Yemek yiyememe sorunu

turbomanlet7

turbomanlet7

Banned
Son 1 aydir agzimdan yemek geçiremiyorum zaten zarganaydim 2 kilo daha verdim hiç iştahım yok 5 kaşık yemek yiyince hemen doyuyorum bu şekilde devam ederse sagligim icin sorun olduğunu düşünüyorum nasıl giderebilirim bu sorunu eskiden oldukça iştahlı birisiydim sağlıklı da besleniyordum

leanmaxxing hack

• JFL
Reactions: Deleted member 71466
Hoşnut değilim bu durumdan

Oglum 57 kiloyum aq zarganamaxxing bu
bence bu kadar iştahsızlık nedeni yüksek cortisol.

hayatın genel olarak nasıl çok mu stres yapıyorsun?

bence bu kadar iştahsızlık nedeni yüksek cortisol.

hayatın genel olarak nasıl çok mu stres yapıyorsun?
Hayir gayet rahatim depresyonda da değilim belki yemekleri mi sevemiyorum aq geçen mangala gittik orda götürdüm tüm etleri onun harici bişey yiyemiyorum 5 kaşık pilav ya da kuru fasulye yiyince doyup hemen kalkiyorum ve ekmek de yiyemiyorum

O mangal olayı 2 ayda doğru düzgün yediğim tek yemek

Oglum 57 kiloyum aq zarganamaxxing bu
a101 e gidiyosun 4 lü pizza var onu alıyosun kasapdan sucuk alıyosun her gün 2 3 tane pizza yiyosun üstüne sucuk dilimleyip 20 30 40 gram zeytinyağı gezdirerek en ucuz ve kaliteli zevkli alabileceğin 3k kalori

a101 e gidiyosun 4 lü pizza var onu alıyosun kasapdan sucuk alıyosun her gün 2 3 tane pizza yiyosun üstüne sucuk dilimleyip 20 30 40 gram zeytinyağı gezdirerek en ucuz ve kaliteli zevkli alabileceğin 3k kalori
Benim metabolizma hızlı yemek yediğim zamanlarda da olmam gerekenden 6 7 kg daha zayıftır şu an 10 kg zayıfım benim yüzüme etki yapmadan 10 kilo almam lazım

Benim metabolizma hızlı yemek yediğim zamanlarda da olmam gerekenden 6 7 kg daha zayıftır şu an 10 kg zayıfım benim yüzüme etki yapmadan 10 kilo almam lazım
t3 t4 kaç?

Şu hastalığa sahip olanları ve kilo alamayanları hiç anlamıyorum olm dünyanın en kolay ve zevkli olan şeyi yani yemek yiyeceksin aqq ne kadar zor olabilir ki sırf bu yemek aşkımdan dolayı max 2 aylık leanmaxx serüvenini 11 ayda tamamladim diyet boza boza

• +1
Reactions: turbomanlet7
Son 1 aydir agzimdan yemek geçiremiyorum zaten zarganaydim 2 kilo daha verdim hiç iştahım yok 5 kaşık yemek yiyince hemen doyuyorum bu şekilde devam ederse sagligim icin sorun olduğunu düşünüyorum nasıl giderebilirim bu sorunu eskiden oldukça iştahlı birisiydim sağlıklı da besleniyordum
Kalori hesabı yap tiktoktaki anamın yaptığı yemek falan filan diyen aptallari dinleme kalori ihtiyacıni bulup +400-500 falan ekle kendine diyet oluştur gram ölçmek için tartı al bi herhangi bir uygulamadan kontrol ederek ye

Düşük testo mu diyon su forumda o kadar eski ve bilgili değilim kusura bakmayın eğer öyle diyorsan belki Max 2 aydır oyleyimdir yüzümün kemik gelişimi falan iyi kemikler de testoya bağlı gelişiyor

Teşekkür ederim tavsiye için
Kalori hesabı yap tiktoktaki anamın yaptığı yemek falan filan diyen aptallari dinleme kalori ihtiyacıni bulup +400-500 falan ekle kendine diyet oluştur gram ölçmek için tartı al bi herhangi bir uygulamadan kontrol ederek ye

Düşük testo mu diyon su forumda o kadar eski ve bilgili değilim kusura bakmayın eğer öyle diyorsan belki Max 2 aydır oyleyimdir yüzümün kemik gelişimi falan iyi kemikler de testoya bağlı gelişiyor
Onu sana değil benim dediğime dedi

• +1
Reactions: turbomanlet7

Users who are viewing this thread

Back