Tüm Anadolu varoş/keko mu?

D

Deleted member 59424

Iron
Keko değiliz ve kekolardan nefret ediyoruz. Kekoları seven kızları da sevmiyoruz.

Böyle bir toplumda "keko" sıfatı yüklenen bir erkeğin yetişmesine sebep olan aileler var ve aynı aileler sadece erkek çocuk yetiştirmiyor. Böyle boktan ailelerin kız çocukları da var.

Ve bu kızlar kendi gibilerini seviyor. Aynı sosyo-kültürel ortamda yetişmiş çakma maskülen figürleri.

Orospu çocuğu, max ilkokul mezunu, 80 IQ, her gün makarna yiyen, ciddi mineral ve vitamin eksikliği yaşayan, iğrenç kültürden gelen anne babanın nasıl çocuklar yetiştirmesini bekliyoruz ki amk?

Üstüne iğrenç Anatolid/Armenoid fenotipleriyle narsistik/borderline/histrionik kişilikli oluyorlar.
1705604393344
1705604419824

Ha ben böyle sikik bir ortamda yetişmemiş kızların da bunları sevdiğini gördüm. Bunun sebebi de kızların, başka kızlar tarafından sevilen erkekleri sevmesi. Diyor ki; bunun sevgilisi varsa, sevenleri varsa, bunda güzel bir şeyler var.

İğrenç yetiştirilmiş kızların sayısı, AKP ve YSP(HDP) seçmeni sayısıyla doğru orantılı olduğu için bu boktan çekilim daha da artıyor.

Anlayacağınız; böyle tercihleri olmayan kızların sayısı, keko olmayan erkeklerden çok çok az.
Üstüne bir de aşağılık simpleri eklediğimizde sayısı az olan düzgün kızların da götü kalkıyor ve bizden beklentileri aşırı artıyor.

Orospuluğu/kaşarlığı, laiklik/batıcılık sanan, her gün Gratis'ten çıkmayan, yüzünü günlük tuval olarak kullanan, 70lerde 80lerde sokaklardaki hayat kadınları gibi giyinmeyi "modernlik" sanan, narsistik histrionik, low iq, ağır telefon/sosyal medya bağımlısı, varoş foiddir Anadolu kızı amk.
(Low IQ Anadolu erkekleri de pek farklı değiller, çoğu orospu çocuğudur, onlar ayrı mevzu, götlerini sikiyim onların)

Böylesine geri kültürlü, iğrenç ekonomili, düzgün beslenemeyen, vitaminsiz, 89 IQ'lü bir toplumdan da kızından da medet ummayın.

Siz ne düşünüyorsunuz bunlar hakkında amk gerçekten kimleri elde etmek için çabalıyoruz?

• +1
Reactions: looksmaxxerrr and Nerdmaxxing
Seviye düşük.LTN Beyaz, Stacy Trrığı ölümüne fogluyor.Bu ülkenin kadınları için looksmax yapmak gereksiz kadınların max %20lik kesimi idare eder seviyede gerisi leş.
Bir kadının ayak topuğu pembe değilse ona neden yürüyeyim amk

Böyle bir toplumda "keko" sıfatı yüklenen bir erkeğin yetişmesine sebep olan aileler var ve aynı aileler sadece erkek çocuk yetiştirmiyor. Böyle boktan ailelerin kız çocukları da var.
Aslında "keko" bir erkek diye bir terim yok, ben LTB karıları tavlamak istiyorum denen saçlarının yanlarını kazıtan aptal "erkeğimsi" varlıklar var.

Çok kişi gördüm sırf arkadaşları keko diye kendiside keko olmaya çalışan tipleri, Ülkede ki Stacyler nerde aq?

• +1
Reactions: looksmaxxerrr
En iyisi geomaxx tüm forum topluca Filipine gitsek sikmedik karı bırakmayız amk trrrrrrrrrrrğ kızlarından hayır gelmiyor

• +1
Reactions: looksmaxxerrr and Rojda Lipa
Ben amasyalıyım. Orada gayet beyaz tenli, düzgün burunlu kız popülasyonu çok fazla. Bazen keşke Amasyada büyüseydim diyordum

karadeniz ayrı bir yer ya bu kadar güzel kızlar olamaz mk

üstüne salak olmaları aşırı avantajlı duruma düşürüyor

• +1
Reactions: looksmaxxerrr
karadeniz ayrı bir yer ya bu kadar güzel kızlar olamaz mk

üstüne salak olmaları aşırı avantajlı duruma düşürüyor
Ege en iyisi

Bence Trakya best amk ne ege ne karadeniz

Bence Trakya best amk ne ege ne karadeniz
Dediğin 3 bölgeden birindeki bir köyden zeki ama cahil güzel fenotipli temiz ve patlamamis bir köy kızı bulup evlenmek hayattaki yegane hedefimdir

• +1
Reactions: looksmaxxerrr, Abhorrence and Deleted member 59424
Dediğin 3 bölgeden birindeki bir köyden zeki ama cahil güzel fenotipli temiz ve patlamamis bir köy kızı bulup evlenmek hayattaki yegane hedefimdir
Ben denedim.Olmuyor kendi köylülerine veriyorlar.
Bu arada diğer bölgeleri bilmem ama bazı egeli köylüler direk nordic amk,Senin pp deki kız gibiler

• +1
Reactions: Angutoid