Tiktok face zoom

looksmaxdelisi2006

looksmaxdelisi2006

Banned
Face zoom efektinde kendimi daha çekici hissettim. Bu efekt gercek halimizi mi gösteriyor gerçekten?

• +1
Reactions: MOGGERWINSS
Face zoom efektinde kendimi daha çekici hissettim. Bu efekt gercek halimizi mi gösteriyor gerçekten?
En iyi telefon ve en iyi efekt ile bile lens distortain(yanlis yazmis olabilirm) yenemeyeceksin fakat bazi kameralar var gerçekte nasil gözüktügunu gösteren

OLUM ADAMLAR BOŞUNA Mİ AYNA İCAT ETMİŞ LAAAA

• JFL
Reactions: ER enjoyer
OLUM ADAMLAR BOŞUNA Mİ AYNA İCAT ETMİŞ LAAAA
Ayna deluzyonist oyunca(ameriganın oyunu)Arka kamera+yana çevirme asıl babanino

Ayna deluzyonist oyunca(ameriganın oyunu)Arka kamera+yana çevirme asıl babanino
Arka kamerada da lens bozulması var uzaklaşman gerekiyor bozulmanin ortadan kalkması için

ksucyfu dsiggdiu dskgyusdkug dyys jysgk kssf

Ayna yüzünün büyüklüğünü oranını doğru gösteriyor ama simetriyi yanlış gösteriyor ön kamera ikisinide yanlış gösteriyor amk arka kamerada tam doğru değil ama simetriyi doğru gösteriyor

Ayna yüzünün büyüklüğünü oranını doğru gösteriyor ama simetriyi yanlış gösteriyor ön kamera ikisinide yanlış gösteriyor amk arka kamerada tam doğru değil ama simetriyi doğru gösteriyor
Arka kamerayı eğer yanlamasına döndürmez isem suratım aynen soldaki gibi çıkıyor brutal assymetrycel

Attachments

• IMG_6565.jpeg
    IMG_6565.jpeg
    1.3 MB · Views: 0
  • IMG_6556.jpeg
    IMG_6556.jpeg
    1.2 MB · Views: 0
En iyisi biyometrik foto veya profesyonel kameralar bence

• +1
Reactions: looksmaxdelisi2006
Arka kamerayı eğer yanlamasına döndürmez isem suratım aynen soldaki gibi çıkıyor brutal assymetrycel
Sanirsam farki cidden sadece biz görüyoruz amk

Arka kamerayı eğer yanlamasına döndürmez isem suratım aynen soldaki gibi çıkıyor brutal asassymetrycel
Ben arka kamerayı bir yere yerleştirip çekince asimetrik görüyordum amk sırf bunun için biyometrik fotograf çektirip görünce öyle olmadığımı gördüm.

Bu çok asimetrik değil ki doğal asimetri herkesde var asimetrinin görünüşe etkisi yokki psl otistigi değilsen dışarda kimse farketmez