim

Salak saçma sorununuz varsa böyle random ne alaka amk diyeceğiniz basın geçer

Bilgisayar ekranları gözlerimi kurutup ağrıya sebep oluyodu 2 gündür olmuyor%100 testo çözdü eminim

Salak saçma sorununuz varsa böyle random ne alaka amk diyeceğiniz basın geçer
amk depores x 2 damla thealoz duo 10 dkda 1 damlatıyom hala kuruyo illa bastıracan testoyu bana

amk depores x 2 damla thealoz duo 10 dkda 1 damlatıyom hala kuruyo illa bastıracan testoyu bana
tamam ben bastım geçti göz damlası 1 saatten sonra etkisini yitiyriyor yine gözlerimi yumruklamaya başlıyorum

kesin bas testosteron dicem de seninki zaten yüksek mk

git başka hormonlarada baktır

tamam ben bastım geçti göz damlası 1 saatten sonra etkisini yitiyriyor yine gözlerimi yumruklamaya başlıyorum

kesin bas testosteron dicem de seninki zaten yüksek mk

git başka hormonlarada baktır
neye baktırayım olm göz ile hormon ne alaka amına çakam

neye baktırayım olm göz ile hormon ne alaka amına çakam
göz değil zaten tam olarak gözün etrafındaki dokuların yağlılığını azaltıyor bilgisayar ışığı bir şekilde bende şuan yuzume nemlendirici bile sürmüyorum
maske takınca gözümün etrafını kapalyan sorunum çözülüyodu eskiden deriyle alakalı bende sende direk göz sorunu vardır benim göz sağlam etrafı bok

ÇOK MUTLYUUM AMK 1 YIL SONRA BİLGİSAYAR OYNAYAİBLİYORUM ARTIK

Sen tr subforum dışındada çok aktifsin la
Allah Allah saat kaç olmuş hala telefona bakıyorsun oğlum hiç yakışıyor mu senin gibi efendi birisine ver o telefonu anneciğine bakalım

Hadi iyi uykular tatlım:)

Allah Allah saat kaç olmuş hala telefona bakıyorsun oğlum hiç yakışıyor mu senin gibi efendi birisine ver o telefonu anneciğine bakalım

Hadi iyi uykular tatlım:)
Olm bu adam çok iyi yav valla fanınım abi

• +1
Reactions: iblamemyheight
bende seni seviyodum knk ama durduk yere aileme sövmeye başladın
Kanka hassas yerime şaka yapınca sinirlendim yav kusura bakma ergenin tekiyim ağzımdan istemediğim sözler çıkabiliyor

• Hmm...
Reactions: iblamemyheight
Kanka hassas yerime şaka yapınca sinirlendim yav kusura bakma ergenin tekiyim ağzımdan istemediğim sözler çıkabiliyor
Hala ergenim diyo 8 yaşında 31 çekmiş ve ölüm senin ergeblipin 13ünde bitti amm

Hala ergenim diyo 8 yaşında 31 çekmiş ve ölüm senin ergeblipin 13ünde bitti amm
8 yaşında sperm gelmiyordu olm sadece zevke geliyordum benim sperm 11-12 yaşlarında gelmeye başladı

8 yaşında sperm gelmiyordu olm sadece zevke geliyordum benim sperm 11-12 yaşlarında gelmeye başladı
Hala benden büyüksün

Senin sperm nezaman beri geliyor la(tabiri caize kamıştan su nezamandır akıyor)
Ilk 31imi cektiğimden beri 4 yıl olmak üzere

Ne ara basladin aq

• JFL
  • +1
Reactions: elemanzelvadre, boneking772 and maarda
  • JFL
Reactions: dostoyevski and szolliontaraelis

Users who are viewing this thread

Back