Boy Uzatma için Cycle Başlıyorum

Valla ya en azından 175 olayım ona da şükürüm. Bide bu ilaçlar gerçek mi yoksa kolpa mı
doktor plaklar kapandı dediyse kullanma

• +1
Reactions: Yagizzosbir
fazla uzamazsın doktor kapandı dediyse hiç uzamazsın @user204 sen ve ben sağlam bir heightmaxx yapmaamız lazım hemde sadece 3 4 cm için
Aynn yapmamız lazım da ben bi gideyim röntgen çektireyim ondan sonra başlıcam

ilaçlar kolpa değilse sağlam, Vitamin D3 + Kalsiyum + Protein al belki uzarsin.

adam foruma faydalı bir post atmış, gelişme olursa paylaşacam demiş biz altını bok püsürle dolduruyoruz mk. kusra bakma babba devam et buyur. AMA SANA SÖYLEMİŞTİM O YAŞTA ONLARI KULLANMA. 30 YAŞINDA KALP KRİZİ, BEYİN KANAMASI, İNME HEPSİ BİR ANDA GELİR, KÖTÜRÜM OLUR KALIRSIN DİYE. DERHAL BIRAK İLAÇLARI TONY MONTANA. OK? @BugraSA
Ne diyon la? MK sarm bile değil. Sik sok carb yemediği sürece oluşabilecek potansiyel sıkıntılar sadece ödem ve tip 2 diyabet(ki bu da glisemik endeksi düşük yemekler yediği sürece çok da ihtimaller dahilinde değil).

@BugraSA Spor salonuna şiddetle gitmeni tavsiye ederim yoksa bok gibi kilo alacaksın ve kas olarak almadığın her kilo seni diyabete daha çok yaklaştıracak. Aromasini de 6.25mg olarak 2 günde bir yemekten sonra zeytinyağıyla al. Cjc'yi kullanacaksan uzun süre kullanma, onun yerine temin edebiliyosan igf1 lr3 al ve her gün 50mcg vur. MK nın efektifliği o kadar da fazla değil ve çok fazla ödem tutuyosun.

Ne diyon la? MK sarm bile değil. Sik sok carb yemediği sürece oluşabilecek potansiyel sıkıntılar sadece ödem ve tip 2 diyabet(ki bu da glisemik endeksi düşük yemekler yediği sürece çok da ihtimaller dahilinde değil).

@BugraSA Spor salonuna şiddetle gitmeni tavsiye ederim yoksa bok gibi kilo alacaksın ve kas olarak almadığın her kilo seni diyabete daha çok yaklaştıracak. Aromasini de 6.25mg olarak 2 günde bir yemekten sonra zeytinyağıyla al. Cjc'yi kullanacaksan uzun süre kullanma, onun yerine temin edebiliyosan igf1 lr3 al ve her gün 50mcg vur. MK nın efektifliği o kadar da fazla değil ve çok fazla ödem tutuyosun.
Haklisin bro igf 1 lr3 kullancam

reis update pls

Son durum ne ve boy kaç?

aromasin de kullandın mı?
Hayır ama aromasine bu hafta başlayacağım. Aromasinin olayı boy uzatması değil. Büyüme plaklarının kapanmasını geciktirmesi. Yani uzamaka için daha fazla süren oluyor.

Lan d3 vitaminini bile ne kadar alcağını soruyon, growth plaklarından haberin yok. ne diye gidip steroid alıyosun. tabi bu yaşta birine satan bodybuilderın ahlaksızlığıymış bu. güvenilir hiç bir bodybuilder sana vermezdi o ilacı
bilmeden yazmayın şunu mk streoid değil o

bilmeden yazmayın şunu mk streoid değil o
cahil maymun orospu evladı her yere o leş fikirlerini yazma ananın amına anabol gibi girerim amına kodumun iti seni

Users who are viewing this thread

Back