Allah böyle memleketimin belasını versin

D

Deleted member 65274

iwilldeletehere
Ulan nasıl bir memleket amına koyim hipergami allah katında
Boy 174 (1cm uzamisim)
Tip org kullanicilari ratelettirdim weak htn
Ondan sonra kickboks yaptığım için çocukluk çağında biraz frame var kızların gözüne hoş gelen
Ayrıca stylingmaxxing'de var scarface rp gibi
Ama dediğim gibi amina kodumun foidleri yüze bakmıyor tamamen boya bakıyor
Arkadaş çevrem geniş,günde iki işle uğraşıyorum,param az,çok var
Ama neyse bu amına kodumun memleketinde kısa chadlite olsan bile it muamelesi görüyorsun @heightpillgotme kardeş haklı
Ee kendimizi geliştiriyoruz işte kickboks,ticaret,arkadaş çevresi ve network falan yüksek tabanlı ayakkabı giyip tabanlık takıyoruz ayrıca belirli kas kütlesinde sayesinde uzun gösteriyoruz ama bu amına kodumun memleketinde bir türlü arkadaş çevresi geniş de olsa keko çevren de olsa ascendleyemiyorsun,benden çirkin bir çocuk var çocuk 171-172 civarı sevgilisi var çocuğun ben günde iki işle uğraşıyorum,ayriyeten kickboksla uğraşıyorum ama velakin kız işleriyle uğraşmadığım için kız yok,sikeyim böyle adaleti,beyler içimi dökmek istedim

@chadmanlet04 @heightpillgotme @travisbickle @Atsiz

Boy 174 (1cm uzamisim)
Ondan sonra kickboks yaptığım için çocukluk çağında biraz frame var kızların gözüne hoş gelen
Ama neyse bu amına kodumun memleketinde kısa chadlite olsan bile it muamelesi görüyorsun @heightpillgotme kardeş haklı
Ee kendimizi geliştiriyoruz işte kickboks,ticaret,arkadaş çevresi ve network falan yüksek tabanlı ayakkabı giyip tabanlık takıyoruz ayrıca belirli kas kütlesinde sayesinde uzun gösteriyoruz ama bu amına kodumun memleketinde bir türlü arkadaş çevresi geniş de olsa keko çevren de olsa ascendleyemiyorsun,benden çirkin bir çocuk var çocuk 171-172 civarı sevgilisi var çocuğun ben günde iki işle uğraşıyorum,ayriyeten kickboksla uğraşıyorum ama velakin kız işleriyle uğraşmadığım için kız yok,sikeyim böyle adaleti,beyler içimi dökmek istedim
Ne kadar kickboks az çok teknik bilsemde smv arttirmiyor

ya olm 185 boyum var tip olarak htn sayılırım ltn 173 ascendleyen 7 8 kişi var çevremde amk boyu bence siz kompleks yapıyorsunuz

• +1
Reactions: Deleted member 65274
ya olm 185 boyum var tip olarak htn sayılırım ltn 173 ascendleyen 7 8 kişi var çevremde amk boyu bence siz kompleks yapıyorsunuz
Yazdiklarimi okudunmu kanka bunlar gercek ha

Boy 174 (1cm uzamisim)
yalan boyu 1.62 eser yenenlerin bacagına geliyodu

• JFL
Reactions: Angutoid
yalan boyu 1.62 eser yenenlerin bacagına geliyodu
O angutoid'in anasını babasının amcığını paramparça edeyim folloş orospu evladi @BugraSA

• JFL
Sosyal döngün yoksa ve sosyal çevrende sözü geçen birisi değilsen kızları elde etmek için minimum 185 ve tip olarak htn olmalısın.Kızların standartı inanılmaz derece de yüksek ama bu size bize karşı yabancılara karşı domalaklar.

