Turkish girl gets JEET'D

JohnDoe

JohnDoe

Proximitypill + IRLpill = Life
:lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul::lul:

• WTF
  • JFL
Reactions: flippasav, cmstormhox and maarda
  • +1
Reactions: cmstormhox
Kadınların bonemass seninkini mogluyor yerinfe olsam utanirdim
Sus laz burunlu lil brom 15 yasındasın konusuorsun aq annenler kızmıyomu olm sana ders filan calissana okullar acılcak lgs mi gircen bu sene

Sus laz burunlu lil brom 15 yasındasın konusuorsun aq annenler kızmıyomu olm sana ders filan calissana okullar acılcak lgs mi gircen bu sene
Laz burunlu lil bronun facial structure senin babaninkinden daha iyi 13 cm skull width+16cm skull length ile konuşuyor AHAHAHSHSHS

Laz burunlu lil bronun facial structure senin babaninkinden daha iyi 13 cm skull width+16cm skull length ile konuşuyor AHAHAHSHSHS
Kardeşim moglaniyorsun hala konusuyorsun o git surgery yaptır buruna sonra bakarız max 1 ay daha burda durcan sonra yok olcan amınakoyim okulun acılcak ders çalış kafanı yorma böyle şeylere MWŞWĞFLÖWC

kimsw kimseyi moglamiyor

America as the nation we know it as was entirely found by Europeans. The people of Turtle Island had very little if anything to do with it's founding. They were far from a united nation. The title "American" belongs to those who found and built America, those being the European settlers. You wouldn't call a black Zimbabwean a Rhodesian. Native Americans aren't "real Americans".

• +1
Reactions: Deleted member 42111
Kardeşim moglaniyorsun hala konusuyorsun o git surgery yaptır buruna sonra bakarız max 1 ay daha burda durcan sonra yok olcan amınakoyim okulun acılcak ders çalış kafanı yorma böyle şeylere MWŞWĞFLÖWC
Senin 19 yaşında olduğunu dusunmuyorum her postun sonuna sikik bi random atman çelişkiye dusuruyor bence sende 15 yaşında falansin yüzün de küçük duruyor

Senin 19 yaşında olduğunu dusunmuyorum her postun sonuna sikik bi random atman çelişkiye dusuruyor bence sende 15 yaşında falansin yüzün de küçük duruyor
Kardeşim 19 yaşındayım ekimde 20 olucam kasımdada askere gidiyorum 15 yasında falansın diyon aq

Kardeşim 19 yaşındayım ekimde 20 olucam kasımdada askere gidiyorum 15 yasında falansın diyon aq
Hareketlerin ve yüzün 15 yaş gösteriyor ne yapayım askerde de senin amina koyarlar he umarim bedelli gideceksindir yoksa o feminen yüzün ile komutanın ve koğuşun dassak malzemesi olursun :lul:

Hareketlerin ve yüzün 15 yaş gösteriyor ne yapayım askerde de senin amina koyarlar he umarim bedelli gideceksindir yoksa o feminen yüzün ile komutanın ve koğuşun dassak malzemesi olursun :lul:
Tamam lil bro bak dalgana dersini çalış hadi okulda cok zorbalıyolar heralde intihar etceksin aq o tip bende olsa intihar ederdim amk neyseki yaşın daha 15 ergenlik çağındasın

a turkish friend sent me this, official marriage statistics. turks see more indian pussies. turkish women are extreme endogamers and don't want you
Unbenannt21212

Last edited:
This user is a parasite

• JFL
Reactions: JohnDoe and SecularIslamist
her gun birisi gelip bize sovuyor naptik aq

• +1
Reactions: boneking772