Yemek yemeyi bırakamıyorum

elemanzelvadre

elemanzelvadre

Anti natural 🥶🥶💀☠️😈
Taktiği olan var mı? En son depresyona girip bırakmıştım 1 hafta hiçbişey yemedim bi daha da depresyona girmem zaten ashwaganda ya döndü beynim

İnsülin hassasiyrtim git gide kötüleşiyor bırakmak lazım yardım edin

Bilgisayar oyunlarına tekrar baslicam başka taktik verir misiniz puff çok pahalı sigara bana satmıyolar

Smok nfix al

• +1
Reactions: elemanzelvadre
Taktiği olan var mı? En son depresyona girip bırakmıştım 1 hafta hiçbişey yemedim bi daha da depresyona girmem zaten ashwaganda ya döndü beynim

Bilgisayar oyunlarına tekrar baslicam başka taktik verir misiniz puff çok pahalı sigara bana satmıyolar
sekersiz icecekler ve salatalık/havuc/uzum gibi seylerle karnını doyur 2 ogun ye kolaylıkla 800 kalori acığı yaparsın

• +1
Yüksek hacim düşük kalori şeylere aban bide bence sende yemek bagimliligi değilde çiğneme bağımlılığı olabilir

• +1
Yüksek hacim düşük kalori şeylere aban bide bence sende yemek bagimliligi değilde çiğneme bağımlılığı olabilir
Sakızı 6 saat kullanıyorum çenem çatlıyor overtrain olmasın çene diye bıraktım bayadır

• +1
Reactions: Angutoid
Aynı sorun bende de var
2. Redbullumu içerken yazıyorum
Jfl

Yarrami da yicen mi😂😂😂😀😀

Anlayanlar tepki biraksin sayimizi bilelim😂😂👍👍

• JFL
Reactions: MOGGERWINSS, dostoyevski, boneking772 and 2 others
@elemanzelvadre sustanon eczanede yoksa istesek depodan getirtiyolar mı?

Sakızı 6 saat kullanıyorum çenem çatlıyor overtrain olmasın çene diye bıraktım bayadır
Ben 4 saat çiğnedim sol taraftaki kasım ağrıyor aq sen nasıl 6da dayaniyon

• Woah
@elemanzelvadre sustanon eczanede yoksa istesek depodan getirtiyolar mı?
eczanede yoksa baska eczanede vardır depoya senin erisimin yok

Ama ben tek tarafla 4 saat çiğnedim ondan da olmuş olabilir

BEN KUCUK BI YERDE YASIYOM
Soylesek getirtiyolar mi yani aq
Getiriyo abim ben aromasin getirtip almamıştım

• JFL
Getiriyo abim ben aromasin getirtip almamıştım
Sag ol angutoid bende erkek olmak icin gotume testo vurcam iste napayim

• So Sad
  • +1
kizdirmayinbeniden test e al ok
Adama sordum en ucuz sattigi marka 45 dolar anlık kurla 1553tl garantisi yok adam storyde bazı ürünler sikibtili oluyo diye kebdi yazmisti. sustanon eczane malı garanti hemde 1ml 1ml aliyom (anlık 45 dolarin olmasada alabiloyon) 1500e geliyo aynı dozu (10ml) niye bosuna o adamdan alim aq

Adama sordum en ucuz sattigi marka 45 dolar anlık kurla 1553tl garantisi yok adam storyde bazı ürünler sikibtili oluyo diye kebdi yazmisti. sustanon eczane malı garanti hemde 1ml 1ml aliyom (anlık 45 dolarin olmasada alabiloyon) 1500e geliyo aynı dozu (10ml) niye bosuna o adamdan alim aq
AMIN GÖTÜN APSE OLSUN RAHATLA OK

• JFL
Reactions: dostoyevski
cold brew yap ic tok tutuyo

her ogunden 40 dakka sonra iccen

oglum sen salak mısın garantiis yok falan diyor adamdan aldıgım ilacin 1 tanesi bile bos cıkmadı onu gec bodytechin sitesinde kayitli satici diye cikiyor zaten ilac isinde ucuza kacıyorsan hayatın zaten bitmis senin xd

• +1
Reactions: menas and Angutoid
AMIN GÖTÜN APSE OLSUN RAHATLA OK

deconat esteri 8 haftada
oglum sen salak mısın garantiis yok falan diyor adamdan aldıgım ilacin 1 tanesi bile bos cıkmadı onu gec bodytechin sitesinde kayitli satici diye cikiyor zaten ilac isinde ucuza kacıyorsan hayatın zaten bitmis senin xd

deconat esteri 8 haftada emiliyomus tamamen bu derimin altında mı kalıyo mq simdi

Puff bit pazarında 35 tl :ogre: kullanmıyom ama kuzen almıştı doluydu

Tmm orospu cocuklari ordan alcam

Abi bu peptid turkiye orospu cocu mu herkese salliyolae kizdirmayin beni dahil

kahvaltıda ve akşam yemeğinde Kafein + Nikotin (ne yap et bir tane 20000 lik vozol al 600-700 lira bir şey çok uzun süre götürür) sadece öğle yemeği ye

Ya ben küre girmiycem amk ölene kadar trt
kizdirmayi,n31 de gh ucuzsa gh de al kemik kütlesi arttırıyop

31 ÇEKİN BOŞALINCA TESTO ARTIYOR BOŞALDIGINIZ GİBİ BONESMASHİNG YAPIN ALIN SİZE BONEMASS

36 iu 80 dolar zam geliyo 110 dolara gökhandan aloırım belki bende
Iyi sikiyolar seni amk bu gökhanda iyi kitle topladı yani güvenilurligini janitladi piyasada oyuzden kendine yuksek pay koyuyo ona ragmen kat kat ucuz am

36 iu 80 dolar zam geliyo 110 dolara gökhandan aloırım belki bende
Bide sen aileden iyi destek alıyon amk parasini falan veriyolar ne istiyosaj al vur diyolar ben kendim yürütüyom bu isleri hep

Iyi sikiyolar seni amk bu gökhanda iyi kitle topladı yani güvenilurligini janitladi piyasada oyuzden kendine yuksek pay koyuyo ona ragmen kat kat ucuz am
eczane ghi her türlü daha iyi ama türkiyede ucuz zaten amerika gibi 250 dolar değil

eczane ghi her türlü daha iyi ama türkiyede ucuz zaten amerika gibi 250 dolar değil
Gökhandan al 2 katı vur amk aynı paraya kalitesi az olsada daha iyi olur oyle

Gökhandan al 2 katı vur amk aynı paraya kalitesi az olsada daha iyi olur oyle
vücudumda sıkıntı olmustur doktora giderim

oglum senin vucudunda neden Hexahydrobenzylcarbonate var:??

nassi

Users who are viewing this thread

Back