Trde heightmoglarken kendimi cok kotu hissediyorum

D

Deleted member 44779

Silver
yd yasadigim icin 6 yila yakindir trye hic gelmedim, bi kac gun once antalyaya geldimde gercekten TR erkeklerinin hepsi 180 alti hic 180 ustu yok, sirf adamlari heightmoglamamak icin kambur durup egiliyorum resepsiyonda benden 2-3 yas buyuk bi cocuk duruyor kiz kardesimle ayni boyda oyle kotu hissettim ki kendimi amk sirf cocuk iyi hissetsin diye kambur durup egiliyorum cocukta olabildigi kadar dik duruyorda ceneme anca geliyor egilmeme ragmen neyse gectik oturduk masaya kiz kardesim konusuyor amk sey diyor yavsak su resepsiyondaki cocuga ufak cocuk diyor brutal amk SEREFSIZ kiz kardesim kisa erkekleri hep kucuk dusuruyor amk orospusu, gavuru heightmoglamak guzelde kendi milletinden olunca kotu hissediyosun kendini

çok brutal çokk özellikle kardeşinin bloodlineını sikkkiim

• JFL
Reactions: Deleted member 44779
Kız kardeş olması kotu yauuvv düşünsene surekli kara haBbblaniyon

• JFL
kambur durup egiliyorum cocukta olabildigi kadar dik duruyorda ceneme anca geliyor egilmeme ragmen neyse
durum sanki çocuğun elinde ve bişeyi becerememiş gibi söylemişsin amk sasdaspldfpasl

• JFL
yd yasadigim icin 6 yila yakindir trye hic gelmedim, bi kac gun once antalyaya geldimde gercekten TR erkeklerinin hepsi 180 alti hic 180 ustu yok, sirf adamlari heightmoglamamak icin kambur durup egiliyorum resepsiyonda benden 2-3 yas buyuk bi cocuk duruyor kiz kardesimle ayni boyda oyle kotu hissettim ki kendimi amk sirf cocuk iyi hissetsin diye kambur durup egiliyorum cocukta olabildigi kadar dik duruyorda ceneme anca geliyor egilmeme ragmen neyse gectik oturduk masaya kiz kardesim konusuyor amk sey diyor yavsak su resepsiyondaki cocuga ufak cocuk diyor brutal amk SEREFSIZ kiz kardesim kisa erkekleri hep kucuk dusuruyor amk orospusu, gavuru heightmoglamak guzelde kendi milletinden olunca kotu hissediyosun kendini
Vay senin kardeşini sikeyim

• JFL
Reactions: Heatmiser
BAK SOLUCAN NE YAP BİLİYOR MUSUN BÖYLE ARKASINDA DROGBA YAZAN GALATASARAY FORMALI 1.60 BOYUNDA KÜRT ÇOCUĞA BOYUN NE KADAR KISAYMIŞ EVEVE DİYİP AŞAĞILA SONRASINDA SENDEN HEİGHTMAXXİNG STACK İSTİYECEK TAMAM MI :d

• JFL
  • Ugh..
Reactions: ALP, Uncle-Bully and maarda

Users who are viewing this thread

Back