uzucu ani

toprak

toprak

Iron
kucukken sismandim misafirler dalga gecmisti babam anneme kizmisti kavga etmislerdi yani ben sisman ve cirkin oldugum icin ailem kavga etmis ve beni suclamislardi sadece bir cocuktum mutlu mutlu mac izliyordum aglamistim oc misafirler.

• So Sad
Reactions: Baban
just be lean theory

kucukken sismandim misafirler dalga gecmisti babam anneme kizmisti kavga etmislerdi yani ben sisman ve cirkin oldugum icin ailem kavga etmis ve beni suclamislardi sadece bir cocuktum mutlu mutlu mac izliyordum aglamistim oc misafirler.
simdi sisko musun

• +1
Reactions: toprak
Kucukken bende sismandim suan da skinny fat biriyim duzeltecez insallah

• +1
Reactions: ALP and toprak
Spain macından 10k cektin mi btw

@elemanzelvadre

şişman çocuk istenilen bişey değil mi aq? aileler bunu kendi isteğiyle yapmıyor mu

şişman çocuk istenilen bişey değil mi aq? aileler bunu kendi isteğiyle yapmıyor mu
16 yaşına kadar serbestsin fikrimce git istediğini ye iç kiloyu dert etme ama 16dan sonra kendine çeki düzen vermen lazım

• Hmm...
  • +1
Reactions: ALP, toprak and VeritasVosLiberabit
16 yaşına kadar serbestsin fikrimce git istediğini ye iç kiloyu dert etme ama 16dan sonra kendine çeki düzen vermen lazım
Bence Lise 1e kadar ne yapiyorsa yapsin sonrasinda cidden onem vermesi lazim.
Özellikle sonradan ceki duzen vermeye calisirsa sorun yasar

• +1
Reactions: ALP and toprak
sonra gelip uzuldukleri icin uzulme sen cok yakisiklisin siskoda degilsin demeleri brutal

• JFL
Reactions: ALP
sonra gelip uzuldukleri icin uzulme sen cok yakisiklisin siskoda degilsin demeleri brutal
ne kadar gerizekalı oalbilri bi insan amk hiç mi kominikasyon skillin yok

Bence Lise 1e kadar ne yapiyorsa yapsin sonrasinda cidden onem vermesi lazim.
Özellikle sonradan ceki duzen vermeye calisirsa sorun yasar
Kanka trde lise tamamen cope hiçbirimizin lise hayatı güzel değil. Kültürden dolayı Chad olsan bile lisede çok fazla kız sikemezsin çünkü kültürümüzde bu normal karşılanan bir durum değil. Usa de vesaire tam tersi. O yüzden tr için 10.sınıf bitiminden üniye geçene kadar looksmaxxlesen yeter

• +1
Reactions: toprak
Kanka trde lise tamamen cope hiçbirimizin lise hayatı güzel değil. Kültürden dolayı Chad olsan bile lisede çok fazla kız sikemezsin çünkü kültürümüzde bu normal karşılanan bir durum değil. Usa de vesaire tam tersi. O yüzden tr için 10.sınıf bitiminden üniye geçene kadar looksmaxxlesen yeter
bilmiyom kanka benim icin gecerli degil en azindan dediklerin

He sen oyle san, alfa picleri catir çutur sikisiyor

siken sikiyor ortalama tip uzun boylu tanıdıgm var sikiyor (SEX GÖTTEN SEKS) sen short kingsin diye siekmiyorsundur

bu arada yüz iyiyse boyu siklemiyorlar ki amk benim lisede manletler sikisiyordu anca yüzleri iyiydi

bu arada yüz iyiyse boyu siklemiyorlar ki amk benim lisede manletler sikisiyordu anca yüzleri iyiydi
kasi cizik sakasiz ltn benim lisede guzel dediginiz kizlari yaliyordu aq.

kekomaxxed 12.sinif shitskin allahi

• +1
Reactions: VeritasVosLiberabit
senin haberin yok herhalde lisede de sikisiyorlar gayet egede ve anadoluda lise okudum ben dönüyor illaki htn olmana bile gerek yok amk

• +1
Reactions: VeritasVosLiberabit

Users who are viewing this thread

Back