Dunyanin en incel ulkesi tirrikistan olabilir

D

Deleted member 52601

Gold
Amina soktugumun memleketinde en kotu 3ltb ye bile 20 erkek yaziyor, hipergami goklerde, ortalama erkek boyu 173 ve cogu muhafakazar ailede buyudugu icin karsi cinsle iletisimde sorun yasiyor siktigimin ulkesinde. Hadi Ben blackpilledim copelayim diyosan enflasyon almis basini gitmis nasil copelayacaksin? Yemin ederim hala bu sartlarda milliyetcilik ulkuculuk bilmem ne yarram yapan varsa amina koyum bu vizysonuz dusuk iq subhuman halk icin bi sikim yapilmaz ekonomi iyi olsa da yapilmaz. Size diyim bi sekilde ulkeyi kurumlari falan sikmeye calisin aq ancak oyle intikam alirsiniz. Kekomaxxed olmazsaniz zaten Foidler bakmiyor bile, sonra Kadin cinyaeti umitcan uygun cart curt konusuyorlar puhahaha. Hepsinin uzerine bir de memleket Isvicre medeni kanunu ile yonetiliyor manlet slavcel ataturk yuzunden. Bundan dolayi da yasa karsisinda foidlerin daha fazla hakki var ahahaha yani sizi aldatip nafaka alabilir ya da beyani esas oldugu icin iftira atip hayatinizi sikebilir. Sikiyim boyle milleti de ulkeyi de amk

• +1
  • JFL
Reactions: looksmaxxerrr, claustral04, amkcel and 5 others
Amina soktugumun memleketinde en kotu 3ltb ye bile 20 erkek yaziyor, hipergami goklerde, ortalama erkek boyu 173 ve cogu muhafakazar ailede buyudugu icin karsi cinsle iletisimde sorun yasiyor siktigimin ulkesinde. Hadi Ben blackpilledim copelayim diyosan enflasyon almis basini gitmis nasil copelayacaksin? Yemin ederim hala bu sartlarda milliyetcilik ulkuculuk bilmem ne yarram yapan varsa amina koyum bu vizysonuz dusuk iq subhuman halk icin bi sikim yapilmaz ekonomi iyi olsa da yapilmaz. Size diyim bi sekilde ulkeyi kurumlari falan sikmeye calisin aq ancak oyle intikam alirsiniz. Kekomaxxed olmazsaniz zaten Foidler bakmiyor bile, sonra Kadin cinyaeti umitcan uygun cart curt konusuyorlar puhahaha. Hepsinin uzerine bir de memleket Isvicre medeni kanunu ile yonetiliyor manlet slavcel ataturk yuzunden. Bundan dolayi da yasa karsisinda foidlerin daha fazla hakki var ahahaha yani sizi aldatip nafaka alabilir ya da beyani esas oldugu icin iftira atip hayatinizi sikebilir. Sikiyim boyle milleti de ulkeyi de amk
Kekomaxxed+framemaxxed ne olur kral? Heleki beyazsa

based.

dogru soze ne denir, 190 6/10 adamin bile terslendigi bir devirdesiniz gayet dogal(!) , anlayabiliyorum sizi.

ha bu arada ossurukiyenin amini esekler siksin.

• +1
Reactions: amkcel
based.

dogru soze ne denir, 190 6/10 adamin bile terslendigi bir devirdesiniz gayet dogal(!) , anlayabiliyorum sizi.

ha bu arada ossurukiyenin amini esekler siksin.
İs it over,kekomaxxed+popularitymaxxed değilsek niye uğraşıyoruz amk

Siktiğimin ülkesinde hipergami Allah katında amına kodumun makyaj olmazsa ascendleyemicek 1,50 kızlar 195,200 ister oldu ben böyle ülkeyi de alla da peygamberi de

• +1
Reactions: Detective and szolliontaraelis
İs it over,kekomaxxed+popularitymaxxed değilsek niye uğraşıyoruz amk
sen social circlemaxxilcen ben otistik ve yukarida saydigim ozellikler halimle karsi taraftan ilgi gorecegim nabacan hayat?

