zenci seven gavat türkler

Tallooksmaxxer

Tallooksmaxxer

Kraken
Bunların çoğunun milliyetçi olduğunu iddia etmesi ayrı bir ironi. Bu gavatlar bir de "zenciler kalsın suriyeliler gitsin" gibi batıdaki yoldaşları gavat liberallerden arakladıkları ultra ütopik temennilerde de bulunlar. Harbiden sokakta çoğu insana sorun zencilerin zararı yok kalsın der.

Ulan burası amerika değil ki diyesin işe yarıyorlarsa kalsınlar burda. 70 milletin ipsizi sapsızı bizim ülkeye akın ediyor. Amerikaya japon koreli dahiler gider, bize de zar zor yabancı kontenjanından üniye giren zenciler gelir.

Beyler bizi zor zamanlar bekliyor. Ülkemiz bok çukurlarının Mariana'sı olma yolunda hızlıca ilerliyor. Spora gidin güçlenin, atletik olun, boks ya da muay thai öğrenin, SİLAH KUŞANIN.

FXuAmuuUcAIAOhk

Last edited:
  • +1
Reactions: StuntmanMike, Kebab Master, ALP and 4 others
Yazdıkların buradaki özgüvensiz evlad-ı zaniyelerin umrunda bile olmaz. Ülke öyle bir Gavattiye oldu ki anlatamam.

Bizi ancak bir iç savaş temizler, kanında Türklük akan herkes güçlü olmak ZORUNDADIR.

FutEnfYXsAUpYNB

• JFL
  • Hmm...
Reactions: Kebab Master and Tallooksmaxxer
Clicked as soon as I saw the word zenci
didn't know you were a nationalist, aren't you salafi? that is against nationalism right?

Last edited:
  • JFL
  • WTF
Reactions: Kebab Master, ALP and Tallooksmaxxer
Clicked as soon as I saw the word zenci
didn't know you were a nationalist, aren't you salafi? that is against nationalism right?
That doesnt ban me from not wanting my country to be a mixture of races all over the world

Examples : Ottoman empire, seljuk emprie

• +1
  • JFL
Reactions: Kebab Master, Oberyn and Piratecel
Yazdıkların buradaki özgüvensiz evlad-ı zaniyelerin umrunda bile olmaz. Ülke öyle bir Gavattiye oldu ki anlatamam.

Bizi ancak bir iç savaş temizler, kanında Türklük akan herkes güçlü olmak ZORUNDADIR.

FutEnfYXsAUpYNB
bu kadar virüslük anca savaşla temizlenir

• +1
Reactions: Oberyn
Ahhahahaha
Türk erkeklerinin çoğu simp cuckold zaten şaşırmadım
Nasıl şeref varsa başka ırkın erkeklerini ovmekten veya haklarında espri yapmaktan utanmiyolar erkek dediğin biraz haysiyetli olur amina kodumun cuckoldlari

• +1
Reactions: Kebab Master, ExMoggerWillRise, Deleted member 24983 and 1 other person
bu kadar virüslük anca savaşla temizlenir
Vallahi bizi ancak bir moğol istilası tekrar özümüze döndürürdü fakat tekrar milli bilince ulaşmamız için işgal edilmemiz lazım bekliyoruz.

Misal selçuklu farslaşmaya başladığı için Türk barbarları ve moğolları anadolu zombilerine akıllı olun uyarısında bulunmuştu.

• JFL
Reactions: Kebab Master, Deleted member 21931 and Tallooksmaxxer
Ahhahahaha
Türk erkeklerinin çoğu simp cuckold zaten şaşırmadım
Nasıl şeref varsa başka ırkın erkeklerini ovmekten veya haklarında espri yapmaktan utanmiyolar erkek dediğin biraz haysiyetli olur amina kodumun cuckoldlari
Bir de bu gavatlar türk kızları şöyle ahlaksız böyle ahlaksız diye yakınırlar. Ulan gavat sen erkek olsan onlar ahlaksız olmazdı.

