Türk doktorları orospu çocuğu mu?

Mark Zuckerberg

Mark Zuckerberg

Banned
Amina kodugumun oğulları göz kapağında sarkma oluyordu gittim normal dedi ulan be orospu çocuğu normal olsa gelir miyim soyunu sopunu siktiklerim

• +1
  • JFL
Reactions: oldgymcel, elemanzelvadre and boneking772
Evet hepsi baştan savıyor
KONU KİLİT

• +1
  • JFL
Reactions: BugraSA and boneking772
Amina kodugumun oğulları göz kapağında sarkma oluyordu gittim normal dedi ulan be orospu çocuğu normal olsa gelir miyim soyunu sopunu siktiklerim
milyoner olsan b12in 50 cikip devletemi gidersn aq

Evet hepsi baştan savıyor
KONU KİLİT
gitsinlerde hastaliktan ol cahil cuhela okulsuz kitapsiz herif seni adamlar lisede o kadar calisiyor unide 10 sene okuyor her gun 10 saat hasta bakiyor sen adamlara ne diyorsun :rage: bu ulke en kotusunu hakediyor ne kdr slaak bi milletiz biz :rage:

• JFL
  • +1
Reactions: elemanzelvadre and Tornoviaa
gitsinlerde hastaliktan ol cahil cuhela okulsuz kitapsiz herif seni adamlar lisede o kadar calisiyor unide 10 sene okuyor her gun 10 saat hasta bakiyor sen adamlara ne diyorsun :rage: bu ulke en kotusunu hakediyor ne kdr slaak bi milletiz biz :rage:
kedi uzanamadigi cigara mundar dermis

Last edited:
haklı bu arada tıp okumaytı dusunuyorum taparlarımız bol olsun enayi mesleği yaşla anneaneyi köpekleyip evine kırık bacıglya siktir edince bizziko

• +1
Reactions: boneking772
bana da öyle diyorlardı yorgunken düşüyordu çünkü direkt desene pitozis testi yap diye bana

Yaşar on X: Beni Türk hekimlerine emanet ediniz! Mustafa ...

Doktor fazladan para için mi ne yaptı aq göz numarasına baktı gözüm kızarıktı sôyledim kızarınca gel dedi orospu çocuğu zaten kızarıktı hala sinirim geçmedi :feelsgah:

• JFL
Reactions: maarda
Boş yere apandisit ameliyatı ve bacak biyopsisine maruz kaldım hastlığım hsp diye bir bok çıktı (iç damarların tıkanması) hepsi orosbucocugu

Users who are viewing this thread

Back