yardim lazim (help)

onthewaytochadlite

onthewaytochadlite

short king
beyler simdi 2 aydır flörtleştiğim stacylite bir kız var 4 kere buluştuk herşey de çok güzeldi ama bu kızın belalı exi peşime düştü aqq özelden tehdit mesajları falan atıyor merak edip baktım cocuk subhuman ama arkası harbici var seni denk getirdiğim yerde şöyle böyle cart curt diyor şuanlık ne olur olmaz delil için hepsini aldım. Daha başka ne yapabilirim kızı da engelledim heryerden sabah başka bir numaradan benlik bir durum yok bana neden böyle yapıyorsun mesajları geliyo iki ucu boklu deynek yardım edin valla ( dövüsmeyi bilmiyprum ve harbici cevrem yok )

@akethemogger @turbomanlet7 @eneskarduya @szolliontaraelis @maarda @ALP @StuntmanMike abiler akıl verin @Angutoid @Heatmiser

Last edited:
beyler simdi 2 aydır flörtleştiğim stacylite bir kız var 4 kere buluştuk herşey de çok güzeldi ama bu kızın belalı exi peşime düştü aqq özelden tehdit mesajları falan atıyor merak edip baktım cocuk subhuman ama arkası harbici var seni denk getirdiğim yerde şöyle böyle cart curt diyor şuanlık ne olur olmaz delil için hepsini aldım. Daha başka ne yapabilirim kızı da engelledim heryerden sabah başka bir numaradan benlik bir durum yok bana neden böyle yapıyorsun mesajları geliyo iki ucu boklu deynek yardım edin valla ( dövüsmeyi bilmiyprum ve harbici cevrem yok )
Hacı korktugunu belli etme sakın herife senin üzerine daha fena cullanır. Yapacağın tek şey olay soguyana kadar cok onun takıldıgı yerlere gitme 1-2 hafta falan sonrasında iş yatar rahat ol . Cocukla evlerınız yakın mı?

Hacı korktugunu belli etme sakın herife senin üzerine daha fena cullanır. Yapacağın tek şey olay soguyana kadar cok onun takıldıgı yerlere gitme 1-2 hafta falan sonrasında iş yatar rahat ol . Cocukla evlerınız yakın mı?
Cocukla ev yakın degil ama istese bulur gibime geliyor ayrıca okulumu falan da biliyo benimde size tavsiyem stacylite htb cart curt diye atlamadan kızın eski exlerine bir göz geçirin amk sonra boyle oluyp

Çocuğu polise ver ya da kızı sal dövüşmeyi bilmiyosan veya cevren yoksa verilebilecek en mantıklı tavsiye bu

Çocuğu polise ver ya da kızı sal dövüşmeyi bilmiyosan veya cevren yoksa verilebilecek en mantıklı tavsiye bu
kanka sen benden daha iyi biliyorsundur bu bizim adalet sistemini şikayet etsem elemana birsey olmicak hatta bana daha da hirslanicak

kanka sen benden daha iyi biliyorsundur bu bizim adalet sistemini şikayet etsem elemana birsey olmicak hatta bana daha da hirslanicak
kanka öyle bu ülkenin adalet sisteminden bir sik olmaz . Herif muhtemelen senle daha uğraşmaz

• Love it
Reactions: onthewaytochadlite
Olm bu olaydan sonra sunu anladim ki fightmaxx top 1 amk kendini koruyamayan birisi başkalarını nasıl koruyacak? Yarın bir yerlere başvurup kurs alicam amk

• +1
Reactions: ALP
Polis kavga olurken gelmediği sürece bir sikim yapmaz kavga varken de ayırmak harici birşey yapmaz
Olum hiç büyük kuzen falan yok mu

Polis kavga olurken gelmediği sürece bir sikim yapmaz kavga varken de ayırmak harici birşey yapmaz

Olum hiç büyük kuzen falan yok mu
kanka bizim aile full beyaz yakalı. O işlerden anlayan kimse yok ki bu durumu anlatsam ‘elalemin kizina neden göz dikiyorsun hiç yakisti mi’ diyecekler

kanka bizim aile full beyaz yakalı. O işlerden anlayan kimse yok ki bu durumu anlatsam ‘elalemin kizina neden göz dikiyorsun hiç yakisti mi’ diyecekler
Yardım alabileceğin biri yoksa en son çare olarak ailene yada polise git büyük ihtimalle ise yaramaz ama yarayadabilir arkan yoksa kavgaya hiç girme bile o elemanlar 40 kişi geziyor genelde

Bir sik yapmaz kafana takma. Paranoya tribine girdiysen at cebine çakı öyle gez aq.

