boy uzatmak için hgh (18 age)

realantoniomontana

realantoniomontana

Deletedmember
18 yaşından sonra boy uzatmak için hgh türevleri kullanılır mı arkadaşlar,arkadaş çevrem tipimin yakisikli olduğunu söylerler fakat boy hakkında kompleksim bir türlü geçmedi,16 yaşında ticarete başladım.Kolejde okudum ama maalesef şu lanet kompleksi bir türlü yenemedim.

• JFL
  • Ugh..
Reactions: balding17yomanletcel and Deleted member 32669
bu açıklama buraya göre çok komplike oldu aq

Konuştuk bunları dostum

Plaka açık ise hiç bir şey için geç değil.

• JFL
Reactions: balding17yomanletcel
18 yaşından sonra boy uzatmak için hgh türevleri kullanılır mı arkadaşlar,arkadaş çevrem tipimin yakisikli olduğunu söylerler fakat boy hakkında kompleksim bir türlü geçmedi,16 yaşında ticarete başladım.Kolejde okudum ama maalesef şu lanet kompleksi bir türlü yenemedim.
Röntgen çektirdin mi

• +1
Reactions: InSplit
Boyun kac?

Rontgen cektir doktora baktir eger aciksa yapabilirsin

Boyun kac?

Knk bir konunda aramotaz inhibitörleri kullanmayın demişsin benim prolaktin seviyleri olması gerekenden yüksek kullanmalımıyım acaba

Knk bir konunda aramotaz inhibitörleri kullanmayın demişsin benim prolaktin seviyleri olması gerekenden yüksek kullanmalımıyım acaba

Yuksek prolaktin icin cabergoline kullaniliyor galiba. Heightmaxx konusunda bilgim yok o yuzden yorum yapamam.

AI kulanmayini genel olarak dedim ama her seyi goze alip all in boy uzatma yapmak isteyenler var

This language looks so disgusting
bir bitmediniz amına koyim siktirin gidin başka derdiniz mi yok hayatsız orospu çocukları aldığınız nefesi sikeyim

• +1
Reactions: Detective, 2025 chad candidate and Atsiz
bir bitmediniz amına koyim siktirin gidin başka derdiniz mi yok hayatsız orospu çocukları aldığınız nefesi sikeyim

Dnr

Boyun kac?

Birde tipimizin kaç tier olduğunu nasıl anlayacağız hep yakışıklı olduğumu söylerler,ama boy takıntım var maalesef

Boy her şey aq 6 ft ve üzeri fraudlayamıyorsan siktir et bas hgh bilmem ne bacakları da kırdır
Sadece boyu uzun olduğu için stacy stacylite götüren akromegali yaratıklar var 2 metre ol yeter

• +1
Reactions: Atsiz
Boy her şey aq 6 ft ve üzeri fraudlayamıyorsan siktir et bas hgh bilmem ne bacakları da kırdır
Sadece boyu uzun olduğu için stacy stacylite götüren akromegali yaratıklar var 2 metre ol yeter
harbiden çok haklısın aq

Birde tipimizin kaç tier olduğunu nasıl anlayacağız hep yakışıklı olduğumu söylerler,ama boy takıntım var maalesef
Yabancılara sor. Yabancılar bana 6/6.5 veriyor artık ne değişti bilmiyorum ama bu ayki ratelerimde bir tane bile 5 gelmedi hep 6/6.5

Bluepillcilerin amına koyim aq tek gerçek darkpill kısa boylu birisini mogladiginda dahi kendini secure hissediyorsun lisede tipim yuzunden kız arkadaşlarım olmuştu keşke kendimi sikik kendini geliştirme moduna atmasaydim su dünyada herşey görünüş olmuş çevremdeki herkes bluepillci sikeyim böyle nagmeyi aq hiç gerçeği gören yok

