Yeni troll gelmiş

maarda

maarda

Solstice
@abiadamdelirdi ignore bastım size de öneririm iyi akşamlar beyler

• +1
Reactions: menas and toprak
şunun için açtığı konuya bak gerizekalı subformu bok ettiniz diyincede suçlu biz oluyoruz ignorele geç kimsenin sikinde değil fikirlerin

• JFL
Reactions: toprak
şunun için açtığı konuya bak gerizekalı subformu bok ettiniz diyincede suçlu biz oluyoruz ignorele geç kimsenin sikinde değil fikirlerin
Herhangi bi konuda bilgini 50 ye katlarim amin evladı yararlı birşey istiyorsan git yabancı foruma bak 20 defa yazılmış şeyleri mi tekrarlayalım

• +1
Reactions: lynao, toprak and menas
Gelmiş banada sallıyor aq Ali miymiş neymiş adıda

• Hmm...
Reactions: maarda
Herhangi bi konuda bilgini 50 ye katlarim amin evladı yararlı birşey istiyorsan git yabancı foruma bak 20 defa yazılmış şeyleri mi tekrarlayalım
yav biliyonda yapıyon mu mal oğlu mal bütün gün forumda aptal aptal konuşuyon ahahah

yav biliyonda yapıyon mu mal oğlu mal bütün gün forumda aptal aptal konuşuyon ahahah
Yapsam cope yapmasam da cope kabullendim ben amcik herif cidden ne looksmaxi

• +1
Reactions: menas
Yapsam cope yapmasam da cope kabullendim ben amcik herif cidden ne looksmaxi
Oğlum su subforum komik olmasa siksen uğramam şuraya komik aq komik

• +1
Reactions: dostoyevski and maarda
Oğlum su subforum komik olmasa siksen uğramam şuraya komik aq komik
Ben sosyal medya olarak kullanıyorum Instagram ve tiktokta aynı akımları ve aynı şakaları göreceğime burası daha iyi

• +1
Reactions: menas
taniyons ende niye kuruldun adama bu kadar
Kurulmadım,boş boş ragebait atıyor + tiktokcel diyip ilk face reveallerden biri diyorda amk 2022 sonrası katılan herkes tiktokcel ve o face reveal eski falan değil

• +1
Reactions: dostoyevski
Kurulmadım,boş boş ragebait atıyor + tiktokcel diyip ilk face reveallerden biri diyorda amk 2022 sonrası katılan herkes tiktokcel ve o face reveal eski falan değil
cogu kisi tiktokcel evet ama tiktokcel olmayanda cok sadece tiktokceller blackpilli yeni yeni yuttugu icin gelisim donemindeler kafa siken donemdeler tiktokceller bu yuzden subforumuda forumuda sikti atti eski adamlarda suan bu kaostan uzak durmak istiyor belkide cogu ascendledi sikinde bile degiliz suan

• +1
Reactions: MOGGERWINSS
cogu kisi tiktokcel evet ama tiktokcel olmayanda cok sadece tiktokceller blackpilli yeni yeni yuttugu icin gelisim donemindeler kafa siken donemdeler tiktokceller bu yuzden subforumuda forumuda sikti atti eski adamlarda suan bu kaostan uzak durmak istiyor belkide cogu ascendledi sikinde bile degiliz suan
Blackpill aşırı dar ve basit bir görüş genel olarak cope zaten forumun sikilmesinin ana sebebi looksmax kısmında aynı soruları tekrar tekrar soran zoomer dolması

• +1
Reactions: dostoyevski