Genel olarak hayat hakkında

onthewaytochadlite

onthewaytochadlite

pretty boys goes to heaven
Tamam looksmaxx falan filan cart curtta genel olarak nasılsınız beyler, hayat nasıl gidiyor. Son zamanlarda edindiğiniz en iyi tecrübe neydi? Hayatta tek derdi sıkıntısı tipi olan aveller toplanmasa sevinirim. Birde sizde de oluyor mu sürekli bir boşluk hissi ve memnuniyetsizlik. Bazıları bunun inançsızlıktan kaynaklandığını söyledi ama onlar da o şekilde kendini avutuyor bence. Her neyse yorumlarda bulusalim

• +1
Reactions: talldarkhandsome and Bloop1
Tamam looksmaxx falan filan cart curtta genel olarak nasılsınız beyler, hayat nasıl gidiyor. Son zamanlarda edindiğiniz en iyi tecrübe neydi? Hayatta tek derdi sıkıntısı tipi olan aveller toplanmasa sevinirim. Birde sizde de oluyor mu sürekli bir boşluk hissi ve memnuniyetsizlik. Bazıları bunun inançsızlıktan kaynaklandığını söyledi ama onlar da o şekilde kendini avutuyor bence. Her neyse yorumlarda bulusalim
tipsizlerin bile güzel kız elde ettiğine şahit oluyorum.

Birde sizde de oluyor mu sürekli bir boşluk hissi ve memnuniyetsizlik
Evet, geçmiyor sadece arada hayatımda bir yenilik falan olursa kısa süreli dopamin sonra aynı monoton döngü

• Love it
Reactions: onthewaytochadlite
İyi valla. Bugünleri gösteren rabbime şükürler olsun. İş güç uğraşıyoruz

• +1
  • Love it
Reactions: onthewaytochadlite and Htobrother
tipsizlerin bile güzel kız elde ettiğine şahit oluyorum.
Kekomaxx law zaten. Geçenlerde bir arkadaş bu konuda çok mantıklı birşey yazmıştı bulabilirsem alıntılarım

İyi valla. Bugünleri gösteren rabbime şükürler olsun. İş güç uğraşıyoruz
İş güçte ilk başlarda kafa dağıtsa da sonradan ltn 155 patronun gelip sana sikko sikko tavsiyeler vermesi ayrı bunaltıcı. Umarım bir gün kendi işimin sahibi olurum

Evet, geçmiyor sadece arada hayatımda bir yenilik falan olursa kısa süreli dopamin sonra aynı monoton döngü
Bende artık o yenilik durumu da kalmadı neredeyse tüm konularda hevesim kalmadı. Enes Batur gibi hissediyorum amk. Hadi o adam parayı buldu yapmadığı şey kalmadı da öyle oldu ben durduk yere böyleyim

ciddi anlamda boşluk hissi ve dopamin seviyesi sikilmiş biri olarak son 1.5 2 aydır soğuk duş + no fab + dil öğrenme yapıyorum ücretsiz şekilde kendimi iyi hissediyorum kanka + trade crypto moneymaxx şuan tek sorun aşırı day dreaming + sosyal medya detoksu yapmak gerek aslında dış görünüş kadarda mental sağılık önemli örnek arda kural

• +1
ciddi anlamda boşluk hissi ve dopamin seviyesi sikilmiş biri olarak son 1.5 2 aydır soğuk duş + no fab + dil öğrenme yapıyorum ücretsiz şekilde kendimi iyi hissediyorum kanka + trade crypto moneymaxx şuan tek sorun aşırı day dreaming + sosyal medya detoksu yapmak gerek aslında dış görünüş kadarda mental sağılık önemli örnek arda kural
Aga ppdeki eleman harbi otistik rpsi mi yapıyor yoksa otistik oldugunu saklamak için mi rp yaptığını söylüyor anlayamadim pek

boşluk hissi ne amk xd oğlum sizin işiniz gücünüz yok mu da boş boş sikik şeyleri düşünüyorsunuz aq? gençsiniz siktirin gidin üretken olun

boşluk hissi ne amk xd oğlum sizin işiniz gücünüz yok mu da boş boş sikik şeyleri düşünüyorsunuz aq? gençsiniz siktirin gidin üretken olun
Sikerim seni bak it oglani

Knk Dehb çok sikko birşey biliyon mu. Ama iyi olmaya çalışıyorum, sen nasılsın?

Knk Dehb çok sikko birşey biliyon mu. Ama iyi olmaya çalışıyorum, sen nasılsın?
O ne oluyor kanka söyleyebilir misin

O ne oluyor kanka söyleyebilir misin
Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu

hiçbir sike odaklanamıyorum, hiçbir sike motivasyonum yok, tüm dikkat dağıtıcı unsurları çıkarsam bile daydreaming salmıyor o zaman, yada kitap okurken kendimi kitaba salak salak şeyler çizerken buluyorum okumak yerine.

Kanka zaten herkes bir seylerle mesgul bi sekilde ama hayat inanilmaz rutinlestigi icin hicbir seyden zevk alamaz hale geliyosun. Okul is spor ev oldu benim hayatim ve 8-9 aydir boyle. Belli bir yerden sonra mentalin sikiliyo.

• +1
Kanka zaten herkes bir seylerle mesgul bi sekilde ama hayat inanilmaz rutinlestigi icin hicbir seyden zevk alamaz hale geliyosun. Okul is spor ev oldu benim hayatim ve 8-9 aydir boyle. Belli bir yerden sonra mentalin sikiliyo.
aslında bu kötü bir sey degil eğer rutin sorunsuz gidiyorsa ama sosyal medyaya girince sahte hayatlar yüzünden insan hayatı kaciriyormus gibi hissediyor biraz bununla alakalı.

• +1
Reactions: szolliontaraelis

Users who are viewing this thread

Back