Yabancılara sor. Yabancılar bana 6/6.5 veriyor artık ne değişti bilmiyorum ama bu ayki ratelerimde bir tane bile 5 gelmedi hep 6/6.5
Kral biraz siyah giyiniyorum siyah gömlek siyah deri ceket siyah pantolon serseri kabadayı tarzı gibi belki boyum biraz daha uzun olsaydı lisedeki gibi ascendlemistim

Kral biraz siyah giyiniyorum siyah gömlek siyah deri ceket siyah pantolon serseri kabadayı tarzı gibi belki boyum biraz daha uzun olsaydı lisedeki gibi ascendlemistim
Kral looksmaxcilerin 10/3 verdiği 171 arkadaşım bile ascendledi artık blackpille inancım kalmadı benim. O yüzden tipine de boyuna da takıntılı olma.

Social circle ile birşeyler olabilir mi önceden arkadaş çevrem genişti benden beter akrabalarım var adamlar ascendliyor ben bir lisede ascendledim çok sevdim de başka bir kıza çıkma teklifi etmekle son buldu parayı bulursak direk bacakları kirdirip ameliyat olucam göze aldım sikerim böyle hayati gençliği Allah'ı da peygamberi de melekleri oh rahatladım aq

Kral looksmaxcilerin 10/3 verdiği 171 arkadaşım bile ascendledi artık blackpille inancım kalmadı benim. O yüzden tipine de boyuna da takıntılı olma.
Kral yakışıklısın diyolar tipim falan iyi de boy takintim var ticaretle uğraşıyorum yazılım işine de girersem direk LL ye gideceğim çünkü sağlam da beslendim ama siktir et

• So Sad
Reactions: Xavier
Her gün Allaha sovuyorum daha da rahatlıyorum aq

Blackpill gerçek kanka

Allah kitabım kalmadi iyice serseri mafya gibi takiliyorum

Kral tamam benden uzun kız lisede tipimi sormuş olabilir de Blackpill gerçek amk adı iremdi çok merak ettim dedi keşke gerçeklerin farkına 14 yaşında varsaydim

Dün bi kız arkadaşımla sohbet ediyorduk kişiliği ve tipi hakkında hiçbir şey demek istemiyorum
boyu 165, 178 188 arası olurmuş bir de 17 cm alet istiyormuş Boy her şeyi kapatır doğrudur dedi Yüzü cidden siklemiyor son flörtü 180 galiba fotosunu gördüm sadece 3/10 dersiniz bi de 6 kişiyle yatmış

Redpillcilerin amına koyayım kısa çirkin yaşlı tipler orospu çocukları deluzyonel sanrılı picler

Dün bi kız arkadaşımla sohbet ediyorduk kişiliği ve tipi hakkında hiçbir şey demek istemiyorum
boyu 165, 178 188 arası olurmuş bir de 17 cm alet istiyormuş Boy her şeyi kapatır doğrudur dedi Yüzü cidden siklemiyor son flörtü 180 galiba fotosunu gördüm sadece 3/10 dersiniz bi de 6 kişiyle yatmy
Yurtdışında face daha geçerli bence timothee gibi Justin Bieber Justine celebheightsten baktım 172-173 seyrediyor keşke şu amina kodugumun ülkesinde gelmeseydik her gün delleniyorum aq kişilik bozuklugu herşey oluştu

Kral ben ortamda dominantlik için LLye gitmek istiyorum secure hissediyorsun birde mafya gibi baskın bir tipim var

Kral ben ortamda dominantlik için LLye gitmek istiyorum secure hissediyorsun birde mafya gibi baskın bir tipim var
Yok boy takıntısı gayet normal de yani beni boyum için sevecek kız sevmesin zaten

Yok boy takıntısı gayet normal de yani beni boyum için sevecek kız sevmesin zaten
Kral şöyle birşey diyim en azından kendini secure hissediyorsun yüzün guluyor amk her günüm depresif yuzu gulmeyen serseri gibi takiliyorum aq tamam lisede kız arkadaşlarım olmus olabilir kendimi felsefeye adayım dedim olmadı zaten yüksek IQ teshisi var gittiğim kolejden ama çok depresifim aq

