Friendzone yedim

D

Deleted member 21931

B
unide sınıftaki kızın birine teklif ettim arkadaş olarak görüyorum dedi takipçisi 140 civarıydı
Başka kızlara bakacaz artık ama hipergami yüksek olduğu için mi böyle oldu yoksa yanlış yaptığım bir şey mi var

• +1
  • So Sad
Reactions: Htobrother, Deleted member 26807 and Deleted member 19036
Tip yüzünden mi böyle oldu davranışlar yüzünden mi

Popüler olsun olmasın Kızlar bir erkeği reddettikten sonra arkadaşlarına onu nasıl reddetiğini anlatır(narsistik bir şekilde).Buradan net SMV kaybettin artık o kızın çevresinden uzak durmalısın sonuçta diğer kızlar bunu öğrenecek ve hem ilk tercih edilen olmadıkları için hemde red yediğin için seni istemeyecekler.
Bunun dışında 140 takipçi iyiymiş ama az takipçili kızlarda da içe dönük bir narsiszm oluyor istese 1000 takipçi yapar diğer narsist ilgi bağımlısı kızlar gibi ama demekki yüksek kriteri var.
Bence o kız minimum chadlite onlydir

• +1
  • So Sad
Reactions: Deleted member 21736, Deleted member 19036 and Deleted member 21931
unide sınıftaki kızın birine teklif ettim arkadaş olarak görüyorum dedi takipçisi 140 civarıydı
Başka kızlara bakacaz artık ama hipergami yüksek olduğu için mi böyle oldu yoksa yanlış yaptığım bir şey mi var
Hop on tinder if you can fraudmaxx

• Love it
Reactions: Deleted member 19036
  • +1
Reactions: Deleted member 21736 and Deleted member 19036
  • +1
Reactions: Deleted member 21736, chemtrails, Deleted member 19036 and 1 other person
  • +1
Reactions: Htobrother
Usta sence niye reddetti
oğlum niyesi varmi reddetmenin, noktayi koymus once reddetip sonra okey demez asla %1 ihtimal. o yüzden move on

• +1
Reactions: Deleted member 21931
birde ne bilelim engelli gibi mi konusuyon tipin nasıl tonla faktör var. kendin öğrenip çözüp düzeltmen lazım

• +1
Reactions: Deleted member 21736
Öyle yaptım direk
geçmiş olsun bana umut verip friendzone vermisti kız. Hatta kızla date a cıkmıştık kalp falan vermişti hep bana konuşurken date den 2 gun önce sana seviglim diyebilir miyim falan demişti. Hipergami ve rekabet hiç olmadığı kadar fazla ve arkadaşın dediği gibi az takipçili kızlarda gizli narsizm oluyor denendi onaylandı çok kafayı takma artık kızlara da teklif falan etme zaten smvin yüksekse sen birşey yapmadan kızlar belli edecektir. Kendini geliştirmeye odaklan hobi falan edin olursa olur yoksa olmaz. Türkiyede chad only cogu kız bunu dışarıda gördüm bugun yine uzun olmak çok çok çok önemli sen 175 sin şansın az

• WTF
  • +1
Reactions: Deleted member 21736, Deleted member 21931 and Deleted member 19036
ve godzilla kardeş sanırsam sana demiştim ben onlinedan çok bel bağlama diye, çoğu zaman sadece validation istiyorlar ve dediğim gibi imkanları çok fazla sen onlar için hiçbişeysin eğer chadlite minimum değilsen. Bunu anlamak bu kadar zor olmamalı, en iyi ihtimalin bi kızla arkadaş olacaksın çok iyi falan geçineceksin social circle ından sonra ilişki yapmaya çalışacaksın yani narsist olmayan gacılar ile

• +1
  • So Sad
Reactions: Deleted member 21736, Deleted member 21931 and Deleted member 19036
ve godzilla kardeş sanırsam sana demiştim ben onlinedan çok bel bağlama diye, çoğu zaman sadece validation istiyorlar ve dediğim gibi imkanları çok fazla sen onlar için hiçbişeysin eğer chadlite minimum değilsen. Bunu anlamak bu kadar zor olmamalı, en iyi ihtimalin bi kızla arkadaş olacaksın çok iyi falan geçineceksin social circle ından sonra ilişki yapmaya çalışacaksın yani narsist olmayan gacılar ile
Bu kız online değil sınıftan biri

• +1
Reactions: Deleted member 19036
Usta uzun olmakla alakası yok benim uzun arkadaşlarım da var ya femcel lerle çıkıyorlar ya da inceller tip+NT daha önemli

• +1
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 26807
Üni 1'im bana ilgi gösteren kızlar oldu ama ben mal olduğum için yürüyemedim aq

• JFL
  • +1

Users who are viewing this thread

Back