Black Pill aslında faydalıdır

D

Deleted member 21931

B
Blue pil ve red pilci isen sürekli endişeli olursun ve kaşıntı birine dönüşürsün

-Kiza yeterince özgüvenli gözüktüm mü?
-Shit testleri başarıyla geçtim mi ?
-Yeterince alfa miyim ?
-Cok hızlı mi mesaj attım ? vb birçok boktan şeyler

Tersine Black pill i aldığında bütün bu boklarla uğraşmak zorunda kalmazsın eğer reddediliyorsan ya tipin ve boyun yüzünden ya yeterince sosyal değilsin ya da kızın tipi değilsin özgüveninle karakterinle veya ne yazıp yazmadığınla fazla bir ilgisi yok

Ve bu aslında sana doğru gelişme imkanı veriyor pua taktikleri öğrenmek kızlara nasıl yazılır öğrenmek yerine Tabanlık giymek Saç stilini değiştirmek veya cildini daha iyi duruma getirmek çok daha fazla ve somut sonuçlar verir

Kendimi örnek verirsem 3-4 yıl boyunca red pil takıldım ve hep alfa olmaya ortamı domine etmeye falan çalıştım ama hep zarar verdi çünkü eğer ortamı domine etmiyorsam niye dışarı çıkayım diye düşünüyordum ve arkadaşlarımdan falan uzaklaştım ve yalnız kasıntı bir tip oldum lol

Black pill sonrası bütün bu boklari bıraktım ve eğlenceli rahat bir tip oldum arkadaşlarımla çok daha fazla bir araya gelmeye başladım diğer şeyler hakkında endiselenmeyi biraktim ve bu açıkçası baya faydalı oldu

Birlikte birşey yapabilecegimiz çok fazla arkadaşım oldu kız erkek karışık gruplara dahilim ve haftaya bir kızla date çıkacağım başka konuştuğum kızlarda var olur veya olmaz şuan bu önemli değil ama şuan hayatım eskisine oranla çok daha iyi diyebilirim

• +1
Reactions: Deleted member 65274, szolliontaraelis, recepmaxxer and 2 others