Pickycel ruined my life

B

BoiWorldWide

Iron
1 yildir pickycel oldugumu dusunuyorum. Kendime yaptigim yatirimi sadece kuru bir amciga sahip birisiyle paylasmak istemiyorum. Statu, maddi yonden problemim yok, karsimdakinin benim icin bir seyler yapmasini bekliyorum ki cok da gercekci bir beklenti degil bu. Son 1 yildir dogru duzgun bir iliskim de olmadi zaten. One night standler ve max 1 aylik iliskilerden oteye gidemedim.

Karsimdaki insanin bunu hakedecek potansiyeli olup olmadigini dusunuyorum her an kafamda. Pickycel literally ruined my life.

• +1
Reactions: enayispotify_34
bunu kızları bulduğun konumla çok alakası var bence sbde basit insanların olduğu yerden tavladığın max kızlar o şekil olur okkey babacım. ne alaka demeyin çok alaka dediğimi anlamışsındır umarım

yüzme kursunda bi kızla tanışmıştım kız o kadar güzel ailesi statülü zengin falandı muhabbetide aşırı sarıyordu her erkeğe PAS vermiyordu oruspu gibi değildi yani o yüzden doğru kütphaneye tamam mı cici ve de şeker kardeşim.

Haklısın ama burası gfs denen kerhane değil orospu evladı seni

• +1
  • JFL
Reactions: enayispotify_34, berserker and szolliontaraelis
Otabana fırlatılınca ben:d ayrıca gfs değil only YouTube.com ramazan karabulut şuan kotçu müniri önünde kız düşürüyorum

stories from the basement

• +1
Reactions: enayispotify_34
pickycel ne amk

Users who are viewing this thread

Back