Tr Kadınları

menas

menas

Stacy's Favourite
Hepsi kendini dünya güzeli sanıyor
şahsen böyle düşünenlerin bazılarına bakınca iğreniyorum maymundan 5 dakika önce doğmuşa benziyorlar

BEYLER GÜZEL KIZLAR GÜZEL OLDUKLARINI BİLİYOR AMINAKOYAYIM ONLARA ÖYLE DEMEK YERİNE ÇİRKİNE ÇİRKİN DİYİN

Tr de amcı simp fazla olduğu için götleri kalkıyor bundan sonra hepsine kabusu yaşatmak lazım bize yaşattıklarını yaşasınlar amınakoyayım !:ogre:

şahsen böyle düşünenlerin bazılarına bakınca iğreniyorum maymundan 5 dakika önce doğmuşa benziyorlar

BEYLER GÜZEL KIZLAR GÜZEL OLDUKLARINI BİLİYOR AMINAKOYAYIM ONLARA ÖYLE DEMEK YERİNE ÇİRKİNE ÇİRKİN DİYİN

Tr de amcı simp fazla olduğu için götleri kalkıyor bundan sonra hepsine kabusu yaşatmak lazım bize yaşattıklarını yaşasınlar amınakoyayım
Kılıbık amcı piçler bu karılara güzelsin dediği müddetçe bu maymunlar buna inanmaya devam edicek

Tr de amcı simp fazla olduğu için götleri kalkıyor bundan sonra hepsine kabusu yaşatmak lazım bize yaşattıklarını yaşasınlar amınakoyayım !:ogre:
yüz yüze ve sosyal çevrede yapmayın itici olursunuz

tr kadınları çirkin olsa bile gayet kolay... bu ülkede zorlasa LTN ler bile sikişiyor hala incel incel takılan var

• +1
  • JFL
Reactions: elemanzelvadre and Deleted member 90300
sen zaten bpden ötürü sıcak kanlı ‘iyi bir insan’ imajın yok o yüzden takıl kafana göre
Şaka maka gerçek hayatta var öyle bir imajım internette farklıyım gerçek hayatta farklıyım insanlar beni hep güler yüzlü sakin olarak tanımlarlar.Kadınlara karşı soğuğum ama

• +1
Reactions: menas
  • Hmm...
  • JFL
Reactions: elemanzelvadre and chadmanlet04
tr kadınları çirkin olsa bile gayet kolay... bu ülkede zorlasa LTN ler bile sikişiyor hala incel incel takılan var
Atam hepsi sizin yüzünüzden yav gidiyonuz hak falan veriyonuz kadınlara özgürlük veriyonuz eskiden erkeklerin kölesi olurlardı yav şimdi hipergami fasa fisoları var kendileri seçiyorlar biz seçemiyoruz(şaka biyana haklısın ama ağzın laf yapmayınca veya konuşurken kekeleyince sorun oluyor)

Bana bir kız burnun çok güzel demişti Oysa ki burnum Keleş gibi

Kolay değiller demedim kendilerini güzel zannediyorlar dedim

• +1
Reactions: chadmanlet04
Brnim varmı? :ogre: ,gruptan niye ayrıldın lan
sende var ben seni görsem yanaklarını sıkar ensene bir tane vururdum

Seni kim üzdü abi

Seni kim üzdü abi
kimse , cirkin kadinlara sinir oluyorum kendilerini güzel zannediyorlar hele bide o egoları yokmu? amsalak simpler yüzünden bakınca iğrendiğim kız bana cirkin diyor aq :lul:

kimse , cirkin kadinlara sinir oluyorum kendilerini güzel zannediyorlar hele bide o egoları yokmu? amsalak simpler yüzünden bakınca iğrendiğim kız bana cirkin diyor aq :lul:
menas benseni cok merak ediyorumfeminen bir yüzün var diyorlardı dogru mu

Cirkin kizlarla mesajlasirken memelerin guzelmis gotun guzelmis falan yapiyom terslwsede sikimde olmaz cirkib orospu ama guzel kizlara iyi davraniyorum cunku onlar nadide bir cicek

• +1
Reactions: menas
ama tum turk kizlarindan nefret ediyorum hepsinin derisini yüzüp tuz kolonya karışımında yıkayıp arındırmalıyız

ama tum turk kizlarindan nefret ediyorum hepsinin derisini yüzüp tuz kolonya karışımında yıkayıp arındırmalıyız
güzel sarisinlari haric

Users who are viewing this thread

Back