Tum high inhiblere

yuda

yuda

Ascended.
Bonesmash ise yariyo asimetri falan copelamayin ananizi sikerim zaten yarragim gibi bi yuzunuz var bari bonesmash yapın kemiğiniz olsun ise yaramiyo diyen herkes yalancı gatekeep yapıyolar

• JFL
Reactions: maarda
Bonesmash ise yariyo asimetri falan copelamayin ananizi sikerim zaten yarragim gibi bi yuzunuz var bari bonesmash yapın kemiğiniz olsun ise yaramiyo diyen herkes yalancı gatekeep yapıyolar
Nası kayıt oluyoz ona :)

Emredersin

he ayn gatekeep atıyoz ama belli olmus neyse beyler ben placebo etkisi için yüz sinirlerime çekiçle vurmaya gidiyorum bb

• JFL
Reactions: MentalistKebab
he ayn gatekeep atıyoz ama belli olmus neyse beyler ben placebo etkisi için yüz sinirlerime çekiçle vurmaya gidiyorum bb
ISE YARAMASA BILE PLACEBO ETKISI VAR BEN RR SUBLIMINAL DINLEDIM INANIYORUM ONUN BILE ETKISI OLDU GEL CONVERSATION AC ONCEKI HALIMI FORUMDAKI HERKES BILIYO SANA SUANKINI ATAYIM

• JFL
Reactions: maarda and NZb6Air
ISE YARAMASA BILE PLACEBO ETKISI VAR BEN RR SUBLIMINAL DINLEDIM INANIYORUM ONUN BILE ETKISI OLDU GEL CONVERSATION AC ONCEKI HALIMI FORUMDAKI HERKES BILIYO SANA SUANKINI ATAYIM
nası gırıyoz lınk varmı

low inhiblik=yüzüne tak tuk vurmak

• JFL
Reactions: MentalistKebab
Kanka simdi dht diye bi hormon var @kambally

BABA ALIYON CEKİCİ ŞAPUR ŞUPUR DEĞİLDE TUKUR TUKUR ZYGOLARA VURUYON SONRA 10 DK ARA SONRA ALIYON YUMRUGU ZYGOLARA BAM GÜM ANLADIN OK?FREE TESTON 300 NG ALTI DEĞİLSE BİRDE ERGENLİK ÇAĞINDAYSAN AYNI DÖVÜŞCÜLER GİBİ KEMİKLİ OLUYON MOGLUYON TECAVÜZ EDİYON SİKİYON ZARAR VERİYON.

Asimetriden korkan erkeksi bayanlara mesajım odur
Change bio cashflower roach i drink ayran and eat kebab on your peak (tr super server d2)

Olum yüzün kötüyse ameliyat olacan aq, yuzune cekicle vurmak ne.

Yeminle ileride zengin biri olarak reenkarne olacagim diye kendine işkence eden hint fakirlerine döndünüz, az akliniz basinıza gelsin

• JFL
Reactions: testesteronking, Angutoid and iblamemyheight

Attachments

• gm1.webp
    gm1.webp
    175.4 KB · Views: 0
  • panel-706913183-image-5c16b091-aaf9-4b67-945b-6b16134848e1.png
    panel-706913183-image-5c16b091-aaf9-4b67-945b-6b16134848e1.png
    96.3 KB · Views: 0
  • JFL
  • +1
Reactions: roping3264 and boneking772
Olum yüzün kötüyse ameliyat olacan aq, yuzune cekicle vurmak ne.

Yeminle ileride zengin biri olarak reenkarne olacagim diye kendine işkence eden hint fakirlerine döndünüz, az akliniz basinıza gelsin
Keep coping

Kys low faggot ^^
inbred nigur maybe screenshot it with .org tab open so i know ur not lying also i still turbo fist ur peak :D

• +1
Reactions: cmstormhox
benım zygolar sıstı gercekten ıse yarıyor onerırım