tip

em7r

em7r

Iron
Beyler öncelikle forumda yeniyim ve basitinden konuya girmek gerekirse tipimde beğenmediğim ve değiştiremeyeceğimi düşündüğüm eksiler var bunların ameliyatsız bir şekilde herhangi bir çözümü olup olmadığını merak ediyorum

IMG 20240918 194921 906

Öncelikle yüzümde boktan bi asimetri var çenemin sağ kısmı fazlasıyla dolgulu keskin dururken sol tarafı sağ tarafa kıyasla daha yumuşak duruyor

Ayriyeten pitozis var bunun ameliyattan başka bir çözümü olacağını zannetmiyorum

Yüzümde iğrenç çizgiler var itachi gibi dudağımın çevresinde de aynı çizgilerden var. Göz altı torbalarım çok belirgin ve göz altlarım mosmor aynı torbacılara benziyorum amk

Son olarak BURUN beyler burnum yamuk ve miyopum gözlük takıyorum ve anasını siktiğimin gözlüğü burnumla beraber yamuk duruyor suratımda nerd gibi dolaşıyorum etrafta

Başkada bi yarram yok öneri varsa bi yardımcı olun veya rateleyin teşekkürler

Daha iyi açılı foto atsana kanka

İyi gibisin bu arada

• +1
Reactions: MOGGERWINSS
Göz altı koyu halkaların nedeni bu saatte uyumak yerine forumda olman olabilir mi?

Göz altı koyu halkaların nedeni bu saatte uyumak yerine forumda olman olabilir mi?
Uyku düzenim stabil sağlıklıykden de aynı şekilde böyleydi ve denediğim bazı şeyler de işe yaramadı genel olarakta sıkça ve 11-12 saat aralığında uyuyan biriyim istisna olarak bu saate kalabiliyorum ki göz kapaklarım kapanmak üzere amk

Yaşam stilin nasıl?
Stres, susuzluk, alkol ve sigara yada vitamin eksikliği kaynak olabilir

Yaşam stilin nasıl?
Stres, susuzluk, alkol ve sigara yada vitamin eksikliği kaynak olabilir
Stresli bir yaşam harici hiçbir sorunum yok ki saçlarımı fazlasıyla etkiledi bu durum

Uyku düzenim stabil sağlıklıykden de aynı şekilde böyleydi ve denediğim bazı şeyler de işe yaramadı genel olarakta sıkça ve 11-12 saat aralığında uyuyan biriyim istisna olarak bu saate kalabiliyorum ki göz kapaklarım kapanmak üzere amk
İnfra orbitallerin recessed
Asimetrin gerçek hayatta görünmez bile kafaya takılacak birşey değil

Stresli bir yaşam harici hiçbir sorunum yok ki saçlarımı fazlasıyla etkiledi bu durum
Genetiğin katkısı vardır ama stres saçlarına kadar zarar verecek hale gelmişse azaltmak mantıklı olur

mirin eyebrows

Cirkin degilsin bra haberin olsun

Gerçi tak sende iyi potensiyal var

Doğduğundan beri sağ tarafıyla çiğneyen adam. Gayet iyisin

kral hasta mısın high mtn-low htn arasısın neye ağlıyosun

asimetriyi dikkat edince fark ettim fakat ilk bakışta hiç göze batmadı ilk bakışta batmıyosa hiç takmamalısın başkaları da fark etmiyor çünkü. benim mesela biraz uzun büyük biraz yamuk burun var midfaceyi de uzatıyo ilk bakışta fark ediliyo o yüzden büyük bi hata, senin kafan rahat boşuna ağlama hiç keyfine bak

kral hasta mısın high mtn-low htn arasısın neye ağlıyosun
asimetriyi dikkat edince fark ettim fakat ilk bakışta hiç göze batmadı ilk bakışta batmıyosa hiç takmamalısın başkaları da fark etmiyor çünkü. benim mesela biraz uzun büyük biraz yamuk burun var midfaceyi de uzatıyo ilk bakışta fark ediliyo o yüzden büyük bi hata, senin kafan rahat boşuna ağlama hiç keyfine bak
Zaten pek taktığım yok sadece seninde dediğin gibi detaylı baktığımda çok gözüme batıyordu yüzümdeki asimetri ama teşekkürler yorumun için

çene kasın var benım gıbı knk

strong mtn

• +1
Reactions: em7r
abi çene kaslarınla annemi döller misin (sağdakilerle soldakielri sevmedim)

annemi sert sert pompala sağdaki çene kaslarıyla sert sert pompala