tr ırk

S

schwa011

Iron
ırk olarak ne kadar şanssızız hicbir one cıkan ozelligimiz yok mu bizim aq bi nordic'lere bakıyorum bide bize yüzüm dusuyo. siz ne dusunuyosunuz

• +1
Reactions: dostoyevski and cmstormhox
GURUR DUYACAKSIN.

• JFL
Reactions: cmstormhox
ırk olarak ne kadar şanssızız hicbir one cıkan ozelligimiz yok mu bizim aq bi nordic'lere bakıyorum bide bize yüzüm dusuyo. siz ne dusunuyosunuz
Bunu çenesi yapılı olmayanlar elmacık kemikleri çıkık olmayanlar gözü yuvarlak olanlar burnu keleş olanlar düşünsün

• +1
Reactions: menas and schwa011
bayagı haklısın benım sadece eye are cok ıyı onun dısı bısey yok

• +1
Reactions: schwa011
Yani, cogu kisi melez oldugu icin ulkede
Armenoid alpinid anatolid goruluyor anadoluda
karadeniz biraz daha baltid vb. sarisin fenolar goruluyor
Akdeniz tarafi genellikle yoruk dolu oldugu icin turanid andronovo turanid bide normal akdenizliler olan mediteranidler var
Dogu tarafi biraz daha iranid vb. dolu gercek kurtler iranid fenosunda dilleride iranid ama hala iranla baglantili olmafigini iddia ediyolar

Ulkede cogu kisi goc ettigi icin her yer karisik ve cogu kisi melez bu yuzden one cikan bi yonumuz yok

Yani, cogu kisi melez oldugu icin ulkede
Armenoid alpinid anatolid goruluyor anadoluda
karadeniz biraz daha baltid vb. sarisin fenolar goruluyor
Akdeniz tarafi genellikle yoruk dolu oldugu icin turanid andronovo turanid bide normal akdenizliler olan mediteranidler var
Dogu tarafi biraz daha iranid vb. dolu gercek kurtler iranid fenosunda dilleride iranid ama hala iranla baglantili olmafigini iddia ediyolar

Ulkede cogu kisi goc ettigi icin her yer karisik ve cogu kisi melez bu yuzden one cikan bi yonumuz yok
aslinda biraz daha osmanlinin hosgoru politikasi ve asiri fazla yerleri feth etmesinden kaynakli

• +1
Reactions: schwa011
olum sen uzulmuyon mu amk yecuc mecuc gibi kalıyoz nordiclere kıyasla allahtan hintliler var
Olsun daha maskulen, savasci duruyoruz.

adam beni anlattı amk
Senin çenen yapılı elmacik kemiklerin de çıkık amina koyarim ilgi kasma sanki görmedik tipini