Yeni nesilde herkesin uzun olduğuna emin miyiz?

travisbickle

travisbickle

Iron
Z kuşağındaki herkes 180 üstüymüş gibi bir algı var. Bunlar bu kadar uzunsa ana babalarının da uzun olması gerekir. Onlar da uzunsa zaten sıkıntı yok. Ana babaları kısayken kendilerinin 185 gibi bir boyu olduğu tanıdıklarınız var mı?

kendisi 185 anne 160 baba 175 tanıdıgım var, benim anne babayla aynı aramızda 19 cm var. büyük ihtimalle kemik yaşlarımızda aynı üstüne bide androjenik o ben değilim

Last edited:
Anne babasi cok uzun olup kisa olan arkadasim da var, anne babasi cok kisa olup benim boyumda olan arkadasimda. Boy=%100 sans

• +1
Reactions: elemanzelvadre
bro baba boy 163 Anne 155 sadece dayılardan birkaçı 180 genel sülale boy 170 ben 16 183 18 e kadar 187 188 olur mu küçüklükten meyvemaxxing yaptım çok vitamins

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
bro baba boy 163 Anne 155 sadece dayılardan birkaçı 180 genel sülale boy 170 ben 16 183 18 e kadar 187 188 olur mu küçüklükten meyvemaxxing yaptım çok vitamins
meyvemaxx ne aqq ticaretmaxx gibi

muza blowjob misali kanka çok yemek hadi bakalım allahın izni ile 18'e kadar 190 olup amiri jeansı çekip altıma dior sneakersları geçirip sbde sürtük avına çıkacağım hadi bakalım

acaba benim büyüme plaklarım açık mı kanka ya 6 aydır hiç uzadığımı hissetmiyorum amk hatta 1 senedir :d hiç spora gitmedim birde düzgün uyku uymuyorum bakalım öbür hafta ortopedimaxxerlerle gidip el diz bilek film çektirecem

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
acaba benim büyüme plaklarım açık mı kanka ya 6 aydır hiç uzadığımı hissetmiyorum amk hatta 1 senedir :d hiç spora gitmedim birde düzgün uyku uymuyorum bakalım öbür hafta ortopedimaxxerlerle gidip el diz bilek film çektirecem
el diz bilemaxxing

• +1
Reactions: akethemogger
El bileği maksing ya da istediğin bir bölgeden büyüme plagini cektir ben yorumlar

El bileği maksing ya da istediğin bir bölgeden büyüme plagini cektir ben yorumlar
ortopediye gidiyoruz demi kardeş şimdi eczanedeki türbanlı ablaya sordum yok çocuk bilmem neyine gideceksin dedi şimdi doktor el ayak bileğimizi kırıp götürdüğümüz baklavayı kafamıza vurup çıkarmasın odadan

ortopediye gidiyoruz demi kardeş şimdi eczanedeki türbanlı ablaya sordum yok çocuk bilmem neyine gideceksin dedi şimdi doktor el ayak bileğimizi kırıp götürdüğümüz baklavayı kafamıza vurup çıkarmasın odadan
Ben endokrinolojiye gittim boy uzamıyor diye röntgen istediler Ortopediye gidip yapan da vardı ama ben endokrinalığa gittim İkisi de yapar büyük ihtimalle

Senin kemik yaşı baya ilerlemiştir bence yüzüne bakılırsa. Fazla uzayacagini sanmiyorum boyun bu haliyle de iyi zaten bosver

• +1
Reactions: elemanzelvadre
Senin kemik yaşı baya ilerlemiştir bence yüzüne bakılırsa. Fazla uzayacagini sanmiyorum boyun bu haliyle de iyi zaten bosver
Aynen bro doğrudur ergenliğe erken girdim zaten ben şuan 1’83 cmyim 16 yaşındayım bakacağız 18e kadar 187 189 olsam fena iyi olur spora ve yüzmeye gideceğim sence olur mu plakalar açık mı kapalı mı bilinmiyor