Lan yarram
sen social circlemaxxilcen ben otistik ve yukarida saydigim ozellikler halimle karsi taraftan ilgi gorecegim nabacan hayat?
Hipergami Allah katında,social circlem erkeklerle dolu,tip mtn-htn arası değişiyor kısaca over

Trrkyada simplik kişi veya kurum düzeyinde değil, direk devlet düzeyinde amq.

5 tane kız yurduna 1 tane uniye 30km otede erkek yurdu.
Tüm özel kurumlardan kız ogrencilere burs.
Kız iş kurmak isterse devletten destek.
Siki var diye türko erkeklere 6 ay zorunlu kölelik.
Aile ölürse babadan anadan emekli maaşı kıza var ama oglana yok.
Nafaka madafakayı bilmeyen yok zaten.
Karılara mahkemede ceza yok, zaten suç işlese buyuk ihtimalle karakolda direk saliyolar.

Bu ülke genel olarak simp bir bokluk ülkesidir, vatandaşlarının boyle simp olması doğal. Adam 1.67 boyuyla karılara simplik yapiyor 4 sene boyunca unide, belki birisi verir diye.

• +1
  • Love it
  • JFL
Reactions: amkcel, Detective, ExMoggerWillRise and 3 others
Rapemaxx zamanı

Trrkyada simplik kişi veya kurum düzeyinde değil, direk devlet düzeyinde amq.

5 tane kız yurduna 1 tane uniye 30km otede erkek yurdu.
Tüm özel kurumlardan kız ogrencilere burs.
Kız iş kurmak isterse devletten destek.
Siki var diye türko erkeklere 6 ay zorunlu kölelik.
Aile ölürse babadan anadan emekli maaşı kıza var ama oglana yok.
Nafaka madafakayı bilmeyen yok zaten.
Karılara mahkemede ceza yok, zaten suç işlese buyuk ihtimalle karakolda direk saliyolar.

Bu ülke genel olarak simp bir bokluk ülkesidir, vatandaşlarının boyle simp olması doğal. Adam 1.67 boyuyla karılara simplik yapiyor 4 sene boyunca unide, belki birisi verir diye.
Allahina kurban bastan sona haklisin ne diyim bilemedim

Rapemaxx zamanı
(Gta 5 de) simdi yillar boyunca illegal cete aktiviterline izin veren icisleri sirp mafyasiyla venezuela kartelleriyle ugrasmadi seninle ugrasir amk Allah korusun

Lan yarram

Hipergami Allah katında,social circlem erkeklerle dolu,tip mtn-htn arası değişiyor kısaca over
Yapcak Bise yok Ben suan yurtdisindayim Senin sirf tc de dogmus olman bile incellik sebebi genetik olarak boy olarak degil ssdece sana lisede adam gibi dil Öğretmediler bugun avrupaya gitsen kariya bira ismarlayamazsin belki no offense

• So Sad
Reactions: amkcel
Yapcak Bise yok Ben suan yurtdisindayim Senin sirf tc de dogmus olman bile incellik sebebi genetik olarak boy olarak degil ssdece sana lisede adam gibi dil Öğretmediler bugun avrupaya gitsen kariya bira ismarlayamazsin belki no offense
Yok kolejde okudum da fazla orada genisletemedim belirli bir şeyleri öğrendim,usta ne alınması aq acımasız ol

Valla bak acimsiz ol

birçok genç kız kısa abiyeleri çok seviyor. lütfen üzülmeyın!!
who told you this hermano? I will cope good Tonight if you prove it

Bilmiyorum tam olarak

175 olarak olculdum en son
Iyi manlet tier ama Cok kisa degil. Socialcirclemaxx ve statusmaxx yap follos tirrikiye simp cumhuriyetinde cogu erkek sana benziyo zaten. Ascendleyen ascendliyor

Iyi manlet tier ama Cok kisa degil. Socialcirclemaxx ve statusmaxx yap follos tirrikiye simp cumhuriyetinde cogu erkek sana benziyo zaten. Ascendleyen ascendliyor
Hakaret olarak algiladim

Ne hakareti amk ne yapayim yalan mi soyleyim bu foruma gelmissin. Ben 170-173 um over Benim icin o yuzden kimseye eyvallahim yok
Senin için nasıl over tipin falan nasil

