Twitter Incelleri

E

eneskarduya

Bronze
Yemin ederim çok gerizekalilar. Blackpill gibi aslinda hayatımızın dinamiginde olan ve akışına yön veren bir felsefeyi bu kadar kötü temsil edebilirlerdi . Blackpillden alakasız salak saçma öğütler vermelerinin yani sıra sadece kadın düşmanlığı yapıyorlar amk. Bir fikrin en büyük düşmanı temsilcisidir aq

• +1
Reactions: Deleted member 77827
Bir tanesi çıkmış boyum 173 diye kimse beni sevmiyor diyor ve herifi kanat önderi belirlemisler aq. Oğlum 170 üstü tipi iyi olunca harbiden yapıyor aq. Neden blackpillcilerin çoğu boy tip dengesini bir türlü kavrayamadi aq?

• +1
Reactions: szolliontaraelis
Yemin ederim çok gerizekalilar. Blackpill gibi aslinda hayatımızın dinamiginde olan ve akışına yön veren bir felsefeyi bu kadar kötü temsil edebilirlerdi . Blackpillden alakasız salak saçma öğütler vermelerinin yani sıra sadece kadın düşmanlığı yapıyorlar amk. Bir fikrin en büyük düşmanı temsilcisidir aq
Onlar redpillden blackpille geçen adamlar oluyo genelde

Onlar redpillden blackpille geçen adamlar oluyo genelde
Hacı asiri salaklar metroda el ele tutuştuğu için bir çifti dövmüşler beyinsizler mutluluktan havaya uçuyor. Blackpilli çok kötü tanıtıyorlar insanlara aq

heriflerin tiplerini gördüm hepsi subhuman hiçbir fikirlerinin önemi yok havlayabilirler

• +1
  • JFL
Reactions: MogEater, szolliontaraelis and turbomanlet7
karılarla ilişki kurabilmek sadece boy ve tipe indirgenemez aq

karılarla ilişki kurabilmek sadece boy ve tipe indirgenemez aq
Boyun ve tipin iyiyse ama mentalcel bi otistiksen yine iliski kuramazsin ama boy ve tıp ilişkinin %70ini olusturuyo kanka

Boyun ve tipin iyiyse ama mentalcel bi otistiksen yine iliski kuramazsin ama boy ve tıp ilişkinin %70ini olusturuyo kanka
boyu kısa tipi kötğ olup ilişkisi olanlar var çevremde bilmiyorum

Kekomaxxeddirler kezbanın birini düşürmüşlerdir bmwmaxxing dövmemaxxing falan işe yariyor baya

Hacı işin iyiliğine bakar. Mentalcel cok ağır mentalcel olması lazım. Onun dısında 180 boylarında sınıf arkadaslarımdan kızlar bır zatt no ig alıyordu

heriflerin tiplerini gördüm hepsi subhuman hiçbir fikirlerinin önemi yok havlayabilirler
Kanka blackpill ve incelliği çok kötü tanıttılar gerçekten. Yani blackpill bal olsa bile bu saaten sonra yenecek gibi durmuyor

Ya hacı gerçekten blackpill mentalitesine girmiş birisinin simplik yaparak sew yapmasına ımkan yok. Tipi kötü boyu kötü adamlarda gordugum kadarı ıle delı gıbı sımplıyorlar aq kız genelde bunları ılgı bankası olarak kullanıyor

Users who are viewing this thread

Back