• So Sad
Reactions: Xavier
Yurtdışında face daha geçerli bence timothee gibi Justin Bieber Justine celebheightsten baktım 172-173 seyrediyor keşke şu amina kodugumun ülkesinde gelmeseydik her gün delleniyorum aq kişilik bozuklugu herşey oluştu
Kişilik bozukluğu gene iyi Yazdığın kızların tek özelliği 2 metre olan tokmakçıları olduğunu falan daha duyacan

Tanıyanlar tanır belki Beastsamet @Atsiz belki tanırsın çocuğun boyu 168 ama ascendledi bb camiasından 27 bin takipcisi var bugün telefonda konuştuk pazar günü yanına gidiyorum

Kişilik bozukluğu gene iyi Yazdığın kızların tek özelliği 2 metre olan tokmakçıları olduğunu falan daha duyacan
Kanka yazmıyorum kimseye valla

Önceden lisede kızlarla konuşuyordum kız arkadaşlarımda oldu da

Tanıyanlar tanır belki Beastsamet @Atsiz belki tanırsın çocuğun boyu 168 ama ascendledi bb camiasından 27 bin takipcisi var bugün telefonda konuştuk pazar günü yanına gidiyorum
O eleman tam bir ucube umarım girdiği riske değer

O eleman tam bir ucube umarım girdiği riske deer

boyu 165, 178 188 arası olurmuş bir de 17 cm alet istiyormuş Boy her şeyi kapatır doğrudur dedi Yüzü cidden siklemiyor son flörtü 180 galiba fotosunu gördüm sadece 3/10 dersiniz bi de 6 kişiyle yatmış
Angara sen 180 degilmiydin kral gymmaxlesen falan nasıl olur sence birde tip kaç 10

O eleman tam bir ucube umarım girdiği riske deer

Angara sen 180 degilmiydin amk gymmaxlesen nasıl olur?

Angara sen 180 degilmiydin amk gymmaxlesen nasıl olur?
181, uzuyorum da Gymmax için 15 kilo kas koymam lazım ve gereksiz, nedeni de şu Bizim okulda iğneci arkadaşlar var Hayvan gibi omuzları kolları oluyor ayrıyeten bu arkadaşlarda para ve giyim de var Ayakkabıyla rahat 184 gözüküyorum yine de zar zor ortalama gibiyiz Şu an okulun sayfasında blackpill atıyorlar 190 değilseniz başlamadı diye cidden öyle

181, uzuyorum da Gymmax için 15 kilo kas koymam lazım ve gereksiz, nedeni de şu Bizim okulda iğneci arkadaşlar var Hayvan gibi omuzları kolları oluyor ayrıyeten bu arkadaşlarda para ve giyim de var Ayakkabıyla rahat 184 gözüküyorum yine de zar zor ortalama gibiyiz Şu an okulun sayfasında blackpill atıyorlar 190 değilseniz başlamadı diye cidden öyle
Şu okul bir bitseydi amına kodumun ülkesinden gidip dolar biriktirip direk 185 e ciksam amına koyim aklım gırla verilmiş ama neyse işte

Şu an iş görüşmesindeyim burda bile blackpill aq böyle ülkeyi toplumu Allah'ı peygamberi kitabı kuranı kerimi aklı melekeleri sikeyim keşke şu duzende su dunyada ülkeye gelmeseydik

İyice dark triad traitse döndüm mafya gibi takiliyorum

Odtude misin

• +1
Reactions: Abhorrence
Şu an iş görüşmesindeyim burda bile blackpill aq böyle ülkeyi toplumu Allah'ı peygamberi kitabı kuranı kerimi aklı melekeleri sikeyim keşke şu duzende su dunyada ülkeye gelmeseydik
Tövbe et

Ve
Kanka bazı çocuklar var boylarının kıymetini bilmiyorlar valla benim 190 arkadaşım vardı asalak orospu evladı devamlı discordla uğraşıyordu

'mirin newcels

Users who are viewing this thread

Back