Türk kızlarında gerçekten zenci merakı yok ama gavat erkekler 20 cm 20 cm diye diye zorla büyük sikli zenci sterotipini kızların aklına kazıyorlar.
Vallahi bizi ancak bir moğol istilası tekrar özümüze döndürürdü fakat tekrar milli bilince ulaşmamız için işgal edilmemiz lazım bekliyoruz.

Misal selçuklu farslaşmaya başladığı için Türk barbarları ve moğolları anadolu zombilerine akıllı olun uyarısında bulunmuştu.
Türklerin hastalığı barıştır. Yurtta sulh cihanda sulh gibi korkak ideolojiler bu milleti bitirdi. Millet zannediyor ki selçuklular anadoluya saz çalarak geldi. Kaç milletten adwmın kafasını kestik de geldik.

• +1
Reactions: blackpillerguy, Kebab Master, yossikohen and 2 others
Bir de bu gavatlar türk kızları şöyle ahlaksız böyle ahlaksız diye yakınırlar. Ulan gavat sen erkek olsan onlar ahlaksız olmazdı.

Türk kızlarında gerçekten zenci merakı yok ama gavat erkekler 20 cm 20 cm diye diye zorla büyük sikli zenci sterotipini kızların aklına kazıyorlar.

Türklerin hastalığı barıştır. Yurtta sulh cihanda sulh gibi korkak ideolojiler bu milleti bitirdi. Millet zannediyor ki selçuklular anadoluya saz çalarak geldi. Kaç milletten adwmın kafasını kestik de geldik.
İslam putu ve keMAList putu bu milletin amına koydu bizim görevimiz de bu iki putu hakettiği yere göndermek.

• +1
Reactions: yossikohen
aptal orospu cocuklari.

ulan-okuz-anadolulu_1956173.jpg

• JFL
  • Love it
Reactions: HighClassMaxing, 2025 chad candidate, Kebab Master and 2 others
Öncelik ile ülkecek cucked olduğumuza katılıyorum.

Ama devamında sormak istiyorum, Türklüğü neden seviyorsunuz? Bende eskiden çok milliyetçi ve Türk ırkçısıydım ama artık eskisi kadar anlamlı gelmiyor bana. Kim orta asyalı çekik gözlü ve çirkin olmak ister ki? Kara gözlü kara tenli...

Savaşçı olmaları mı hoşunuza gidiyor? Ki gidebilir, güç iyidir.

Ve sonra Anadolu'da nasıl Türk ırkına ve Türklüğe ulaşacaksın ? DNA olarak çok karışık değil miyiz?

Lütfen seviyelice konuşalım, tartışalım. Meraktan soruyorum sadece

• JFL
Reactions: Kebab Master, Deleted member 21931 and Tallooksmaxxer
Öncelik ile ülkecek cucked olduğumuza katılıyorum.

Ama devamında sormak istiyorum, Türklüğü neden seviyorsunuz? Bende eskiden çok milliyetçi ve Türk ırkçısıydım ama artık eskisi kadar anlamlı gelmiyor bana. Kim orta asyalı çekik gözlü ve çirkin olmak ister ki? Kara gözlü kara tenli...

Savaşçı olmaları mı hoşunuza gidiyor? Ki gidebilir, güç iyidir.

Ve sonra Anadolu'da nasıl Türk ırkına ve Türklüğe ulaşacaksın ? DNA olarak çok karışık değil miyiz?

Lütfen seviyelice konuşalım, tartışalım. Meraktan soruyorum sadece
Anadolu türkü = Çelimsiz orta asyalılar değildir. Orta asyalılar kıtlıktan ölürken biz toprakları bereketli Anadoluyu fethettik.

bir de dna mevzusunda benim annem babam türk. edevletten soy ağacına baktım onlarda da herkes türk. ve orta asyalı tipim yok ancak kürt/arap/ermeni fenotipim de yok. sonra bir ara meraktan dna testi de yaptıracam.

fenotip sadece genetikle olmaz, epigenetikle de olur. kaç kıtaya yayılmışız, elbet tamamen orta asyalı kalmamışızdır.

