Yeni nesil kızlar keko only.Altyaş kardeşlerim kekomaxxx yada rot

StuntmanMike

StuntmanMike

Kraken
Ben 99luyum.Bizim dönemde felaketti ama hiç bu kadar kötü olmamıştı arada düz normielerde kız yapabiliyordu.Yeni nesil full keko only olmuş Tengri kolaylık versin yarrağı yemişsiniz.

esmer keko yada günde 20 saat lol oynamak

• JFL
Reactions: StuntmanMike
keko only olmayan subhtnnin sikişmesi imkansız lisede boyu 1.85 değilse

• Hmm...
Reactions: maarda
  • +1
Reactions: chadmanlet04 and elemanzelvadre
sen lisedeyken yıl 2017 falanmıydı aminagoi
Yoo ama çok uzun yoktu okulda belki ondandır
bide coloring halo var bende beyinlerini kandırıp türk kızlarının yabancı görünce götten verme içgüdüsünü aktif etmiş olabilirim

Yoo ama çok uzun yoktu okulda belki ondandır
bide coloring halo var bende beyinlerini kandırıp türk kızlarının yabancı görünce götten verme içgüdüsünü aktif etmiş olabilirim
Coloring testodan sonra geldi ben lise baaşında 1.49idim

• +1
keko only olmayan subhtnnin sikişmesi imkansız lisede boyu 1.85 değilse
Boy 172yken gecen sene lısede sıkıstım kanka 10 dan itibaren her sene de sıkıstım

Boy 172yken gecen sene lısede sıkıstım kanka 10 dan itibaren her sene de sıkıstım
Subhtn miydin 172 dediğin boy 9.sınıfta 10. Sınıfta mıydı amk 9.sınıfta 172 boy 12 de 185 oluyor zaten

Ben 99luyum.Bizim dönemde felaketti ama hiç bu kadar kötü olmamıştı arada düz normielerde kız yapabiliyordu.Yeni nesil full keko only olmuş Tengri kolaylık versin yarrağı yemişsiniz.

Subhtn miydin 172 dediğin boy 9.sınıfta 10. Sınıfta mıydı amk 9.sınıfta 172 boy 12 de 185 oluyor zaten
Hayır daha kısaydım 65 felanımdır o sıralar

• +1
Reactions: elemanzelvadre
Hayır daha kısaydım 65 felanımdır o sıralar
He bilmiypm kanka ben hep aşırı kısaydım yanlış analiz etmisimdir belki??

He bilmiypm kanka ben hep aşırı kısaydım yanlış analiz etmisimdir belki??
9 dan once bende 49 felandım korona donemı cok attım ama kanka suan da bıle arkadaslarım 165 boyunda olmasına ragmen rahat sıkısebılıyorlar sadece entel kızlar boya bakıyor uzun boy ısteyen kızı dılın ve cekıcılıgın varsa tavlarsan kolay bence

• JFL
9 dan once bende 49 felandım korona donemı cok attım ama kanka suan da bıle arkadaslarım 165 boyunda olmasına ragmen rahat sıkısebılıyorlar sadece entel kızlar boya bakıyor uzun boy ısteyen kızı dılın ve cekıcılıgın varsa tavlarsan kolay bence
Ben ergenliğe erken girsem sikisirdim zaten fanbase submtb siksem suanda sikerim zaten türklerden 3 yık sonra girdim ergenliğe

Ben ergenliğe erken girsem sikisirdim zaten fanbase submtb siksem suanda sikerim zaten türklerden 3 yık sonra girdim ergenliğe
ppdekı sensen ve cana yakın bı elemansan ınan sıkısırsın tatlı guzel kızda sıkersın

• JFL
Reactions: Heatmiser
ppdekı sensen ve cana yakın bı elemansan ınan sıkısırsın tatlı guzel kızda sıkersın
ppdeki adamın reenkarne olmus versiyonuyum ntyim kesinlikle sosyal olarak dıslanmassam konusuyorum ısnalarla aşırı fazla genelde dıslanıyodum tabı önceden

ppdeki adamın reenkarne olmus versiyonuyum ntyim kesinlikle sosyal olarak dıslanmassam konusuyorum ısnalarla aşırı fazla genelde dıslanıyodum tabı önceden
kac yasındasın ve turkıyede mısın

kendini geliştireceğine arkadaş edin trdeysen cafe ortamlarına felan gır sıkısecek kız bulursun yuzun temızse bı tane lana del rey,tayloe fanı duser pesıne

kendini geliştireceğine arkadaş edin trdeysen cafe ortamlarına felan gır sıkısecek kız bulursun yuzun temızse bı tane lana del rey,tayloe fanı duser pesıne
kanka sen erkek adamı azalt bi önce

