Zygolari törpületmeli miyim

turbomanlet7

turbomanlet7

Banned
Kendimi değerli bir arkadaşımıza rateletmemin sonucu zygolarimin yüzüm için çok çıkıntılı oldugunu ve beni uncanny gösterdiğini söyledi başta sacmaladigini düşündüm fakat zygolari biraz küçültüp kafatasını daraltarak bir morf yaptı ve daha iyi görünüyorum o morfta, sizce elmacık kemiklerimi gercekten torpuletmeli miyim yoksa yüzün oturmasini bekleyip jaw implantlari mi yaptirmaliyim isteyene dmden foto atarım daha iyi anlaması için

Kafatasın geniş olmadığı sürece zygo reduce ameliyatı pek birşey değiştirmez hatta looksmin, jawa odaklan

Kafatasın geniş olmadığı sürece zygo reduce ameliyatı pek birşey değiştirmez hatta looksmin, jawa odaklan
Sana dmden biseyler aticam

Hangi sik kafalı 31 IQ bebe söylediyse dinleme, sana hallow cheeks görünümü kazandırıyor elmacık kemiklerin.

Değerli bi arkadaş (15 yaş 7 saat Minecraft oynayıp babasının başarısızlık ve hayal kırıklığı içeren tacizleri sonrası knk ailemi öldürmek istiyorum diyen inferior genetic )
turbomanletle olan dostlugumu bozamayacaksın dostlugumuz baki bizim bakireyiz

Değerli bi arkadaş (15 yaş 7 saat Minecraft oynayıp babasının başarısızlık ve hayal kırıklığı içeren tacizleri sonrası knk ailemi öldürmek istiyorum diyen inferior genetic )
Babasinin basarisizlik ve hayal kırıklığı içeren tacizleri

Olm keske senin gibi zygoslarim olaydi amk suan net Chad olurdum

Hangi sik kafalı 31 IQ bebe söylediyse dinleme, sana hallow cheeks görünümü kazandırıyor elmacık kemiklerin.
Benim zygo yarrak gibi ama çok keskin bir halloe cheeksim var ayrıca bfda baya yüksek bunun sebebi ne olabilir sence?

Benim zygo yarrak gibi ama çok keskin bir halloe cheeksim var ayrıca bfda baya yüksek bunun sebebi ne olabilir sence?
ramus kemiğin uzundur ve zygoların high setdir büyük ihtimalle

Olm keske senin gibi zygoslarim olaydi amk suan net Chad olurdum
Senin tipi gördüm tipin güzel ama kemik yapın biraz sıkıntı senin chad olman için zygo ve jaw imp ve genio lazım çene şeklin kötü yüzünde çok uzun ve dar duruyor bilmiyorum lens bozulmasından ötürü de olabilir

• Love it
Reactions: Deleted member 71466
ramus kemiğin uzundur ve zygoların high setdir büyük ihtimalle
Zygolari yükseltmek için bir işlem yok mu çok belirgin ama high set değil maalesef
Images 31

Şu adaminki kadar yüksek olsa benimkiler

Zygolari yükseltmek için bir işlem yok mu çok belirgin ama high set değil maalesef View attachment 3021103
Şu adaminki kadar yüksek olsa benimkiler
elmacık kemikğinin ve maxillanin bir kısmını kesip yerine kusursuz replika takması gerekir cerrahın. Büyük ihtimalle aşırı pahalı ve hiç denenmemiş birşey çok kafaya takma zaten gerekli birşey değil o kadar

elmacık kemikğinin ve maxillanin bir kısmını kesip yerine kusursuz replika takması gerekir cerrahın. Büyük ihtimalle aşırı pahalı ve hiç denenmemiş birşey çok kafaya takma zaten gerekli birşey değil o kadar
Düşük set değil benim zygolar zaten kafaya takmam

Screenshot 20240709 090750 Gallery

• Love it
Reactions: maarda
Senin tipi gördüm tipin güzel ama kemik yapın biraz sıkıntı senin chad olman için zygo ve jaw imp ve genio lazım çene şeklin kötü yüzünde çok uzun ve dar duruyor bilmiyorum lens bozulmasından ötürü de olabilir
Yüzümün uzun ve dar gözükmesinin sebebi o yarrak gibi olan zygolar işte amk bone smash mi baslasam

Bu arada sana bunu kim dediyse engelle çocuğu amk
Bak mesela bu elemanınkiler goril gibi ama çok hoş duruyor

Attachments

• IMG_1321.jpeg
    IMG_1321.jpeg
    461.2 KB · Views: 0
Yüzümün uzun ve dar gözükmesinin sebebi o yarrak gibi olan zygolar işte amk bone smash mi baslasam
Zygolarin ve çenen aynı genişlikte ikiside dar mlsf muhtemelen irlde o kadar değildir ama takma o ikisinden çok kaşların gözüme battı biraz ince dermastample hint yağı vs vs işe yarayabilir düzelt o kaşları zygoyu mygoyu bos ver

Users who are viewing this thread

Back