turk hastaneleri

ogrepilled

ogrepilled

ascended
oo gel krdsm sorunun neydi? he bogazin agriyo hadi git kardesim bekle orada 4 saat ok abla gel kardsm iceriye hmm bakayim aa yap tmm kardesim al su gargarayi hadi sg

• +1
Reactions: cmstormhox
Üç gün önce gittim. Boğaz ağrısından konuşamıyorum, burun akıntısı ve ağır ciğer ağrısı var diye. Çok içmişsindir dedi denyo. Saçma sapan laflar söyleme dedim güvenliği çağırdı. Millet neden doktor dövüyor anladım.

Üç gün önce gittim. Boğaz ağrısından konuşamıyorum, burun akıntısı ve ağır ciğer ağrısı var diye. Çok içmişsindir dedi denyo. Saçma sapan laflar söyleme dedim güvenliği çağırdı. Millet neden doktor dövüyor anladım.
oglum siz hasta nasil olmayi beceriyonuz lannn siz oc Ccocc musunuz oGlum? Occc

özel hastane isimli çocuk:

• JFL
Reactions: maarda
özel hastane isimli çocuk:
gelin söyle kapsamlı bir hormıon testi yapalım efendim.

ney tüm vücudunuzdaki fizyolojiniz dahilinde baktığımız hormonlar sadece size özel indirim 11k hepsini tek tek yaptırsanız 17k oluyo haberiniz daihlninde olsun vede güçlü olun

• JFL
  • +1
  • Woah
Reactions: dostoyevski, chadmanlet04, menas and 1 other person
oo gel krdsm sorunun neydi? he bogazin agriyo hadi git kardesim bekle orada 4 saat ok abla gel kardsm iceriye hmm bakayim aa yap tmm kardesim al su gargarayi hadi sg
Harbi aq 2 saat sıra beklemiştim sg yemiştim

gelin söyle kapsamlı bir hormıon testi yapalım efendim.

ney tüm vücudunuzdaki fizyolojiniz dahilinde baktığımız hormonlar sadece size özel indirim 11k hepsini tek tek yaptırsanız 17k oluyo haberiniz daihlninde olsun vede güçlü olun
hormon testini devlette yaptır bir zahmet ben asıl sağlık durumları için diyorum

yok sıraymış, götü kalkık memurmuş, git Acıbademe anlat derdini gerisi SGK da zaten.

Users who are viewing this thread

Back