Uzak durulacak kadınlar:

chadmanlet04

chadmanlet04

Kraken
- DÖVME
- PIERCING
- HALKA
- DUDAK DOLGUSU
- KALIN BACAK
- KOCA GÖT
- KANKASI OLAN
- ERASMUS'A GİTMİŞ
- CROP GİYEN
- SÜTYEN GİYMEYEN
- INSTAGRAM'DA BİKİNİLİ FOTOSU OLAN
- GÖTÜNÜ SİKTİRMİŞ
- 1000'DEN FAZLA TAKİPÇİSİ OLAN
- SİGARA İÇEN

• +1
Reactions: Detective, Abhorrence, Tallooksmaxxer and 1 other person
-gymde poz veren
-clube giden
-fakir
-şehirdışı üniversite deneyimi
-tw, snap, ekşi kullanıcısı
-alkol
-ot bok saymıyorum bile direk uzaklaş
-tinder benzeri kullanan
-neon renk saç
-köylü

• +1
Reactions: Abhorrence
-en az 1 kere eskişehir'e yolu düşmüş olan

• +1
Reactions: Abhorrence
Crop giyen ve instada 100den fazla takipçisi olan tüm kadınlar.
Yani sikmek için yanaşacaksın ama asla gerçek bir ilişkin olmayacak zaten istesende kendini kandırırsın.
Köylü sosyal medya kullanmayan kadın yada ölüm

-eski sevgilisiyle iletişim halinde olan

Kız kalmadı kanka. Crop giymeyen kız arıyorsan obezler ve çirkinler arasından bul bi tane.
Gerçi obezler de o sikik yağlarının üstüne giyiyorlar ama.

Kız kalmadı kanka. Crop giymeyen kız arıyorsan obezler ve çirkinler arasından bul bi tane.
Gerçi obezler de o sikik yağlarının üstüne giyiyorlar ama.
crop giymeyen var baya ama becky oluyor çoğu, nerde yaşadığına da bağlı

aranızdaki boy farkının 10 cm'den az olduğu bütün kadınlardan uzak durmalısınız.

crop giymeyen var baya ama becky oluyor çoğu, nerde yaşadığına da bağlı
Kanka tamam becky var da nasıl becky? En iyisi potansiyel HTB ama kilolu olur. Genel olarak LTB olur.

Bu günümüz "modern" kıyafetleri bok gibi amk nasıl giyebiliyorlar bunları. Ya insanın bi tarzı olur aq koyun gibi herkes sürü sürü aynı giyiniyor. Dışarı çıkıyorum erkeklerde şişme mont-gri eşofman, yarrak başı gibi saç; kızlarda crop-tayt full teşhir amına koyim hiç mi düşünmüyorlar biz napıyoruz amk diye. Okulda bakıyorum kızların giyim şu şekil; şişme siyah mont, nike çanta ama bi kolu takılı değil, sağ elde iPhone 11/12, iğrenç siyah-koyu kahverengi düz saç, çirkin anatolid-armenoid-mtebid fenotip, götü kasıntı şekilde göstermek için çabalar... Leş gibi toplum amk sikeyim ropemaxx yapcam yakında benzersiz bi kız bulmazsam.

Kanka tamam becky var da nasıl becky? En iyisi potansiyel HTB ama kilolu olur. Genel olarak LTB olur.
becky diyorum işte becky amk ltb farklı bir şey becky farklı bir şey.

becky mtb yani.

• +1
Reactions: szolliontaraelis
sadece ilgi bağımlısı kızlardan uzak durmak yeterli çoğu sonucu gösteriyor zaten.

Pick-me kızlar iyidir. Ama dikkatli oynamazsan madara eder, oynarsan kuklaya döner.

Users who are viewing this thread

Back