Simplik yapmadan slaylemek için gereken minimum Tip/Boy/Popülerlik seviyesi ?

D

Deleted member 24167

Diamond
İtaat etmeden,yalvarmadan,ilk mesajı yada isteği atmadan sadece dış görüntün ile var olarak slaylemek için gereken minimum seviye sizce nedir ?
Instagrammaxxxed 190 Chadlite çok rahatlıkla MTBleri kölesi yapabilir diye düşünüyorum.HTN,MTBleri kölesi yapamaz itaat etmesi gerekir,HTN'nin düşürebileceği kız seviyesi LTBdir yani en azından bahsettiğim koşullar altında.
Bu arada slayden kasıt,direk sikip geçmek.Yani olabildiğince az zaman harcayarak hızlı bir şekilde cinselliğe ulaşmak.Sevgili olmak değil direk cinselliğe ulaşmak.

1.75 chadlite de mtbleri slayler. 1.85 htn de aynı şekil mtb. 1.80 chadlite htb slaylar. 1.70 chad de htb slayleyebilir. Tabii türkiye için geçerli bunlar. "Hepsi kendi düşüncem."

• +1
Reactions: Deleted member 24167
1.75 chadlite de mtbleri slayler. 1.85 htn de aynı şekil mtb. 1.80 chadlite htb slaylar. 1.70 chad de htb slayleyebilir. Tabii türkiye için geçerli bunlar. "Hepsi kendi düşüncem."
Ooofy doofy,just be lucky normie,betabuxx yada gavatmaxxxingler dışında,
Boy kısaldıkça tipinde iyi olması gerekiyor ama
175 chadlite>185 htndir bana göre.Tip>Boy.
Tipimizin Mtn-Htn arası olduğunu düşünecek olursak çoğumuzun 185-190 boylarında olması lazım ki ortalama kızlarla düzgün koşullar altında çıkabilelim.

Ooofy doofy,just be lucky normie,betabuxx yada gavatmaxxxingler dışında,
Boy kısaldıkça tipinde iyi olması gerekiyor ama
175 chadlite>185 htndir bana göre.Tip>Boy.
Tipimizin Mtn-Htn arası olduğunu düşünecek olursak çoğumuzun 185-190 boylarında olması lazım ki ortalama kızlarla düzgün koşullar altında çıkabilelim.
Aslında 180 boy yetiyordu türk kızları için sonra şu yeni neslin boyu birden 190 lara çıktı tabii twitterın da etkisiyle türk ortalaması 173 ten 180 e fırladı resmen. Dediğin bu yüzden doğru ama tipin htn ise 175 boy ile de simplik yaparak ortalama ve ortalama üstü kızları ayarlayabilirsin.

• +1
Reactions: Deleted member 21931 and Deleted member 24167
8/10 ve üzeri her erkek, her kadını kölesi yapar.

• Hmm...
Reactions: Deleted member 19036

Users who are viewing this thread

Back