yaşadığınız hayat

Atsiz

Atsiz

Silver
yaşadığınız hayattan memnun musunuz beyler değilseniz değiştirmek için neler yapıyorsunuz

Ben memnunum allaha şükür zamanında köpek gibi çalıştım ekmeğini yiyorum

• +1
Reactions: Xavier
Cope da cope dayi,önceden gece kulublerinde çalışmaya gidiyordum,ticaret yapıyordum para kazaniyordum insanlarla falan iletişiminde iyiydi arkadaşlarla takılıyorduk şuan cok depresifim keşke geri dönsem eski hayatıma,öyle özlüyorum ki kızlarla cikiyoduk cafeye sonra ticarete,çok eve kapandım su aralar

yaşadığınız hayattan memnun musunuz beyler değilseniz değiştirmek için neler yapıyorsunuz

Ben memnunum allaha şükür zamanında köpek gibi çalıştım ekmeğini yiyorum
Zamanında napiyodun simdi napiyosun

• +1
Reactions: Abhorrence
Zamanında napiyodun simdi napiyosun
İdare mahkemesinde staj yapıyordum orada guzel networkler edindim artık oradaki mahkemelerin yazı isleri ofislerine ofis ürünlerini ben satıyordum.

• +1
Reactions: 2025 chad candidate
Cope da cope dayi,önceden gece kulublerinde çalışmaya gidiyordum,ticaret yapıyordum para kazaniyordum insanlarla falan iletişiminde iyiydi arkadaşlarla takılıyorduk şuan cok depresifim keşke geri dönsem eski hayatıma,öyle özlüyorum ki kızlarla cikiyoduk cafeye sonra ticarete,çok eve kapandım su aralar
Sen o adımı atmadıgın surece kımse gelıp senı kurtarmayacak dostum bende yasadım ınan.

• +1
Reactions: szolliontaraelis and 2025 chad candidate
sikilmis bir hayat

bu soruya burda verilecek cevaplar belli değil mi? aileden de arkadaşlardan da kime güvensem hepsi arkamdan vurdu beni. kimseye minnet eylemeyin amk sadece kendinizi geliştirin. her konuda

• +1
Reactions: Atsiz
Bu siteyi keşfeden birinin iyi bir hayatı olabilir mi aq.

• +1
Reactions: NPC and Kurunka