xx kromozom

D

Deleted member 77392

Iron
xx kromozomlari araniza aliyor musunuz yoksa sadece male-only bir topluluk mu burasi?

• JFL
Reactions: Abhorrence and akethemogger
raporladim

• JFL
Reactions: maarda
dur kardeşim öncelikle gua sha taşı satın al

xx kromozomlari araniza aliyor musunuz yoksa sadece male-only bir topluluk mu burasi?
Gercekten xx isen makyajla fraud yap amk ne işin var burda

• +1
Reactions: menas
Şöyle diyeyim genelde bu forum erkekler ıcın. Yani male only olmasa bile kızlar ıcın cok bir bilgi yok. Erkek odaklı

• +1
Reactions: Deleted member 77392
Şöyle diyeyim genelde bu forum erkekler ıcın. Yani male only olmasa bile kızlar ıcın cok bir bilgi yok. Erkek odaklı
zaten fikir almak istedigim tek konu boy ama tesekkurler yine de

zaten fikir almak istedigim tek konu boy ama tesekkurler yine de
Boyun 140 falan mi kızlar icin kısa boy çekici bulunuyo genelde de 155 160 gibi

Gercekten xx isen makyajla fraud yap amk ne işin var burda
yuzum acisindan degistirmek istedigim bisi yok bu forumu tiktoktan gormustum bikac hafta once merak edip girdim 5 dk baktim zaten cok da bisi anlamadim simdi varligini tekrar hatirladim gireyim dedim

yuzum acisindan degistirmek istedigim bisi yok bu forumu tiktoktan gormustum bikac hafta once merak edip girdim 5 dk baktim zaten cok da bisi anlamadim simdi varligini tekrar hatirladim gireyim dedim
Boyun kaç ki

Amk çocukları kız görünce hemen anında
9 reply yapıp birbirinize sovmeye baslamissiniz

• JFL
Reactions: Abhorrence
hayir boyum 165 ama bi 10 cm fln uzamak istiyorum
yaşın kaç kızlarda adet dönemi başladıktan sonra uzama 1 2 yıla duruyor diye biliyorum saglam bilgi degil

hayir boyum 165 ama bi 10 cm fln uzamak istiyorum
Yaş kaç? 165 den 175 gibi bir şey cok zor hatta imkansıuz. Ama yaşın elveriyorsa 3-5 cm olabilir

16 ama yilin sonunda 17 olucam
10cm Uzaman imkansız ki genelde erkeklerde boy 17-19 arası kızlarda 16-17 arası tam oturuyor. Niye 10cm uzamak ıstıyorsun ki?

10cm Uzaman imkansız ki genelde erkeklerde boy 17-19 arası kızlarda 16-17 arası tam oturuyor. Niye 10cm uzamak ıstıyorsun ki?
supplementlerle uzayan kisileri (erkek) duymustum belki kadinlarda da etkili olan bisey vardir diye dusundum. uzamak istememin sebebi de bence kadinlarda uzun boy daha iyi hem vucudu daha iyi gosteriyor uzun bacaklar vs hem de elbise ve kiyafetler daha cok yakisiyor

16 dan sonra erkeklerin bile 10 cm uzaması çok zor kadınların uzama daha az ve daha erken durduğuna göre imkansız ve burdaki tüm görüşler sana göre "kadın düşmanlığı" o yüzden oyalanmadan git birazdan banlanirsin zaten reportlandiysan

• +1
16 dan sonra erkeklerin bile 10 cm uzaması çok zor kadınların uzama daha az ve daha erken durduğuna göre imkansız ve burdaki tüm görüşler sana göre "kadın düşmanlığı" o yüzden oyalanmadan git birazdan banlanirsin zaten reportlandiysan
tamamdir tesekkurler

• +1
supplementlerle uzayan kisileri (erkek) duymustum belki kadinlarda da etkili olan bisey vardir diye dusundum. uzamak istememin sebebi de bence kadinlarda uzun boy daha iyi hem vucudu daha iyi gosteriyor uzun bacaklar vs hem de elbise ve kiyafetler daha cok yakisiyor
Şöyle diyeyim Uzun boy güzel duruyorda 165 de kısa değil zaten ayakkabıdır odur sudur 167 falan oluyorsundur. Suplement muhabbetıne gelırsek bu tamamen plaklarla alakalı plakları acık olan birisi erkek kız farketmez uzayabilir ama Kızlarda plaklar erken kapanıyor. Birde 165 sen belin inceyse birazda omuzlar genişse zaten fiziğin yeterınce ıyıdır

• +1
Hemen reportlamışlar mı amk :fd.fWE:f:weFG:wEG:QEDCF

Şöyle diyeyim Uzun boy güzel duruyorda 165 de kısa değil zaten ayakkabıdır odur sudur 167 falan oluyorsundur. Suplement muhabbetıne gelırsek bu tamamen plaklarla alakalı plakları acık olan birisi erkek kız farketmez uzayabilir ama Kızlarda plaklar erken kapanıyor. Birde 165 sen belin inceyse birazda omuzlar genişse zaten fiziğin yeterınce ıyıdır
ya fizikle alakali da bi problemim yok zaten sadece boy kismi aklimi kurcaliyordu ama yine de tesekkurler yazdiklarin icin

