Her dışarı çıktığımda moralim sikiliyor

D

Deleted member 21931

B
Niye böyle sizce arkadaslarla falan da cikiyorum ama bok gibi hissediyorum ve eve gidince anca rahatliyorum incellik yüzünden mi yoksa başka sebepler mi

Düşünüyorum da 1.85-90 falan olsam çok daha iyi ve rahat hissederdim 1.75 olduğum için kötü hissettigimi düşünüyorum

• +1
Reactions: Deleted member 19036
184üm zerre etkisi yok.
Erkeksen Chad yada popi değilsen zerre değerin yok en fazla gavatlık ve simplik yaparak saygı görebiliyorsun ki onuda ben asla yapmadım ve asla yapmayacağım.

• +1
Reactions: Deleted member 20848
Boy en büyük etken. O boyla insan kendini cüce hissediyor. Sokakta küçük ezik duruyorsun

184üm zerre etkisi yok.
Erkeksen Chad yada popi değilsen zerre değerin yok en fazla gavatlık ve simplik yaparak saygı görebiliyorsun ki onuda ben asla yapmadım ve asla yapmayacağım.
Boy en büyük etken. O boyla insan kendini cüce hissediyor. Sokakta küçük ezik duruyorsun
İkiside mümkün

İkiside mümkün
Ben de ayni icimde cogunlukla bi bosluk var disarida farkettim bir de bilmiyorum Sen ettin mi herkes sevgili tek sap Benim gibiler. Agalarla takiliyoruz falan ama gunun sonunda I get no ass

boyum 160 ve 3 haftadır dışarı çıkmıyorum (spor hariç) foid görmek moralimi bozuyor