tip önemsiz der tipe söver

elemanzelvadre

elemanzelvadre

gitti lahmacun fırını.
oggglum hormon kullanıyorum boy uzasın diye annem beni avutmaya çalışıyor avutma şeklini anlatıyım size yüzün gözün tipinde bişey yok bizim iş yerinde birisi var senin boylarında ama eli kolu bacağı kısa cüce gibi tipide kötü gözüküyor iğrenç dedi. büyüme hormonu ve androjen dozumu arttırdım o günden sonra amk

• +1
Reactions: ALP
O nasıl bir anne amk

• +1
Reactions: ALP
oggglum hormon kullanıyorum boy uzasın diye annem beni avutmaya çalışıyor avutma şeklini anlatıyım size yüzün gözün tipinde bişey yok bizim iş yerinde birisi var senin boylarında ama eli kolu bacağı kısa cüce gibi tipide kötü gözüküyor iğrenç dedi. büyüme hormonu ve androjen dozumu arttırdım o günden sonra amk
İntihar et

Hacı gerçekten türkiye ebeveynlerı cok ılgınc amk.
Bir çocuk yapıyorsan bilim projesi gözüyle bakıyor olman lazım, bütün statları maximuma çıkarmak için ideal partneri seçip çocukluktan itibaren looksmax yapman lazım.

Bu hayatta sahip olunabilecek en iyi şey güzel genetikli siyah haplı bir baba/annedir.

• +1
Reactions: eneskarduya
ideal partneri seçip
Görücü usulünü sikim amk eskiden işi olana, kumar oynamayana kız veriliyordu ceremesini biz çekiyoruz şimdi

• +1
Reactions: eneskarduya
Bir çocuk yapıyorsan bilim projesi gözüyle bakıyor olman lazım, bütün statları maximuma çıkarmak için ideal partneri seçip çocukluktan itibaren looksmax yapman lazım.

Bu hayatta sahip olunabilecek en iyi şey güzel genetikli siyah haplı bir baba/annedir.
baba anneni ikisinede gerek yok ikisinden birisi olsa ve kendını geliştirmiş insanlar olsa cocuguna gerçekten cok şey katıyorlar.

Bi yandan gelecekteki cocuklarimiz şanslı çünkü hepimiz siyah hapliyiz

>gelecekteki cocuklarimiz

over

• +1
Reactions: turbomanlet7
annem karnindayken sigara icmiss aq ama cok guzel beslenmis yuzuk parmagim isaret parmagimdan uzun chad olcam

Users who are viewing this thread

Back