Sosyal döngün yoksa ve sosyal çevrende sözü geçen birisi değilsen kızları elde etmek için minimum 185 ve tip olarak htn olmalısın.Kızların standartı inanılmaz derece de yüksek ama bu size bize karşı yabancılara karşı domalaklar.
Aga bu karıların yabancı sevgisi nereden geliyor

Turkiyede social circle da çok önemli, arkadaşın dediği gibi social circle yoksa sen az uzun boylu htn olacaksın ki dating app veya sosyal medyadan düşür.

O angutoid'in anasını babasının amcığını paramparça edeyim folloş orospu evladi @BugraSA
Ben ne alaka lan anasini siktigimin salagi
Atsiza kızıyor bana sövüyor bugrayi etiketliyor
Klinik vaka oc

Last edited:
  • JFL
Reactions: Deleted member 65274
Kanka ben boyu kompleks haline getirmedim,bizim benden 2-3cm uzun cocuk var,sinifinin ortalamasi 185mis cocuk iyice kompleks haline getirmis ben napim,ayrica frame de önemli

Ben ne alaka lan anasini siktigimin salagi
Atsiza kızıyor bana sövüyor bugrayi etiketliyor
Klinik vaka oc
Ulan orospu sicmigi tassak gecen sensin ben sana atifta bulundum

Aga bu karıların yabancı sevgisi nereden geliyor
Aşağılık kompleksi.Muhtemelen çocuklukların da erkeklerden uzak yetişiyorlar bir de erkek çocuklar kız çocuklarından daha fazla seviliyor.Bunlar büyüyünce süreç tersine işlemeye başlıyor.Birden değersiz olan trrk kızı kendini değerli görmeye başlıyor(Sosyal medyadan gelen yorumlar likelar ve dmlerden ötürü).Bu sefer kendini ülkede ki erkeklerden daha üstün görmeye başlıyor ama sadece bu ülkede ki erkeklerden üstün görüyorlar diğer ülkelerin erkeklerine karşı böyle bir komplekslikleri yok.Her zaman demişimdir bu ülkenin feministi bu ülkenin erkeğinin düşmanınıdır yabancı erkek gelse koşa koşa üstlerine zıplarlar.Bu yabancı dediğimde avrupalı falan değil direk afgan suri paki afrikalı asyalı.Yani mideleri de yok

Aşağılık kompleksi.Muhtemelen çocuklukların da erkeklerden uzak yetişiyorlar bir de erkek çocuklar kız çocuklarından daha fazla seviliyor.Bunlar büyüyünce süreç tersine işlemeye başlıyor.Birden değersiz olan trrk kızı kendini değerli görmeye başlıyor(Sosyal medyadan gelen yorumlar likelar ve dmlerden ötürü).Bu sefer kendini ülkede ki erkeklerden daha üstün görmeye başlıyor ama sadece bu ülkede ki erkeklerden üstün görüyorlar diğer ülkelerin erkeklerine karşı böyle bir komplekslikleri yok.Her zaman demişimdir bu ülkenin feministi bu ülkenin erkeğinin düşmanınıdır yabancı erkek gelse koşa koşa üstlerine zıplarlar.Bu yabancı dediğimde avrupalı falan değil direk afgan suri paki afrikalı asyalı.Yani mideleri de yok
Hakli bu tirrik foidinin midesini sikem afrikalilarla bosnak saksosu yapmalarindan belliydi

• +1
Reactions: StuntmanMike
Babagül kusura bakma bana denileni söyledim bir yanlışım olduysa affola

• JFL
Babagül kusura bakma bana denileni söyledim bir yanlışım olduysa affola
Kral onemli degil de iki isle kosturuyoruz
Yani oyle iste

Social Circle kolpa TR foidler CHAD only $$$$.

Chad olmadan ilişkiye giren tanıdıklarım abuse görüyor. Kıza tapması gerekiyor.

haklılık payları var buarada kadınların türk erkeği çok donuk ve suratsız genel olarak