Under eye sorunu

Z

zex

Iron
Göz altlarım bomboş ölü gibi gözüküyo geçmiyor ne yapabilirm

Under eye implants

• +1
Reactions: Abhorrence
Önerilmedigini okumuştum doktorlar tarafından ondan çekiniyorum o yüzden

Softmax Bi çözüm lazım
Dolgu o zaman under eye support konusundaki softmaxxlerin hepsi cope

• +1
Reactions: Abhorrence and szolliontaraelis
Kemik bakimindan sikintin yoksa buzlamak ise yariyor. Onun disinda implant veya filler.

• +1
Reactions: zex
Evet aslında öyle fakat volufiline denenebilir ama oda Türkiyede yok 🙃
Ha onu soyliycektim adı ağzıma gelmedi o ise yarayabilir diycektim tek softmaxx olarak

• +1
Reactions: Abhorrence
kanka cok bsait
cekici eline alacan gozun altina kemige dogru cat cat vuracan

bsso(Blasting Shotgun Shells Onurundereyes) + 9mm implants

Ubuy üzerinden fransız yapımı volufiline al gümrük dahil 1500 TL tutuyor, her gece göz altına ve UEE minimalize etmek istiyorsan uppet eyelidlere sür 3 aya sonuç alırsın.

Senin için bitti
Ya da hiç başlamadı mı diyeyim.

Ubuy üzerinden fransız yapımı volufiline al gümrük dahil 1500 TL tutuyor, her gece göz altına ve UEE minimalize etmek istiyorsan uppet eyelidlere sür 3 aya sonuç alırsın.
amazon ile amerikadan ürün gönderen sitelerde volufiline için gümrüğe takılır veya ordaki görevlinin insiyatifine kalır diyo kozmetik ürün oldugu için . denedim almayı 2 tane site kozmetik bu ürün gümrükten geçmeyebilir malesef olmaz dedi . ubuy ise bilmiyorum pek güvenemedim farklı bi sistem mi var gümrükte anlamadım pek , gümrük dahil demişssin anlamadım sıkıntı çıkmaz mı ?

tiktok trendi gecmeye baslayinca forumda net kullanıcı düsüsü var

kemik yapına bağlı, canine fossa derinse softmax işe yaramaz. implant lazım olabilir ya da aşırı lean gezmen lazım

Volufiline ne oluyor ve ne işe yarıyor?

kemik yapına bağlı, canine fossa derinse softmax işe yaramaz. implant lazım olabilir ya da aşırı lean gezmen lazım
Canine fossa ne demek ve başka hangi türler var?