• JFL
Reactions: Deleted member 77827
Banlanmaz bu arada muhtemelen Adminlerin cogu Türkçe bilmiyoruz diyor.

banlanacadanda yinede yardımcı olak kanka

@iblamelara

plakların açık mı diye git ortopedi falan kontrol ettir el bilek diz eklem yerleri

sonra doktor yorumlar açık değilse over tabanlık alırsın fraudlarsın kızsın zaten

eğer açıksa aromasin kullan diyeceğim fakat aromasin meme kanseri hastalarına verilen östrojen düşüren bi ilaç sende kadın olduğun için meme kanseri riski arttırabilir mi bilmiyorum

eğer açıksa doğal yollarlabişey yap brokoli falan öyle sikimsonik sebzeler

yüzme + spor salonu mk677

bana kalırsa fraudla tabanlık ile kadın ayakkabıları böyle şeylere çok uygun

• JFL
R
ya fizikle alakali da bi problemim yok zaten sadece boy kismi aklimi kurcaliyordu ama yine de tesekkurler yazdiklarin icin
Rica ederim aklını kurcalamasına artık gerek yok çünkü yapabilecek bir şeyin yok yani akışına sal. Fizik inşa et ve fit kalmaya bak güzel giyinirsen zaten mk abazaları sana allah gibi hissetirir merak etme

• +1

@iblamelara

plakların açık mı diye git ortopedi falan kontrol ettir el bilek diz eklem yerleri

sonra doktor yorumlar açık değilse over tabanlık alırsın fraudlarsın kızsın zaten

eğer açıksa aromasin kullan diyeceğim fakat aromasin meme kanseri hastalarına verilen östrojen düşüren bi ilaç sende kadın olduğun için meme kanseri riski arttırabilir mi bilmiyorum

eğer açıksa doğal yollarla östrojen düşür sigara içerek veya brokoli falan öyle sikimsonik sebzeler

bay bay aşkım banlansan bile seni çok özlüyeceğim
Olm acık olsa bile 10cm nasıl atsın aq

• +1
Reactions: turbomanlet7

@iblamelara

eğer açıksa doğal yollarla östrojen düşür sigara içerek veya brokoli falan öyle sikimsonik sebzeler

Kadınların östrojen hormonuna ihtiyacı var amk

@iblamelara

bay bay aşkım banlansan bile seni çok özlüyeceğim

@iblamelara

mk677 burunu buyultmez mi bi de zaten bu yilin basindan beri 3 cm uzadim normalde 162ydim

diyom ya kanka işte düşerse meme kanseri olabilir diye
Kızı öldüreceksiniz durun amk :f.fW.f.weqF:wQ:FGÇ. Bundan sonra kızmaxxing yapıcam reply sayısına bak aq 5 dakkada

• +1
mk677 burunu buyultmez mi bi de zaten bu yilin basindan beri 3 cm uzadim normalde 162ydim
aromasin falan büyütüyor diyorlarda mk677 o kadarda değil

• +1
Plaklar acık olabilir mk-677 sana gore değil sanırsam. Sen en iyisi git plaklara baktır ondan sonra plaklar acıksa doktorla konus o gerekeni söyler

• +1
Kızı öldüreceksiniz durun amk :f.fW.f.weqF:wQ:FGÇ. Bundan sonra kızmaxxing yapıcam reply sayısına bak aq 5 dakkada
Kanka kaç gündür gece 5e kadar sana tavsiye surgery bakıyoruz amcık igden enes kaardeşi,m

Eğer öyle bi olay varsa burnun büyüyeceğine boyun kısa kalsın amk

• +1
Kanka kaç gündür gece 5e kadar sana tavsiye surgery bakıyoruz amcık igden enes kaardeşi,m
Olm orası öylede genede reply sayısına baksana aq

aromasin falan büyütüyor diyorlarda mk677 o kadarda değil
he bide kilomun artmasini da istemiyorum bmi'im 17 zaten yeme bozuklugum var kilomun artmasiyla da ugrasamam seneye yks sinavim var 😬😬

kadinlari kadin yapan sey zaten ostrojen hormonu
Iste aromasin de östrojen düşürüyor o yüzden sıkıntı yaşarsın kullanma

• +1
Reactions: Deleted member 77392 and akethemogger
he bide kilomun artmasini da istemiyorum bmi'im 17 zaten yeme bozuklugum var kilomun artmasiyla da ugrasamam seneye yks sinavim var 😬😬
spora gidecen diyoruz şeker kardeş eğer mk677de over diyorsan

melotonin hapları ve kaliteli uyku ne kadar işe yarar bilemiyoruz

genetik nasıl anne baba abi kardeş

Dediğim gibi sen bu boy muhabbetını artık aklında kapat diğer yönlerinle geliştirmeye calıs. 165 zaten Türkiye için yeterli.

• +1
Reactions: akethemogger and Deleted member 77392
1719259702602
Bizim garibanlık şaka mı amk Fd:.fW:qef.wqe:wG