İlgiye falan aşık oldukları doğru mu la

L

looksmaxxerrr

Iron
Blackpiller olarak kafayı yediğim olay amk.Şempanze gibi çocuk ilgi verdiği için kızı etkiliyor sonra sikiyor falan.Bazen görüyorum kız diyor işte siklemediğim çocuk ilgiyi kesince bi anda aşık oldum falan amk kafayı sıyırıcam

• JFL
Reactions: maximum cope31
Ergenler de işe yarıyor olabilir.Bir de karılar düzgün çocuk bulamayınca şempanzelere boktenlilere veriyor olabilir.Bunu yapan karılar istisnasız varoştur

• +1
Reactions: Deleted member 52601 and looksmaxxerrr
Blackpiller olarak kafayı yediğim olay amk.Şempanze gibi çocuk ilgi verdiği için kızı etkiliyor sonra sikiyor falan.Bazen görüyorum kız diyor işte siklemediğim çocuk ilgiyi kesince bi anda aşık oldum falan amk kafayı sıyırıcam
Yalan. Etrafımda 3 sene kızların şoförlüğünü yapmış orbitler var amın ucunu bile görmediler.

• +1
  • JFL
Reactions: szolliontaraelis and looksmaxxerrr
Yalan. Etrafımda 3 sene kızların şoförlüğünü yapmış orbitler var amın ucunu bile görmediler.
Kanka tiktokta çok görüyorum işte “siklemediğim çocuk ilgiyi kesince bi anda aşık olma hızım” falan

Kanka tiktokta çok görüyorum işte “siklemediğim çocuk ilgiyi kesince bi anda aşık olma hızım” falan
O klipleri loser erkeklerin izlediğini biliyorlar.

X davranışı uygularsan ''game'', ''swag'' yaparsan kızı kaparsın vs.

Bu eşşeklerin ne olduğunu ve nasıl düşündüklerini tamamen biliyorlar. Ona göre post atıyorlar. Böyle atınca izleniyor çünkü.

• JFL
  • +1
Reactions: szolliontaraelis and looksmaxxerrr
O klipleri loser erkeklerin izlediğini biliyorlar.

X davranışı uygularsan ''game'', ''swag'' yaparsan kızı kaparsın vs.

Bu eşşeklerin ne olduğunu ve nasıl düşündüklerini tamamen biliyorlar. Ona göre post atıyorlar. Böyle atınca izleniyor çünkü.
Kanka bunun dışında işte maymun gibi bile olsa ilgi versin adam gibi sevsin okey biz tipe bakmıyoruz erkekte falan diye çok görüyorum amk blackpillerin alllahını almış biri olarak cope olduğunu düşünüyorum

ya blackpill teorilerinde daha rastlamadığım bir olay var ilgi dediğiniz şey bir metaya dair bir mübadele aracıdır. Yani yeterince ilgi alıp doğru social circle a maruz kalan bir kız aynı bir pazarlık edermişçesine yeterince arzulanamayacak bir tiple birliktelikte bulunabilir yani metayı satabilir. bunu bluepilled bir şey olarak görüceksiniz abi gidin bi horseshoe teorisine baksın gerçeklik tekil bir bakış açısında değil çokluk ve bağlantılara içkin düzlemde işler, bağnaz olmayın

• JFL
Reactions: looksmaxxerrr
ikinci olarak senin maymun olarak gördüğün adam foidin beyninde karanlık karakteristik bir çekim etkisi bırakıyor olabilir örneğin hırs veya narsisizm vs sen kadın olmadığından anlayamazsın

• JFL
ikinci olarak senin maymun olarak gördüğün adam foidin beyninde karanlık karakteristik bir çekim etkisi bırakıyor olabilir örneğin hırs veya narsisizm vs sen kadın olmadığından anlayamazsın
.

Last edited:
baya karanlık bi çekim vardır kesin kanka 🤣
kanka kadınlar aslında haklılar karakter dedikleri gibi önemli (komik bi açıdan) fakat karakteri belirleyen yüzünün verdiği algı yani senin davranışlarının ötesinde yüzün ilk olarak karakter sinyalini veriyor. foid in menstüral dögüsündeki evresinden tut genetiğine kadar bir dizi faktör de hangi karaktere ( yüze) çekilceğini belirliyor. aynı örneği tekrarlim özgüvenli karakteri bilinçaltında arzulayan femoid bunu sinyalleyen erkekleri date material olarak görebiliyor. https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0191886906001802

Ya da dediğim gibi meta mübadelesi yani yeterince çaba ve social circle da etkili olmuş olabilir. bunun hakkında post açabilirim belki kimse bunun farkında değil

• +1
kanka kadınlar aslında haklılar karakter dedikleri gibi önemli (komik bi açıdan) fakat karakteri belirleyen yüzünün verdiği algı yani senin davranışlarının ötesinde yüzün ilk olarak karakter sinyalini veriyor. foid in menstüral dögüsündeki evresinden tut genetiğine kadar bir dizi faktör de hangi karaktere ( yüze) çekilceğini belirliyor. aynı örneği tekrarlim özgüvenli karakteri bilinçaltında arzulayan femoid bunu sinyalleyen erkekleri date material olarak görebiliyor. https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0191886906001802

Ya da dediğim gibi meta mübadelesi yani yeterince çaba ve social circle da etkili olmuş olabilir. bunun hakkında post açabilirim belki kimse bunun farkında değil
Aç kanka kesinlikle kişilik zırvalığından usandım amk.

Just be first kuralına göre ilk başlarda çok genç kızlarda işe yarıyor olabilir. Ama belli bir yaştan sonra bunu denerseniz yaptığınız iş simplik olur beyler düşmeyin bunlara.

Users who are viewing this thread

Back