Turkiyenin durumunu aciklayin lutfen?

TurkMogger

TurkMogger

Bronze
Istanbula geldim ilk kez 9 ay sonra, etrafa bakarken hep guzel bir kiz ya orta seviyede yada cirkin bir erkekle dolasiyor. Bu mantigi ben cok anlamadim. Yani niye butun guzel kizlar cirkin erkeklerle cikiyor. Izledigim butun blackpill videolari tam tersini gosteriyor, normie dates - subtier becky, chadlite dates htb, chad dates stacylite filan. Sasirdim valla, istanbulunda cok zengin yerlerinde degilim yani ondan sebeb para olamaz herhalde?

• JFL
Reactions: szolliontaraelis, looksmaxxerrr and onthewaytochadlite
çirkinlikle alakası yok ten renkleri biraz koyu diye sana öyle geliyordur yüzleri genelde dimorfikERRKEKSİ oluyor

• +1
  • JFL
Reactions: MogEater and onthewaytochadlite
AHH AMUNGOYDUMUN HİPERGAMİSİİİ AHH ANASINI SIKTIGIMIN HİPERGAMİSİİİ

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
Adam tek bir thread ile hipergami teorisini çürüttü beyler

• JFL
Istanbula geldim ilk kez 9 ay sonra, etrafa bakarken hep guzel bir kiz ya orta seviyede yada cirkin bir erkekle dolasiyor. Bu mantigi ben cok anlamadim. Yani niye butun guzel kizlar cirkin erkeklerle cikiyor. Izledigim butun blackpill videolari tam tersini gosteriyor, normie dates - subtier becky, chadlite dates htb, chad dates stacylite filan. Sasirdim valla, istanbulunda cok zengin yerlerinde degilim yani ondan sebeb para olamaz herhalde?
Ticaretmaxx and kekomaxx mogs everything else>>

@i_love_roosters
@SecularIslamist

• +1
Reactions: SecularIslamist
Türkçe öğreneseye kadar gelme lan bu foruma amk cocu

scum of the earth.
ahahahahaha ezik orospu evladı her gün türk forumuna ve normal foruma kendini atıp övdürüyorsun biri birşey diyince "ben seni mogluyomzaten hindistanda kızlar bana tapıyo da burasıyokaga yaaaa muuhh neyse babamyüzünden burdayım gelcem istanbula moruq" zengin ailesini siktiğim ıq'ün eksilerde ailen sayesinde bi sikim olmussun ona rağmen bu foruma düşmüssün mentalcel seni

• JFL
ahahahahaha ezik orospu evladı her gün türk forumuna ve normal foruma kendini atıp övdürüyorsun biri birşey diyince "ben seni mogluyomzaten hindistanda kızlar bana tapıyo da burasıyokaga yaaaa muuhh neyse babamyüzünden burdayım gelcem istanbula moruq" zengin ailesini siktiğim ıq'ün eksilerde ailen sayesinde bi sikim olmussun ona rağmen bu foruma düşmüssün mentalcel seni
:)

• JFL
ne sanıyordun amk hayvan pazarından kurbanlık koç mu seçiyorsun? tip boy vs önemli de herkes birbirini dış görünüşüne bakıp da seçmiyor kafa denkliği de önemli

• +1
Reactions: looksmaxxerrr and elemanzelvadre

Users who are viewing this thread

Back