Ucuza hammadde satın almak (MSM, Magnezyum, Minoxidil, Kojik asit vs.)

beypazarisoda0

beypazarisoda0

Diamond
Geçen trendyolda gezerken direkt minoksidilin hammadessini satan bir yer gördüm

Ve bu baya ilgimi çekti çünkü bu forumdaki yabancı adamlar oral minoxidil bulamıyoruz çok pahalı diye ağlıyor. Fakat burda günlük dozu 29tlye satılıyor piyasaya göre aşırı makul bir fiyat.

Sonra hammadde işini biraz daha araştırdım bildiğiniz üzere MSM, kojik asit, magnezyum sitrat gibi maddeler piyasada aşırı overpriced

Bunlara denk geldim

MSM'de günlük önerilen doz 3mg iken natures supreme gibi satıcılar servisi 10 liralık haplara maximum 700mg msm koyuyor.

Magnezyum için de benzeri geçerli önerilen magnezyum dozu 400-500mg iken satıcılar koskoca haplara anca 200-250mg koyuyor (oda en fazla)

Ne düşünüyorsunuz beyler böyle direkt saf hammadde alımı zaten yaygındıda ben yeni mi öğreniyorum ya da bir zararı var mıdır sizce 100% saf diyorlar sonuçta

Bir tek doz ayarlamada sıkıntı çekerim gibi geliyor.

• Love it
Reactions: onthewaytochadlite
  • +1
Reactions: beypazarisoda0
evet trde düşük dozlu csupplementlere dünya istiyorlar o kadar para vermek kerizlik.
Ve bu baya ilgimi çekti çünkü bu forumdaki yabancı adamlar oral minoxidil bulamıyoruz çok pahalı diye ağlıyor. Fakat burda günlük dozu 29tlye satılıyor piyasaya göre aşırı makul bir fiyat
evet kanka ben de geçen aynı ürünü bookmarklamıştım ama mantıksız olduğunu farkedip vazgeçtim.

çünkü o tozu oral kullanmak için hap üretebilecek sistemin olmadığına göre yine bir alkolün içinde çözüp damlayla içeceksin.

bunu zaten hazır satılan sıvı minox ile de yapabilirsin o yüzden gereksiz.

@Tallooksmaxxer @szolliontaraelis
evet bu site de kayıtlı ama hiç alışveriş yapmadım ucuz vitaminleri var yüksek dozda alabileceğin

ben ru58841 tozu satan bir firma buldum çinden onlar böyle ashwaganda, tongkat ali, ginseng, kollajen hyaluronic acid tozu falan da satıyor. ru58841 harici ürünlerin fiyatlarını sormadım ama ucuzdur galiba.

• +1
Reactions: szolliontaraelis and beypazarisoda0
Kaş belirginleştirmek kalınlaştırmak için oral minoxidil faydalı olur mu bide kullanmayı bırakınca gain ler gider mi
@Tallooksmaxxer
@beypazarisoda0
@szolliontaraelis

Kaş belirginleştirmek kalınlaştırmak için oral minoxidil faydalı olur mu bide kullanmayı bırakınca gain ler gider mi
Belirli zamandan sonra hayır gitmez ama bazı kişilerde işe yaramıyor

@Tallooksmaxxer
@beypazarisoda0
@szolliontaraelis
Hint+nane yağı minox tan daha iyi etki gösteriyor ve kolajen kaybı olmuyor.

Geçen trendyolda gezerken direkt minoksidilin hammadessini satan bir yer gördüm

Ve bu baya ilgimi çekti çünkü bu forumdaki yabancı adamlar oral minoxidil bulamıyoruz çok pahalı diye ağlıyor. Fakat burda günlük dozu 29tlye satılıyor piyasaya göre aşırı makul bir fiyat.

Sonra hammadde işini biraz daha araştırdım bildiğiniz üzere MSM, kojik asit, magnezyum sitrat gibi maddeler piyasada aşırı overpriced

Bunlara denk geldim

MSM'de günlük önerilen doz 3mg iken natures supreme gibi satıcılar servisi 10 liralık haplara maximum 700mg msm koyuyor.

Magnezyum için de benzeri geçerli önerilen magnezyum dozu 400-500mg iken satıcılar koskoca haplara anca 200-250mg koyuyor (oda en fazla)

Ne düşünüyorsunuz beyler böyle direkt saf hammadde alımı zaten yaygındıda ben yeni mi öğreniyorum ya da bir zararı var mıdır sizce 100% saf diyorlar sonuçta

Bir tek doz ayarlamada sıkıntı çekerim gibi geliyor.
Direkt hammadeyi tüketmenin herhangi bir zararı varmı ?

Tr subforumun Allah’ları toplanmış

Ve hiç biri aktif değil aq
Bu ibnelerin burada hesabı olduğuna bakma çoğu chadlite hatta en kötü htn
@talldarkhandsome gördüğüm en iyi görünen Türk kullanıcı

Bu ibnelerin burada hesabı olduğuna bakma çoğu chadlite hatta en kötü htn
@talldarkhandsome gördüğüm en iyi görünen Türk kullanıcı
Tanımıyom batman pp li çocuk vardi boyu 174 mu neydi o gördüğüm en iyisiydi

Tanımıyom batman pp li çocuk vardi boyu 174 mu neydi o gördüğüm en iyisiydi
O da Chadlite face olarak ama height 170 ve frame yarram gibi. bu etiketlediğim elemanda saydıklarımın hepsi fazlasıyla var ve prettyboy değil Chad arkitip adam

• +1
Reactions: maarda

Users who are viewing this thread

Back