• +1
  • Love it
Reactions: ALP, onthewaytochadlite and maarda
bu konuyu birebir olarak yaşımış HİÇBİR SİK YAPAMAZ. (çocuklar tarafından 10 kişi sıkıştırılmıştım benle sorunu olan en arkada duruyordu :D)

bak kardeşim senin bi geleceğin var yakışıklısın hayallerin hedeflerin var bu adamın tipi parası ailesi muhtemelen 10 sene sonra hapise girecek yani kaybedeceği birşey yok her zaman ılımlı yaklaş hatta yazdıklarına cevap bile verme 5 dakika erkek olur cezaevinde 20 sene karı sen 5 dakika SÖZDE erkek olma.

ama baktın bu lavuk anlamıyor. aklına bu söz gelsin

baktın bela üstüne geliyor bir adım at baktın yine geliyor bu sefer beladan daha bela ol.

tavsiyelerin nedir kanka peki

tamamen vücut anotomisi öğren zaten 1 saate öğrenebilecek şeyler

nereye vuracağını falan youtubede videosu var
sonrasında ELEKTROŞOK alabilirsin korkutma amaçlı vs vs fener görünümlü

https://www.teknodoga.com/kategori/elektro-sok-cihazi-stun-gun bunlar hayatın her bölümünde yardımcı olr

Last edited:
  • Love it
kavga esnasında yüzüne vuracaksın veya o senin yüzüne vuracak adranalinden dolayı hissetmiyeceksin bile kavga uzadıkça uzayacak bunun yerine

bi kaç anotomi sinir noktası ezberle tabi kavgada ne kadar aklına gelir bilmiyorum ama en iyisi biber gazı vs

bide hukuksal açıdan taktikler olabilir işlek bi yerde buluş

ilk hamleyi sen ye etraftaki esnaflar ayıracağı için en az hasar + kamera kaydından mahkeme gibi olaylarda haklılık sende vurursan kendimi savundum OVERRR.

• +1
YUMRUK YE KANKA DOĞAL BONESMASHİNG KHABİN ZYGOSLAR ALLAH MESELA
53hxop

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite and turbomanlet7
kavga esnasında yüzüne vuracaksın veya o senin yüzüne vuracak adranalinden dolayı hissetmiyeceksin bile kavga uzadıkça uzayacak bunun yerine

bi kaç anotomi sinir noktası ezberle tabi kavgada ne kadar aklına gelir bilmiyorum ama en iyisi biber gazı vs

bide hukuksal açıdan taktikler olabilir işlek bi yerde buluş

ilk hamleyi sen ye etraftaki esnaflar ayıracağı için en az hasar + kamera kaydından mahkeme gibi olaylarda haklılık sende vurursan kendimi savundum OVERRR.
Kanka cidden 1v1 atacaklarını düşünüyorsan jfl

Kanka cidden 1v1 atacaklarını düşünüyorsan jfl
LAN ÖLÜM ÇAKAL KANKA BUNLAR YA DİYOZ YA BİBER GAZI VS AL DİYE BİR TANESİNE SAĞLAM VUR DİĞERLİ DAĞILIYOR DİREKT

+++++

zaten kavga etmesini önermiyorum sonn çare

@boneking771 ağabeyinizin nasıl burnu o hale geldi bu forumda en çok sokak kredisi olan odur

• JFL
  • +1
Reactions: elemanzelvadre and maarda
LAN ÖLÜM ÇAKAL KANKA BUNLAR YA DİYOZ YA BİBER GAZI VS AL DİYE BİR TANESİNE SAĞLAM VUR DİĞERLİ DAĞILIYOR DİREKT

+++++

Kanka evet dediğin gibi de bana göre hiç o toplara girmemeli çünkü öyle yapicak bu elemanlar kacicak ama sonrası da var bu işin savaşa gider gibi gelirler bidahakine kendilerine göre çok adam ve onurlu oldukları için yediremezler

+++++

biber gazı cidden mantıklıymış. Sipariş verdim 2-3 güne gelir