Ben şunu hakaret olarak algiladim ülkede shitskin cok
He yok shitskin anlaminda degil normal beyaz turk fenotpi major failo yok ama disarida Cok var senin gibi iyi bisey degil kotu bisey de degil

Bu düşüncelerin hepsi yanlış kanka
Kisa isen yuzun hic bir onemi yok ama low htn yim eminim ratelendim. Kalipli falanim da
Low htnsin işte amk tipin iyi kötü fena değildir o zaman git bluepillen siyah hapla ömür geçmez sen kaç yaşındasın

Bu düşüncelerin hepsi yanlış kanka

Low htnsin işte amk tipin iyi kötü fena değildir o zaman git bluepillen siyah hapla ömür geçmez sen kaç yaşındasın
Insallah Oyledir de Sen haklisindir reisim. 20 yasindayim Sen neden yanlis oldugunu dusunuyosun?

250kg deadlift atana kadar sadece okul-spor-ev. Bu kadar sikimtirrak bir hayt olamaz.

250kg deadlift atana kadar sadece okul-spor-ev. Bu kadar sikimtirrak bir hayt olamaz.
Ne guzel spor yapiyosun en azindan. 1.5 sene gyme gittim 1.5 sene sadece bulk yaptim guclendim simdi Cok yurumemi gerektiren bir iste calisiyorum sakasiz vucudum daha estetik cunku kilo verdim. Bazi uzun normieler hala kas zannediyor herseyi it’s face and height boyos. Ama Cok iyi bir cope gym mentalin icin ve normieleri moglamak icin devam

Boyum 185.Tipim net TC ortalamasından iyi.Beyaz değilim ama ona yakın bir şeyim.
LTB ve femceller dışında sosyal döngüden kız düşüremiyorum.Arada bir fena olmayan kızlar IOI veriyor gibi ama yok her türlü simplemem gerekiyor.Gururum ve onurumdan ötürü asla kızları simplemiyorum.Bana gelen önümde itaat eden yada saksoya yatacak kızlarla ilgileniyorum.Bu kızları sevmiyorum değer vermiyorum tabi.Değer verebileceğim dış görüntüsü ortalama ve üstü olanların ise çok götü kalkmış.Yok amk o kadar simp ve meriçin arasından sıyrılmak imkansız tabi popularitymaxxxing kekomaxxxing statusmaxxxing yada betabuxxxing yapmazsanız

Boyum 185.Tipim net TC ortalamasından iyi.Beyaz değilim ama ona yakın bir şeyim.
LTB ve femceller dışında sosyal döngüden kız düşüremiyorum.Arada bir fena olmayan kızlar IOI veriyor gibi ama yok her türlü simplemem gerekiyor.Gururum ve onurumdan ötürü asla kızları simplemiyorum.Bana gelen önümde itaat eden yada saksoya yatacak kızlarla ilgileniyorum.Bu kızları sevmiyorum değer vermiyorum tabi.Değer verebileceğim dış görüntüsü ortalama ve üstü olanların ise çok götü kalkmış.Yok amk o kadar simp ve meriçin arasından sıyrılmak imkansız tabi popularitymaxxxing kekomaxxxing statusmaxxxing yada betabuxxxing yapmazsanız
Aynisini yazdim agzina saglik tekrardan. Sikiyim Boyle ulkeyi

• +1
Reactions: StuntmanMike
tr easy mode

2 biraya götünü açan kızlar var

Siktir lan. Uzunsan o amk
Sen her şeyi boy sanıyorsun dayı,190 at süratli arkadaşlarım vardı 0 slay lisede,fakat low htn 170-175 arası arkadaşım vardı socialcirclemaxxla ne hikmetse slayliyordu ama tabi boy daha önemli bu arada

• +1
Reactions: 2025 chad candidate
Sen her şeyi boy sanıyorsun dayı,190 at süratli arkadaşlarım vardı 0 slay lisede,fakat low htn 170-175 arası arkadaşım vardı socialcirclemaxxla ne hikmetse slayliyordu ama tabi boy daha önemli bu arada
Face daha önemli

Neyse

Last edited: