Üstün Türk Irkı

Rojda Lipa

Rojda Lipa

Cucked
10 cm pipili kılsız köse 1.50 Orta Asya maymunu, bunun soyundan gelionuz he sözde @Atsiz 🤣🤣🤣
20231120 155548

• JFL
Reactions: Abhorrence
Bring the roach spay.

• +1
Reactions: Rojda Lipa
Bunlar üstün değil ama antik türkler üstündü.
Hunlar göktürkler bu adamlar yarı caucasoid yarı mongoloid karışımı yüksek protein ile beslenen,savaşmasını bilen uzun savaşçılardı evet boyları da uzundu bu adamların.Daha sonra batıya gittikçe ve özellikle çiftçi kavimlerle karıştıkça(Anadolu,zagros ve levant çiftçileri) güçsüzleşmeye ve gavatlaşmaya başladılar.
Orta asya da kalanlar zaten zayıfladılar derken antik türklerin potansiyeli heba oldu.
Yoksa onlarca milletle savaşıp çoğunu döllemiş bir kavimden bahsediyoruz aryanlar kadar başarılı olmasalar da ciddi savaşçılardı antik türkler.
Aryanlara gelirsek onlar da avrupanın yerlisi olan batılı avcı toplayıcılara ,ön avrupalı çiftçilere,hindistanlılara ve özellikle zagros çiftçilerine(öz atalarına) tecavüz edip erkeklerini öldürüp kadınlarının ırzına geçtiler ve böylelikle hint avrupa ırkını yarattılar.
FnuPyxqXgAARbEP

• +1
Reactions: amkcel
Dostum senden uzunum senden beyazım senden üstünüm senden yakışıklıyım senin ile aynı ortama girsek allahına kadar rahatsız hissedersin.

O yüzden sana farsi bir ırk olduğunu dünyanın en leş genetik aktarımına sahip olduğunu aktarmak istiyorum.

Dostum senden uzunum senden beyazım senden üstünüm senden yakışıklıyım senin ile aynı ortama girsek allahına kadar rahatsız hissedersin.

O yüzden sana farsi bir ırk olduğunu dünyanın en leş genetik aktarımına sahip olduğunu aktarmak istiyorum.
Boyum 1.86 uzun olduğunu sanmıyorum kanks

Esmer+NT olmak daha iyi ayrıca Tırk kızları seviyor

Boyum 1.86 uzun olduğunu sanmıyorum kanks

Esmer+NT olmak daha iyi ayrıca Tırk kızları seviyor
K*rt kızlarında beyaz tenli üstün erkek sevdası var onu anladım bugün c2 de

Allah gibi hissettirdiler

K*rt kızlarında beyaz tenli üstün erkek sevdası var onu anladım bugün c2 de

Allah gibi hissettirdiler
Yok kardeşim Kürt kızları seküler turkolara yüz vermezler tam tersine tırk kızlarını Kürt erkeklerine paslarlar

Yok kardeşim Kürt kızları seküler turkolara yüz vermezler tam tersine tırk kızlarını Kürt erkeklerine paslarlar
kendini kandırmaya devam et ucube kardeşim

C2'de tek hikaye attım k*rt kızları doluştu dm kutuma aralarında guzelleri ayıkladım yakında bakacazzz

kendini kandırmaya devam et ucube kardeşim

C2'de tek hikaye attım k*rt kızları doluştu dm kutuma aralarında guzelleri ayıkladım yakında bakacazzz
Siz bizim kolumuzu kestiniz biz sizin ananizi siktik hadi eyw

Saka bir yana irksal varliginiz pek iyi gozukmuyor

Siz bizim kolumuzu kestiniz biz sizin ananizi siktik hadi eyw

Saka bir yana irksal varliginiz pek iyi gozukmuyor
Maymun k*rt sen kız kardeşinden başka bir kıza hayatın boyunca dokunmayacaksın.

Irksal varlığımız mı? Ulan demografik yapı açısından %40 bile değilsiniz siz ne haddinize bizim demografik yapımıza laf uzatmak itler. :D

1 Türk = 10 tane subhuman k*rt

Maymun k*rt sen kız kardeşinden başka bir kıza hayatın boyunca dokunmayacaksın.

Irksal varlığımız mı? Ulan demografik yapı açısından %40 bile değilsiniz siz ne haddinize bizim demografik yapımıza laf uzatmak itler. :D

1 Türk = 10 tane subhuman k*rt
Batıda patlak karilarinizdan maks 1 tane velet peydahlionuz onu da okulunda kürt ve mülteci gençleri haraca bağlıyor amk 😆

20 milyonuz 10 milyon da mülteci var ohhhh

• JFL
Reactions: Atsiz
Batıda patlak karilarinizdan maks 1 tane velet peydahlionuz onu da okulunda kürt ve mülteci gençleri haraca bağlıyor amk 😆

20 milyonuz 10 milyon da mülteci var ohhhh
hangi ütopyada yasıyorsun abicim sen? trnin en kötü meslek lisesinde okudum siz k*rt çocuklarına hamamböceğinden farksız davranıyordum

O orospu çocuk yapma makinesi olan annenle hiç konuşuyor musun?

O orospu çocuk sıçma makinesi olacak orospu annene hiç en son hangi kitabı okudğunu sordun mu?

En son ne zaman o annen olacak orospu senin derdine derman oldu? @Rojda Lipa

en son hangi kitabı okudğunu sordun mu?
Ne kitabi ammmmina koyayim top muyuz la biz 😆
hangi ütopyada yasıyorsun abicim sen
Bati sahillerine git maliniza mulkunuze cokup sindiriyor sizi kürtlrr, şu an bile yörükler haracı denkleştirmekle meşgul ohhhh

Ne kitabi ammmmina koyayim top muyuz la biz 😆

Bati sahillerine git maliniza mulkunuze cokup sindiriyor sizi kürtlrr, şu an bile yörükler haracı denkleştirmekle meşgul ohhhh
oğlum ankarada senin k*rt kardeslerin travestilik yapıyor

lan hadi yörükleri karıştırma bari eşşek maymun.

Yörükler semte k*rt girmesin diye kimlik kontrolu yapıyordu cozum surecinde

oğlum ankarada senin k*rt kardeslerin travestilik yapıyor

lan hadi yörükleri karıştırma bari eşşek maymun.

Yörükler semte k*rt girmesin diye kimlik kontrolu yapıyordu cozum surecinde
O sırada Atatırkın partisinin bşkanı 🤣 ayaklarına kapanması lazım aslında
20231121 121655

Users who are viewing this thread

Back