• +1
Reactions: ALP
Aga ben Türklükten o kadar da hoşlanmıyorum özellikle tr deki halk boktan bile beter
Ya aşırı derecede yobaz cahil ve ülkede kaç milyon kaçak varken ekonomi sikilmisken tay*bi destekliyolar ya da orospulugu açık giyinmeyi alkol almayı laiklik ataturculuk zanneden orospu evladı bir halk
Bide kadınları çoğu kezban ve çirkin erkkeleri de kolpaci gavat
Bende e devletten baktım hep Türk gözüküyor ama Türk halkından bı bok olmaz keşke başka ülkede dogsaydim

• +1
  • So Sad
Reactions: Kebab Master, Deleted member 25225 and Tallooksmaxxer
Libcel
Gavatcel
Gavatcel2

Last edited:
  • +1
  • WTF
Reactions: Deleted member 24983 and Kebab Master
ben böyle milletin de ırkın da amına korum. Artık accelerationist oldum. Bu bok çukurunun tek çaresi tarihin karanlık sayfalarına gömülmek.

@Atsiz
Aga ne bekliyon bu cucklardan bunların sevdiği kızı siksen seni alkışlar öyle bi dejenere gavat topluluk bunlar

• So Sad
Reactions: Tallooksmaxxer
  • +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 21931, Kebab Master and yossikohen
beyler ben yarı türk yarı rusum ikisinin de beş para etmediğini anlayınca etsyden içi boş bi amerikan pasaportu aldım amerikalı gibi geziyorum avrupada böyle şeylerle kafayı yemeyin sonra @Atsiz gibi olursunuz amk

• JFL
Reactions: Deleted member 21931, copemaxxedturanid and Tallooksmaxxer
  • JFL
  • Ugh..
Reactions: Deleted member 21931, Kebab Master and Tallooksmaxxer
ben böyle milletin de ırkın da amına korum. Artık accelerationist oldum. Bu bok çukurunun tek çaresi tarihin karanlık sayfalarına gömülmek.

@Atsiz
Nasıl ya , bu sabah Türkçü ydün . Yanlış mıyım?

• JFL
beyler ben yarı türk yarı rusum ikisinin de beş para etmediğini anlayınca etsyden içi boş bi amerikan pasaportu aldım amerikalı gibi geziyorum avrupada böyle şeylerle kafayı yemeyin sonra @Atsiz gibi olursunuz amk
Mavi göz beyaz tenin olsa iş yapabilirsinde , yazdıklarına göre sende yok galiba

• +1
Reactions: Kebab Master
orası öyle çünkü zenciler kendi halinde takılan saat satan zararsız insanlar:feelskek::feelskek:
adam farklı ülkeden gelmiş kaçak saat takıyor senin kendi vatandaşın tezgah açsa jandarma anasını siker konuşuyorsun gavat gavat

• JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 21931 and Tallooksmaxxer
  • +1
Reactions: ExMoggerWillRise
Nasıl ya , bu sabah Türkçü ydün . Yanlış mıyım?
o kadar siklemiyorum çünkü ben politikada olan güçlü biri değilim bir şeyleri değiştiremem.

ama sokakta 10 gavata sorsan 9'u milliyetçiyim der.
adam farklı ülkeden gelmiş kaçak saat takıyor senin kendi vatandaşın tezgah açsa jandarma anasını siker konuşuyorsun gavat gavat
sarcasm yapıyor

• +1
  • JFL
Reactions: ExMoggerWillRise, yossikohen and Kebab Master
profil fotografımda TND yazan kedi maması var amk şaka yapıyorum ahahah

• JFL
Reactions: Kebab Master
Türk erkeği yabancı kızla şansı olsun diye kendini ata siktirecek kadar namussuz ve gavattır.

• JFL
Reactions: Tallooksmaxxer and Deleted member 21931
Reis nasıl alıyorsun ABD vatandasligini bende kaçak olarak gitmeyi düşünüyorum

• JFL
Reis nasıl alıyorsun ABD vatandasligini bende kaçak olarak gitmeyi düşünüyorum
resmi işlerde geçmiyor sadece normielere göstermek için

• JFL
  • Love it
  • +1
Reactions: Deleted member 24983
aptal orospu cocuklari.

ulan-okuz-anadolulu_1956173.jpg
Bu nevzat piçi anadoluda halk kedi eti yerken balo ankarada balo düzenleyen bir orospu evladıdır

• +1
  • JFL
  • So Sad
Reactions: Deleted member 21931, Oberyn, yossikohen and 1 other person
Bu nevzat piçi anadoluda halk kedi eti yerken balo ankarada balo düzenleyen bir orospu evladıdır

ULAN ÖKÜZ ANAD -ACK
20230509 203035

• JFL
  • +1
Reactions: Kebab Master, Deleted member 24983 and Tallooksmaxxer
Romalı piçlere özenmek kemalistlerin birinci marifetidir.

• JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 21931, Oberyn, Kebab Master and 1 other person
Pazar günü AKPlileri de Zencileri de ait olduklarına bok çukurlarına gömeceğiz

• JFL
  • Love it
  • +1
Reactions: Deleted member 24983, Tallooksmaxxer and Deleted member 21931
IMG 20230826 155156

IMG 20230826 155211

Biri yazmış bir gruba zenci erkek türk kız görmeye başladım bu aralar diye altındaki yorumlar

Bu turkler niye gavat aga senin buna bakıp sinirlenmen utanman falan lazım ya da hiç tepki vermezsin gidip dalga geçiyorsun elemanları yuceltiyorsun falan

Bu türk erkekleri ya gizli gay ya da gavat

• WTF
Reactions: Deleted member 24983 and Tallooksmaxxer
View attachment 2401293

View attachment 2401294

Biri yazmış bir gruba zenci erkek türk kız görmeye başladım bu aralar diye altındaki yorumlar

Bu turkler niye gavat aga senin buna bakıp sinirlenmen utanman falan lazım ya da hiç tepki vermezsin gidip dalga geçiyorsun elemanları yuceltiyorsun falan

Bu türk erkekleri ya gizli gay ya da gavat
bu milletin %20sini kesmek lazım geriye kalanların da fikir özgürlüğü elinden alınmalı.

• +1
Reactions: Deleted member 21931
AAA BAŞLIK BENİ TARİF ETMİŞ RESMEN. ÇOK SEVERİM ZENCİLERİ

%0.1'lik kısıma bakıp tribe girmeyin awk. türkiye'de zenci demek stereotipik olarak saatçi, köle, ARAP falandır amkym. olan en pozitif şey dalyarak tayfa "abi çok havalılar yea" falan derler o da tanıyana kadar. twitter'da türk swinger karımı zenciye siktirdim sikiş demografisini ciddiye almaya gerek yok bu adamlar zaten genetic failure amkym kadınlar desen çoğunluğu çirkin sikko komşu teyze gibi tipler. yahudi oçların bbc propagandasına düşmeyin aq

• +1
Reactions: maximum cope31
%0.1'lik kısıma bakıp tribe girmeyin awk. türkiye'de zenci demek stereotipik olarak saatçi, köle, ARAP falandır amkym. olan en pozitif şey dalyarak tayfa "abi çok havalılar yea" falan derler o da tanıyana kadar. twitter'da türk swinger karımı zenciye siktirdim sikiş demografisini ciddiye almaya gerek yok bu adamlar zaten genetic failure amkym kadınlar desen çoğunluğu çirkin sikko komşu teyze gibi tipler. yahudi oçların bbc propagandasına düşmeyin aq
hayır aga toplumda genel bir zrnci sempatisi var.

hayır aga toplumda genel bir zrnci sempatisi var.
hacı ben 23 yaşındayım kendimi bildim bileli bizim bu ırka karşı anlamsız bir sempatimiz var amk bir türlü çözemedim. özellikle bu son mülteci mevzularından sonra iyice arttı, "ama onlar zararsız sadece ailesine para gönderiyor:(" gibi salak bir narrative oluştu bu nasıl bir mantık aq 💀 eminim ki afrikalı olmayıp aynı bunlar gibi işi gücü kendi halinde mülteciler vardır ama onlara aynı açıdan kimse bakmıyor, bi bu adamlara böyle bir geçit veriliyor. halbuki kaçaksa eğer hepsi kaçak amk. bunun lamı cimi yok.

• +1
turk erkekleri gizli gay veya gavat bu yüzden

• So Sad

Users who are viewing this thread

Back