Yağ oranı düşürme

D

Deleted member 71466

short king
Hazır yaz gelmiş şöyle okul açılana kadar bi 12-13% düşesim var fakat spor konusunda ciddili hiçbirşey bilmiuptjm eskiden sadece günde 1 saat deli gibi koşup ip atlardım fakat artık ağırlık kaldırmam gerektiğinin farkındayım şöyle bana çıtırından gym rutini önerebilecek var mı dediğim gibi amaç yağ yakmak hafifde bir kütle koymak

Hazır yaz gelmiş şöyle okul açılana kadar bi 12-13% düşesim var fakat spor konusunda ciddili hiçbirşey bilmiuptjm eskiden sadece günde 1 saat deli gibi koşup ip atlardım fakat artık ağırlık kaldırmam gerektiğinin farkındayım şöyle bana çıtırından gym rutini önerebilecek var mı dediğim gibi amaç yağ yakmak hafifde bir kütle koymak
Yorumlarda frame muhabbeti acmayin btw

Olm seni fotoda gördüm sen zaten zayıf çocuksun baya

Yağ yakmak sporla değil daha çok diyetin ile alakalı sporu yap yine de kendine diyet programı oluştur yağı az tutmaya çalış

Lean işi roidsiz olmaz

2 opsiyon

nikotin / kaffein + calorie deficit

dnp/clenbuterol

2 opsiyon

nikotin / kaffein + calorie deficit

dnp/clenbuterol
Hacı nikotin cart curt hap olmadan normal insan gibi kalori açigi ile spor yapsam yine aynı etkiyi vermez mi amk

Hacı nikotin cart curt hap olmadan normal insan gibi kalori açigi ile spor yapsam yine aynı etkiyi vermez mi amk
metabolizman hızlanıyor, daha hızlı yakıyorsun ayrıca açlığı önlüyor

kalori açığı ve spor ile illa ki kilo verirsin. verme hızı açıklığın büyüklüğüne bağlı

ama spor yapıp aç aç gezmek aşırı zor, büyük açık devam ettirmen çok zor

o yüzden çoğu kişi açlık kapatacak ve metabolik oranını hızlandıracak takviyeleri tercih ediyor

sadece kafein ve nikotin ile takılanda var ama bu yol ozempice kadar gider

Zayıf olmak yağsız olmak anlamına gelmiyor şunu anlayın artık
Zayıfsan ve sağlam kalori açığı verip lean olucam derken kürdan gibi olursun. Body recomp yap .Protein ve carboyu arttır yağı azalt , spora git zaten kısasın hızlı dolarsın 6 ayda kendini beğenmeye başlarsın

al buda güzel bir başlangıç programı

Attachments

• Beginner-Workout-Routine.pdf
    518.2 KB · Views: 0
Zayıfsan ve sağlam kalori açığı verip lean olucam derken kürdan gibi olursun. Body recomp yap .Protein ve carboyu arttır yağı azalt , spora git zaten kısasın hızlı dolarsın 6 ayda kendini beğenmeye başlarsın
protein yağ arttır demek istedin heralde yağ hormonlar için daha elzem

Her sabah 1 adet aspirin+filtre kahve yap kahvaltının yanında, 1-2 saat sonra uzun süre tempolu koş. Yüksek eğimli yürüyüş de yapabilirsin, ama full depar atma kastaki glikojen depolarını yersin. Bunun yanında aşağı yukarı her yemekten sonra aç kalmaya çalış. Bol bol su iç.

• Love it
Reactions: Deleted member 71466
Her sabah 1 adet aspirin+filtre kahve yap kahvaltının yanında, 1-2 saat sonra uzun süre tempolu koş. Yüksek eğimli yürüyüş de yapabilirsin, ama full depar atma kastaki glikojen depolarını yersin. Bunun yanında aşağı yukarı her yemekten sonra aç kalmaya çalış. Bol bol su iç.
Efederin olmadan Aspirin almanın pek anlamı yok.

sadece bunlar yeterli olur mu kanka yani gym vesaire gitmeden

• Hmm...
Reactions: szolliontaraelis
Aspirinin yağ yakmaya ne gibi bir faydası var? Ne işe yarıyor?

Kanka bak mesela bi tane aktor filmde oynaması için kilo vermesi lazım mış oda bol bol seks cowgirl riding yapmış sanada aynısını öneriyorum al bi dildo zıpla
Bunu foruma alan moderatörü sikeyim

sadece bunlar yeterli olur mu kanka yani gym vesaire gitmeden
Her zaman gyme gitme taraftariyim ama eger istemiyosan da bu yeterli olur.
Aspirinin yağ yakmaya ne gibi bir faydası var? Ne işe yarıyor?
Mitokondriyi daha iyi calistiriyo kisaca. Merak ediyosan ray peat forumlarina veya burdaki aspirinle alakali konulara bakalabilirsin.
Alakasi yok.

• +1
Reactions: Deleted member 64657

Users who are viewing this thread

Back