ucuz tarife onersenize

orhanhic

orhanhic

Gold
turkcell taahhutum bitiyo vodafone gecmeyi dusunuyom 196liraya 20gb internet. daha ucuz bilen varsa onerilerinizi bekliyom.

ben de gectım bugun vodafone gec

turkcell taahhutum bitiyo vodafone gecmeyi dusunuyom 196liraya 20gb internet. daha ucuz bilen varsa onerilerinizi bekliyom.
mükemmel tarife amk ben tt alt yapılı teknosacelle 15 gm 207 veriyorum ve çevredeki çoğu elemandan ucuz

red0218 diye bir tarife kullanıyorum 30gb wp sınırsız 230 ama fiyatı :trepidation:

bulamadim link var mi? 30gb 230 baya uygun
IMG 6816

bende bulamadım şimdi baktım da vodafoneu arayıp dene istersen , gitmiş olabilir martta geçmişim çünkü buna 😕

470 lira gosteriyo su anda bu ne amk
arayıp turkcellden geçeceğini öğrenci olduğunu internete ihtiyacın olduğunu söyle uygun bir tarife yapabilir misiniz falan diye sor tarifeler kısmında olmayan özel tarifelerden falan veriyorlar sanırım denk gelirse bi arkadaşım yapmıştı ve yarıya düşürmüştü fiyatı :y'all:

arayıp turkcellden geçeceğini öğrenci olduğunu internete ihtiyacın olduğunu söyle uygun bir tarife yapabilir misiniz falan diye sor tarifeler kısmında olmayan özel tarifelerden falan veriyorlar sanırım denk gelirse bi arkadaşım yapmıştı ve yarıya düşürmüştü fiyatı :y'all:
bakayim bi baska saglayicilara da bakicam hemde

• +1
Reactions: temelyeterliliktest

Users who are viewing this thread

Back