beyler artık bıktım su ama redpillcilerinden ozurlu orospu evladi normieler

D

Deleted member 19036

Everything i have posted here is solely satire.
IMG 20230224 092931

Redpillciler gerçekten sinir bozucu şekilde düşük zekalılar,aptal orospu evlatları.

• +1
Reactions: Deleted member 19036
Redpillciler gerçekten sinir bozucu şekilde düşük zekalılar,aptal orospu evlatları.
redpillcelerin coachlik yaptigini gormedim, kendileri mental olarak enerjik ve iyi diye (tek vasiflari) oyle olmayanlara tavsiye veriyor gibi yapıp aslında eziyorlar (muuuh erkeksin sen güçlüsün kak soyle boyle ot bok yap, o bu)

• +1
Reactions: Deleted member 24167
redpillcelerin coachlik yaptigini gormedim, kendileri mental olarak enerjik ve iyi diye (tek vasiflari) oyle olmayanlara tavsiye veriyor gibi yapıp aslında eziyorlar (muuuh erkeksin sen güçlüsün kak soyle boyle ot bok yap, o bu)
Aynen idolleri de görücü usülü evlenmiş kel cenk hoca ve yine kel oldcel Dr.Redpill 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

• JFL
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 21931
Bende instada falan böyle yazan orospu çocuklarından nefret ediyorum böyle gönderi gösterme diyorum yine çıkıyorlar karşıma istisnasız her ilişki gönderisi altında kizlar iyi erkekleri sevmiyor efendiyim o yüzden kaybediyorum keko seviyolar falan diye ağlıyor orospu evlatları kafam atıyor onları görünce ezik kahpe çocukları
Ben efendi falan da değilim daha dark triad bı tipim ama böyle yazanları alfa beta red pil lafı yapanlari görünce dayanamıyorum analarını sikip olduresim geliyor picleri

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 27987, wateriswet, Deleted member 19036 and 1 other person
usta guzel giyinmek istiyom efendi duzgun bir kazak 200tl, kot 330tl (arada guzel ama cok ucuz seyler buluyom ama nadir oluyo) durumumda var ama sinir oluyorum standart dumduz shirte 200tl koyuyor (ustunde otistik yazilar yazanlari ztn sevmiyom, go sex fart life falan). birde annem laf edip duruyor 7 tane kazak ile geciriyom kışı farklı bişeyde yok. deli oluyorum amk

• JFL
Reactions: Deleted member 27987 and mongolianpsycho
Aynen idolleri de görücü usülü evlenmiş kel cenk hoca ve yine kel oldcel Dr.Redpill 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
aptal orospu çocukları hepsi zaten 80iq, bir tane profesör, high iq iş yapanı yok, hobileri yok, bomboş 0+0 herifler hepsi

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 27987 and Deleted member 24167
birbirinin kopyası kendi zevkleri olmayan herifler.

ortamlarda o kız sikilirmi diyip hayatinda 1 adet kezban manitasi olmuş sonra terkedilmiş lise 2'ye giden veletler gibiler

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 27987, Deleted member 21736 and Deleted member 24167
Erkekadam sitesi takipçileriyle yaşadığım konuşmalar:
1677233583843
1677233600515

Çoluk çocuk değiller he baktım hesaplarına

En iyisi buydu

1677233624127

burda kızlar ilişki için ne ister tartışması yapıyorduk, para ve yakışıklı olmanın alakası yokmuş.

1677233651664

(set açıp, insta close yapmak :D)

1677233723081

1677233774218

GERÇEK BİR ERKEK asla cinsel hayatından bahsetmez (hayatında kaç kez ons yaptın diye sordum eleman LTN çünkü :D)

Attachments

• 1677233554338.png
    1677233554338.png
    14.6 KB · Views: 0
  • 1677233493754.png
    1677233493754.png
    22.2 KB · Views: 0
  • 1677233436133.png
    1677233436133.png
    19.3 KB · Views: 0
  • JFL
  • Woah
Reactions: Deleted member 27987, Deleted member 21736, Deleted member 19036 and 1 other person
View attachment 2089547View attachment 2089548

En iyisi buydu

View attachment 2089549
burda kızlar ilişki için ne ister tartışması yapıyorduk, para ve yakışıklı olmanın alakası yokmuş.

