Türk Ramirez

Angaracel

Angaracel

Turkish Server
Bi night stalkerımız eksikti zaten Eski ve yeni sevgililerini kesip birini beş parçaya bölüp lucifer mührü yapmış Öncesinde çizimi de var aynısını yapmış kıza Boynunda halatla surlardan atlayıp intihar etmiş Madde falan kullandığı hikaye direkt satanizm vakası Bu tipsiz malda kızlar ne buldu da sizde bulamadılar rateleyin

Attachments

• 201357235-istanbul-fatihte-cifte-cinayette-yeni-d35334297473-1.jpg
    201357235-istanbul-fatihte-cifte-cinayette-yeni-d35334297473-1.jpg
    81.1 KB · Views: 0
  • richard-ramirez.png
    richard-ramirez.png
    294.5 KB · Views: 0
  • 4cfbaf18-accf-4543-a92b-d8f1207c6ff7.jpg
    4cfbaf18-accf-4543-a92b-d8f1207c6ff7.jpg
    150 KB · Views: 0
  • bf017dcd-2a2e-4a9b-ae98-689f076c5670.jpg
    bf017dcd-2a2e-4a9b-ae98-689f076c5670.jpg
    25.2 KB · Views: 0
  • +1
Reactions: maarda
astaghfirullah

• JFL
Reactions: gargomel and emrelngdn
bu ülkedeki herkes potansiyel akıl hastası

• +1
Reactions: menas, Ethernal, kambally and 4 others
10 sene daha yaşasaydı belki benzeyebilirdi

Tren basmayi unutan ramirez

• JFL
Reactions: Heatmiser and Angutoid
Dark triad is the onlyway.

Herifin intihar ettikten sonra tipinin yakından çekilmiş fotosunu gördüm tam subhuman. Bu herifin eski ve hatta yeni sevgilisinin olmasi direkt blackpill'i elimine eden bir şey.

Just be psychopat bro.

Kızlardan biri de bu:

Attachments

• 17280562524008603 (1).webp
    17280562524008603 (1).webp
    106.6 KB · Views: 0
  • +1
  • Hmm...
Reactions: elemanzelvadre and MOGGERWINSS
.

Last edited:
Bi night stalkerımız eksikti zaten Eski ve yeni sevgililerini kesip birini beş parçaya bölüp lucifer mührü yapmış Öncesinde çizimi de var aynısını yapmış kıza Boynunda halatla surlardan atlayıp intihar etmiş Madde falan kullandığı hikaye direkt satanizm vakası Bu tipsiz malda kızlar ne buldu da sizde bulamadılar rateleyin
Çüke benziyo

Suç kaydı varmış salmışlar klasik tr

Herifin intihar ettikten sonra tipinin yakından çekilmiş fotosunu gördüm tam subhuman. Bu herifin eski ve hatta yeni sevgilisinin olmasi direkt blackpill'i elimine eden bir şey.

Just be psychopat bro.

Kızlardan biri de bu:
olm belki ne yalanlarla tavladı onları copeleye copeleye blackpill i direk atman saçma

Last edited:
  • +1
Reactions: naturepreacher
muhabbet kuşu seri katil atalay filiz e benziyo

Just be psychopat bro.

Kızlardan biri de bu:
Çocuk subhuman değil mtn duruyor abartma

Çocuk subhuman değil mtn duruyor abartma
olm belki ne yalanlarla tavladı onları copeleye copeleye blackpill i direk atman saçma

Just be psychopat bro.

Kızlardan biri de bu:
yeni videosu izledim fikrim değişti. Subhuman değil hatta dark triad da değil. Ensesine vur elinden ekmeğini al tarzı ezik bir tipe benziyor, sesi götünden çıkıyor mk. Hiç beklediğim gibi birisi çıkmadı. Kızı takıntı yapmış. Istisnai bir vaka.

yeni videosu izledim fikrim değişti. Subhuman değil hatta dark triad da değil. Ensesine vur elinden ekmeğini al tarzı ezik bir tipe benziyor, sesi götünden çıkıyor mk. Hiç beklediğim gibi birisi çıkmadı. Kızı takıntı yapmış. Istisnai bir vaka.
İkbal diye başladığı videoyu izledim yüzündeki kemikler çene falan bayaa iyi, burun kemiği uzun sanıyorsan ben de sandım o saçının teliymiş burnu garip midfacesi uzun gözleri wide set flawlar bunlar gerisi iyi, ceset fotosundan bile mtn aşağısı olmadığı tahmin edilebilir

İkbal diye başladığı videoyu izledim yüzündeki kemikler çene falan bayaa iyi, burun kemiği uzun sanıyorsan ben de sandım o saçının teliymiş burnu garip midfacesi uzun gözleri wide set flawlar bunlar gerisi iyi, ceset fotosundan bile mtn aşağısı olmadığı tahmin edilebilir
Aynen çocukda appeal var. Bana biraz cutecell gibi geldi, iğneyi vursa olurmuş bir şeyler. @elemanzelvadre'nin dediği gibi low t ramirez.

• +1
Reactions: elemanzelvadre

Just be psychopat bro.

Kızlardan biri de bu:
Kiz cok guzel aq soyle bi karin olcak sabah aksam domaltacaksin

• +1
Reactions: sentrix and oldgymcel

Users who are viewing this thread

Back