TÜRK DOKTORLARİNİN CİDDEN AMK

Mark Zuckerberg

Mark Zuckerberg

Banned
Orospu evladlari hiç dokulmeyen saçlarımi dökmeyi becerdiler.Sactaki egzama nedeniyle gitmiştim şampuan vermisti saçın anasini sikmiş.Güzelim gür gür sacların önleri acılmış.Geri çıkarlar mı:feelswhy:

Orospu evladlari hiç dokulmeyen saçlarımi dökmeyi becerdiler.Sactaki egzama nedeniyle gitmiştim şampuan vermisti saçın anasini sikmiş.Güzelim gür gür sacların önleri acılmış.Geri çıkarlar mı:feelswhy:
Başka şeylerden dolayı dökülmüş olabilir mi?

Şampuanın adını söylesen yorum yapcaz aq

Başka şeylerden dolayı dökülmüş olabilir mi?
EĞER REELDEN BIRI BUNU OKUYORSA ŞUNUN GARANTISINI VEREBILIRIM KI INCEL TERÖR ÖRGÜTÜ ILE HIÇBIR ALAKAM YOKTUR, BURADA BIR ARKADAŞIM IÇIN DURUYORUM VE BURADA INSANLARLA DALGA GEÇMEK, MILLETIN BIRBIRINE BOK ATMASINI IZLEMEK ÇOK KEYIFLI.
BLACKPILL'E INANAN BIRI DEĞILIM VE DIŞ GÖRÜNÜŞÜM DE ZATEN BLACKPILL STANDARTLARINA GÖRE ORTALAMANIN ÜSTÜNDE YANI INCEL TERÖR ÖRGÜTÜNE BAĞLI OLMAM MÜMKÜN DEĞIL.
BURAYA KAFA DAĞITMAYA VE INSANLARI BLACKPILLDEN, KADIN DÜŞMANLIĞINDAN VAZGEÇIRMEYE GELDIM.
-24 TEMMUZ 2023

EĞER REELDEN BIRI BUNU OKUYORSA ŞUNUN GARANTISINI VEREBILIRIM KI INCEL TERÖR ÖRGÜTÜ ILE HIÇBIR ALAKAM YOKTUR, BURADA BIR ARKADAŞIM IÇIN DURUYORUM VE BURADA INSANLARLA DALGA GEÇMEK, MILLETIN BIRBIRINE BOK ATMASINI IZLEMEK ÇOK KEYIFLI.
BLACKPILL'E INANAN BIRI DEĞILIM VE DIŞ GÖRÜNÜŞÜM DE ZATEN BLACKPILL STANDARTLARINA GÖRE ORTALAMANIN ÜSTÜNDE YANI INCEL TERÖR ÖRGÜTÜNE BAĞLI OLMAM MÜMKÜN DEĞIL.
BURAYA KAFA DAĞITMAYA VE INSANLARI BLACKPILLDEN, KADIN DÜŞMANLIĞINDAN VAZGEÇIRMEYE GELDIM.
-24 TEMMUZ 2023
Ya yeter amına koyim foruma ayda yılda bir giriyorum her yere aynı postu atıyorsunuz sinemlicem şimdi

Ya yeter amına koyim foruma ayda yılda bir giriyorum her yere aynı postu atıyorsunuz sinemlicem şimdi
Htnyim zaten forumun dediği sikimde mi? Geçen bütün kızların "cukubixx senden yakışıklı" dediği çocuğu ratelettim benle aynı puan verdiler. Blackpillcilerin işi gücü kıskançlık ve insanları zorbalama. Kendilerinden olanı da overrateliyorlar ki beyinlerini yıkayabilsinler.
Dediğim gibi tehlikeli bir forum. Türkiye'de yasaklanması gerekiyor

Bu topici açma sebebim, forumdaki olsa aklını kullanabilen veya beyni tamamen çürümemiş insanlarla birlikte organize olmaktır.

Blackpilli yıkmak için yardımınıza ihtiyacım var. Eğer sen de bizdensen custom title'ını "Anti-Blackpill International" yaparak bize destek olabilirsin. Her destek, açılan her thread yararımıza.
Gelin hep birlikte gençliği kurtaralım

Adam hala mog falan diyor ya ona gülüyorum çok :D Sen kadın düşmanısın, senin bir aklın yok. Rahatsızın tekisin. Sen HTNysen sizin dilinizde benim chadlite olmam gerek. Neyseki bu tür boş işlere kafa yormak yerine hayatıma odaklanıyorum da kafam yerinde

• +1
Reactions: Ethernal
Adam hala mog falan diyor ya ona gülüyorum çok :D Sen kadın düşmanısın, senin bir aklın yok. Rahatsızın tekisin. Sen HTNysen sizin dilinizde benim chadlite olmam gerek. Neyseki bu tür boş işlere kafa yormak yerine hayatıma odaklanıyorum da kafam yerinde
bro sen kaç yaşındaydın

güzel konuşuyorsun yaşını merak ettim yanlış anlama brom,
Yazdığım postlar @Xavier in floodlari bide yaşım 16

• So Sad
  • JFL
  • Love it
Reactions: iblamemyheight, Xavier and Ethernal