View attachment 2089550

View attachment 2089551

View attachment 2089552
GERÇEK BİR ERKEK asla cinsel hayatından bahsetmez (hayatında kaç kez ons yaptın diye sordum eleman LTN çünkü :D)
herhangi bir faktörün komple etkiziz vey aölçülemez olması imkansız para bile (betabuxx yoksa bile) biryere kadar cekicidir. bu herifler geri zekalı. redpill falan değil bazılarının yazdığı bildiğin delüzyon amk.

• +1
Reactions: beypazarisoda0 and Deleted member 21931

En iyisi buydu

View attachment 2089549

View attachment 2089550

View attachment 2089551

View attachment 2089552
set ne amk??

• +1
Reactions: beypazarisoda0
>>> hersey vucundunla ilgili
>>>tipin (yüzün) değil
:jfl:

• JFL
Reactions: beypazarisoda0 and Deleted member 21931

En iyisi buydu

View attachment 2089549

View attachment 2089550

View attachment 2089551

View attachment 2089552
olm 50 yaşındakiler redpile inanmiyor amk mallari 20 yasinda redpill. arkadas kas yapti essek gibi amk unide sikersin sikerim diyordu hala yok. tanıdığım biri vardi salonda ayakustu muahbet ettik virgin di amk (framecel, gymcel). Millet mal amk, aynen. çelişki içinde bu amcıklar "birde zargana tıpkı kari gilikli erkekler catur cutur zikisiyo ehuu euuu" diyolar

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 27987, beypazarisoda0 and Deleted member 21931
3297454 1677233600515

🤣🤣🤣🤣🤣

• JFL
sosyal medya kullanmayın direkt iqsu düşük olan (trde ort. iq 89) çok fazla sinirin bozuluyor

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 27987 and Deleted member 19036
  • JFL
sosyal medya kullanmayın direkt iqsu düşük olan (trde ort. iq 89) çok fazla sinirin bozuluyor
86 hocam o artık.86 erkeklerle beraber muhtemelen ortalama kadın iqsu 80 civarı

• +1
  • JFL
  • +1
Reactions: Deleted member 24167, Deleted member 21931 and DotaTakımOyunudur
Hayatımda özgüven kadar amını ızdirabinı siktiğimin uyuz bir kelimesi görmedim. Kusasım geliyor artık şu kelimeyi bi yerde görünce.
Realitede de bir karşılığı yok yani tipin yoksa istediğin kadar özgüvenli ol hiç bi ise yaramaz.

• +1
Reactions: Deleted member 27987, Deleted member 19036 and Deleted member 21931
Hayatımda özgüven kadar amını ızdirabinı siktiğimin uyuz bir kelimesi görmedim. Kusasım geliyor artık şu kelimeyi bi yerde görünce.
Realitede de bir karşılığı yok yani tipin yoksa istediğin kadar özgüvenli ol hiç bi ise yaramaz.
knk bunlar olayı yanlış anlıyor. özgüven değil olay ozguvensiz olmamak arada çok fark var. biri zorunluluk (ozguvensiz olmamak) diğeri çokta getirisi olmayan (özgüven). özgüven ufacık bir artidan ibaret. gergin olmayıp chill olan gerilmeyem sikinde olmayan çokta hevesli ozguvenli sekilde kıza yanaşmayip slaylebilirsin eğer diğer gereksinimler tutuyosa. ozguven fazlalığı neredeyse çoğu durumda hiç birşey katmaz. iş görüşmesi mi bu amk

• +1
Reactions: DotaTakımOyunudur
knk bunlar olayı yanlış anlıyor. özgüven değil olay ozguvensiz olmamak arada çok fark var. biri zorunluluk (ozguvensiz olmamak) diğeri çokta getirisi olmayan (özgüven). özgüven ufacık bir artidan ibaret. gergin olmayıp chill olan gerilmeyem sikinde olmayan çokta hevesli ozguvenli sekilde kıza yanaşmayip slaylebilirsin eğer diğer gereksinimler tutuyosa. ozguven fazlalığı neredeyse çoğu durumda hiç birşey katmaz. iş görüşmesi mi bu amk
Usta cidden tip her şey ben kıza özgüvenli yazıyorum yine friendzone yiyorum millet cope liyor red pille falan efendi olduğum için böyle oldu değer verdiğim için böyle oldu vb ama zerre alakası yok sen çok özgüvenli hevesli falan olsan bile onu yıkıyorlar hal hareketleriyle yani bı sikime yaramıyor ozguven ama gerçekten yakışıklıysan aspie de olsan yine oluyor

• +1
  • JFL
tip boy yoksa özgüveni geçin istediğiniz şaklabanlığı yapın.

