Türkiyede görünüşünüz kızları etkilemiyor

dostoyevski

dostoyevski

Nomad
Sadece erkekler arası saygi kazaniyosunuz bu ülkede kızların etkilendigi 5 şey var

Kriminallik
Uzun Boy
Geniş omuz
Statü ( insta takipcisi falan)
Nt olup olmadiginiz

Bi grup daha var degisik bunlar:

Muzik zevki
Giyinis Tarzi
Zenginlik

Yukardan assagiya siraladim
Neden boyle dusunuyorum cunku bu cok oldu cogu tipi kotu arkadasim kiz topluyor ve bugun avmye gittim gordugum sub5 tiplerin yaninda mtbler ltn lerin yaninda htbler cok degisik ortam tabi bi tane çift gördüm çocuk htn ama boyu 195 kizda stacylite boyu 185 vardir ideal çift boyle olmali amina kodumun kekomaxxi her seyi bozdu ulkede herkes kekomaxx yapiyor looksmatch bozuldu

Esmer ten uzun boy tas kafa sizin hepinizden cok kari cekiyodur

Ucuncu dunya ulkesi hapı

• +1
Reactions: MOGGERWINSS
yok

• JFL
  • WTF
Reactions: NZb6Air and dostoyevski
Tek yol 7 cm tabanlik alip 10 cm uzatan ayakkabinin icine koymak

Sadece erkekler arası saygi kazaniyosunuz bu ülkede kızların etkilendigi 5 şey var

Kriminallik
Uzun Boy
Geniş omuz
Nt olup olmadiginiz

Muzik zevki
Giyinis Tarzi
Zenginlik

Neden boyle dusunuyorum cunku bu cok oldu cogu tipi kotu arkadasim kiz topluyor ve bugun avmye gittim gordugum sub5 tiplerin yaninda mtbler ltn lerin yaninda htbler cok degisik ortam tabi bi tane çift gördüm çocuk htn ama boyu 195 kizda stacylite boyu 185 vardir ideal çift boyle olmali amina kodumun kekomaxxi her seyi bozdu ulkede herkes kekomaxx yapiyor looksmatch bozuldu

Ucuncu dunya ulkesi hapı
Kekomax yapanlarin boyu 170 omuzlari da 40 cm oluyor

Yazdıkların arasından sadece boy ve nt olmak gerekli Türkiye'de. Ekstradan primitif kızlar için kriminallik lazım. Roid olmadan yani doğal geniş omuz çok çok nadir TR'de.

Yine de burası third world kardeşim. Gerçekten yüzünüzle ilgilenen kızlar için yallah Avustralya'ya, İrlanda'ya.

• +1
Reactions: dostoyevski
Yazdıkların arasından sadece boy ve nt olmak gerekli Türkiye'de. Ekstradan primitif kızlar için kriminallik lazım. Roid olmadan yani doğal geniş omuz çok çok nadir TR'de.

Yine de burası third world kardeşim. Gerçekten yüzünüzle ilgilenen kızlar için yallah Avustralya'ya, İrlanda'ya.
2 Iq hiç dışarı çıkmamış evde sosyal analiz yapan kişi claimi

delusional.
Köpek gibi çalışıp amerikaya gidince sevgilini thugmaxxed 170 zenci sikince görürüm seni hepiniz 15 yaşında hayat tecrübesi olmayıp görüşlerinizi bu foruma göre şekillendiren çocuklarsınız ananızı sıkeyım

Köpek gibi çalışıp amerikaya gidince sevgilini thugmaxxed 170 zenci sikince görürüm seni hepiniz 15 yaşında hayat tecrübesi olmayıp görüşlerinizi bu foruma göre şekillendiren çocuklarsınız ananızı sıkeyım
Beyin yaşı 15. LMAO. Acınası organizma bir de küfür ediyor.

Ben zaten Amerikadayım. Buradaki kızlar yüze TR'dekilerden daha çok önem veriyor. Ha bunda burada yüzü güzel insan varken TR'nin balkan kökenliler hariç herkesin subhuman olması da etken olabilir. Balkan kökenliler bile Batı fenotiplerinin düşük kalite versiyonları.

Burada thugmaxxed zenciler ancak primitif LTB , low MTB ile eşleşir benim onlarla işim yok.

TR'de yüze bakan kız hiç mi yok tabi var ama az. Genelde bunlar da üst yüzdelik dilimlerde.

• JFL
Reactions: maarda

Kriminallik
Uzun Boy
Geniş omuz
Nt olup olmadiginiz

Muzik zevki
Giyinis Tarzi
Zenginlik

Ucuncu dunya ulkesi hapı
bonekingde hepsi var

Ben zaten Amerikadayım
Forumda iskandinav tanrısından tut amerikada yaşamasına rağmen buraya yazan eleman dolu amk ya
Spider Man Lol GIF

• JFL
Reactions: Deleted member 42111
Kanka etkiliyo tip.25 yaşına kadar 25 üstü artık tipe degil parana bakıyor 20 yasınızda para biriktirmeye başlayın..

Kanka etkiliyo tip.25 yaşına kadar 25 üstü artık tipe degil parana bakıyor 20 yasınızda para biriktirmeye başlayın..
para asıl 25 yas sonrasi tip onemli oluyor insanlar evlenecegi kisinin yakisikli olmasini istiyor para biriktirirek veya calisarak zengin olamazsin zaten

ya ayakkabiyla uzayin diyonuz da sikisirken de mi ayakkabi giycez
Yatağa girdikten sonra boyun pek sorun etmez merak etme,işin yüzde 99 unu halletmişsindir demektir

• +1
Reactions: Deleted member 42111
ya ayakkabiyla uzayin diyonuz da sikisirken de mi ayakkabi giycez
karigi yataga atmissin daha ne istiyon amk bisi demez zaten ama hem sikemessen hem boyunu ogrenirse senle fena tassak gec3r hayatin boyunca o yuzden iyide sikmen gerek

para asıl 25 yas sonrasi tip onemli oluyor insanlar evlenecegi kisinin yakisikli olmasini istiyor para biriktirirek veya calisarak zengin olamazsin zaten
Hayır kanka insanlar 25 yasından sonra tipe bakmıyor parana bakıyor umursamıyolar tipi bana bakabilcekmi vs kafasına giriyor karılar tipe bakmazlar asla.

• +1
görünüşünüz nası kızları etkilemiyo beni bi kız dövmüştü

karigi yataga atmissin daha ne istiyon amk bisi demez zaten ama hem sikemessen hem boyunu ogrenirse senle fena tassak gec3r hayatin boyunca o yuzden iyide sikmen gerek
olm 175 adam 190 olursa sikinti amk

Hayır kanka insanlar 25 yasından sonra tipe bakmıyor parana bakıyor umursamıyolar tipi bana bakabilcekmi vs kafasına giriyor karılar tipe bakmazlar asla.
18 bence

Kriminallik
Uzun Boy
Geniş omuz
Nt olup olmadiginiz

Muzik zevki
Giyinis Tarzi
Zenginlik

Ucuncu dunya ulkesi hapı
Harbi amk ? Atar gider yapanı seviyo kaşarlar

• +1

Users who are viewing this thread

Back