sonra herseyin kemik kütlenle alakalı oldugunu kabul et

• +1
forumda takılmaya devam et kanka
ne takılcam forumda çıkış yolu mu arıyorum sanıyosun sen salak orospu evladı götüme basıyorum ve smvim artıyor artmaya 2.5 yıl boyunca devam edecek chadlite olup cıkıp gidicem

ne takılcam forumda çıkış yolu mu arıyorum sanıyosun sen salak orospu evladı götüme basıyorum ve smvim artıyor artmaya 2.5 yıl boyunca devam edecek chadlite olup cıkıp gidicem
Ben de basicam benimde artar mi

taşşağımdaki kıl bıle olamazsın allaha ısyan et oc

• Woah
Reactions: elemanzelvadre
Ben de basicam benimde artar mi
herkesin durumu farklı ve bende eksiklik var genetik çoğu şey eksiklik yoksa daha da kötü olabilrsin duruma göre ben yerine koyuyorum sadece genetiğime göre normal doğsam htn 1.80 olmam lazım benim öyle bak olaya

what is this gobbidy gook, indian or some shit?

• JFL
Reactions: Heatmiser
  • +1
kanka sen erkek adamı azalt bi önce

sonra herseyin kemik kütlenle alakalı oldugunu kabul et
Benim kemik gelişimim güçlü ama yine de slayleyemiyorum belki eye area ve burnun subhumanligindandir

Senin gözlerin avcı değil mi nasıl am sikemiyosun

benim 149 175 olucak o nası olmyo
Ben 172ydim 9da su an 178im plaklarim 185e buyumeme izin verecek kadar açık da değil oglum ben çocukken uzundum ergenlik öncesi boyum 163 164dü ergenlikte atılan ortalama boy 25-30 cm değil mi ben nasıl 178 kaldim aq

Ben 172ydim 9da su an 178im plaklarim 185e buyumeme izin verecek kadar açık da değil oglum ben çocukken uzundum ergenlik öncesi boyum 163 164dü ergenlikte atılan ortalama boy 25-30 cm değil mi ben nasıl 178 kaldim aq
ergenlige tahmin ettiğinden önce girmissindir belki ergenlikde 25-35 cm büyünüyor evt

Mtb diyoruz.LTB istesem sikerim eli yüzü düzgün kız bulmak imkansız hepsinin sikicisi var
Avcı göz çıkık elmacık 9/10 burnun yok mu aqq boy 83 colouring whitepass para var çok rahat mtb sikmen lazım. Buldumm beyaz mtb sikemiyosun çenen iyi değil ve nw 2.5sin saç ektir çeneyi yaptır chadlite ol amına koy

ergenlige tahmin ettiğinden önce girmissindir belki ergenlikde 25-35 cm büyünüyor evt
Boyumun 163 olduğu zamanlarda sesim bir kızinki kadar inceydi. Bu arada ben 6dayken 155dim o zaman tüy yok suratta ses kız gibi vs vs

Boyumun 163 olduğu zamanlarda sesim bir kızinki kadar inceydi. Bu arada ben 6dayken 155dim o zaman tüy yok suratta ses kız gibi vs vs
onu bıreakta ben terliyken çok vahşi ve seksi gözüküyorum

onu bıreakta ben terliyken çok vahşi ve seksi gözüküyorum
Senin o seksi götüne bonepressed olmadan 17.2 cm bonepressed haliyle 19 cm olan yarrağımi sokmak istiyorum

NE SİKİŞMESİ LİSEDE OROSPU COCUKLARI BEN DAHA KALEM İSTEYEMİYORUM

• JFL
Reactions: sentrix and maarda
NE SİKİŞMESİ LİSEDE OROSPU COCUKLARI BEN DAHA KALEM İSTEYEMİYORUM
Sabah okula gitmeden önce 1-2 bardak viski çak yada @balding17yomanletcel kardeşimizden mantar al hocaları bile sikersin

• JFL
Reactions: balding17yomanletcel and kurabiyecanavari31
balding17yomanletcel
Joined Nov 1, 2019
Fosil olmus amk

• JFL
balding17yomanletcel
Joined Nov 1, 2019
Fosil olmus amk
bu siteye katıldığın tarihte birisiyle lsd+mdma date yapıyordum orospum nerdesin seni çok özeldim

• JFL
Reactions: balding17yomanletcel
lsd + mdma ? senin beynin yok olmustur amk

• JFL
Reactions: balding17yomanletcel

Users who are viewing this thread

Back