• +1
Reactions: Deleted member 27987, Deleted member 19036 and mongolianpsycho
tip boy yoksa özgüveni geçin istediğiniz şaklabanlığı yapın.
hatta clownlık yapmak tip yoksa dahada çok işe yarıyor. ironik...

• +1
Reactions: Atsiz
ozguven zaten arkasini biseyle doldurdugun surece cidden ise yarar aq duz mantik

• +1
türk erkekleri kadınlarından daha ağır orospu çocuğu ve incel pictir
Karıların gotunu hep bu ezik gavat orospu çocukları kaldırır bide ağır kolpa atarlar internette sahte alfacilik oynar
türk erkekleri kadar ezik orospu çocuğu dünyada yok (%80 i böyle)

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 27987, szolliontaraelis and Deleted member 19036
türk erkekleri kadınlarından daha ağır orospu çocuğu ve incel pictir
Karıların gotunu hep bu ezik gavat orospu çocukları kaldırır bide ağır kolpa atarlar internette sahte alfacilik oynar
türk erkekleri kadar ezik orospu çocuğu dünyada yok (%80 i böyle)
o değilde amk feministleri kendiyle celisiyor bıktım artık. kadınlar güçlüdür diyip kadınlar kendini savunamadigi icin, soyle eksik olduğu icin falanca olsun/yapılsın diye geziyorlar. amk avalları, açık açık erkek düşmanlığı yapıyorlar ama abi eşitlik diyince kadınlar zaten eziliyor diyorlar, sonra kalkıp güçlüyüz vs diyorlar AMK çorba ediyorlsr beynini insanın. kimseye laf ettiğim yok genelleme yapıyorlar sıkıntı yok (dokunulmazlık) biz yapınca incel (yıkık) oluyoz. güç zehirlenmesi AMK, gerici zihniyettekiler gibi eskiden kendilerine yapılanlsr yüzünden şimdi tam tersini yapmak istiyorlar, neymiş eskiden kadınlar şöyle, eskiden böyle. şimdi öyle değil ama 2023teyiz, anlarlarmi ama? yok! ne anlicaklar. düşünsene club girceksin iki bira içip muzik dinlicen (bsrdaki muzikleri sevmem misal veriyom) damsız girilmez, düşün karı kapı anahtarı gibi. sebebi tek girio karı kıza sarkma, ulan kimse sormuyor niye karı kıza sarkma var barda orda burda, karı bulamıyor millet, aç. kızlarda öylemi, instadan yaz sik yanında, okulda eve gidelim bebeğim desin sik yanında, esmer sarışın ince kaslı her türlü erkek parmaklarında, yokluk nedir bilmez hayatı boyunca kulu köpeği olan gario yabancilar var etrafında normalize etmiş bunu, seks istese zaten okuldan berkecana yazar sikisir aksamiyla, arabayla gezecek dese 3dakikada Beylikdüzünden Kadıköy'e ordan orsya en az 1 kişi gelir. erkekler daha normal sosyal cevresinde dışlanmadan zor duruyor (sukur ben iyiyim), kadınlar olan doğrulanmayı alıyor devamlı. ama karilar asiri deluzyonik, erkekler zaten paso sikisiyor, of bu azgin ortamcı, parası var, yavşak vs diyorlar halbuki ortamcı olmakla seks olsaydı oof off. herkesi kendi gibi sanma sosyolojide yaygın görülen bir fenomendir, karilarda oyle sanıyor, düzenli seks hayatı, cıvıl cıvıl polyanna masalları, işe erkek aliniyor kadinlsri almiyorlar diye feministler bagiriyor, ulan amk biryerde calisan çoğu personal kadın oluyor zaten bar, kıyafet dükkanları, sınıf ogretmenleri, tonla yerde. neymis kadinalr daha düşük maaş aliyormus istatiki olarak, peki hiç dusunuyolarmi acaba bilerekmi az veriyolar yoksa onlarmi daha yuksek maasli bir ise alinmak icin yeteri kadar kalifiye olmuyo. ben hic biryerde poxisyon eğitim vs durumlari ayni olduğu halde haa bu kadın bu 10000 alsın bu erkek 12000 verelim dediklerini duymadım. intihar ederek olenin kaci erkek kaci kadin diyince diyecek birşey bulamıyorlar. nazilik amk

• +1
Reactions: Deleted member 21931