178 boy hakkındaki görüşünüz?

travisbickle

travisbickle

Iron
178 isek hayat bitti mi beyler?

Bittiyse napcan

• +1
Reactions: Abhorrence
10 cm boy uzatma ameliyatı olup 188 chadlite olacağım. daha sonra da tıpkı profil fotoğrafımdaki travis gibi benden kısa olanların karşısına geçip kollarımı bağlayarak keh keh diye güleceğim.

• JFL
Reactions: chadmanlet04
Strong manlet

tipin iyiyse yaşarsın.

tipin kötüyse 188 olsan bile incel kalırsın.

Kanka, benim arkadas var ozan 178-179 cm filan. Adam mesela 20 kizla yatti ve daha 19 yasinda, ve bunlarin hepsi nerdeyse 1 senede oldu. Yuz olarak MTN+ ile HTN arasi.

Kanka, benim arkadas var ozan 178-179 cm filan. Adam mesela 20 kizla yatti ve daha 19 yasinda, ve bunlarin hepsi nerdeyse 1 senede oldu. Yuz olarak MTN+ ile HTN arasi.
social circle ı nasıl set açıp oyun mu kuruyor olayı ne

• +1
Reactions: enayispotify_34
social circle ı nasıl set açıp oyun mu kuruyor olayı ne
Valla sormak lazim. Bende hindsitandayim cok takilmadim ondan bilmiyorum tam olarak nasil yapti. Ama cocugun direk rizz cok iyi verbal olarak, yani autisik gibi konusmuyo. Bide fizigi iyi, boy fena degil, yuz maskulen ama temiz. Valla bende ogrenmem lazim, suana kadar ilk kiz arkadasim 18 yasimda oldu valla.

• +1
Reactions: claustral04
kanka benim model yüzlü bi ark vardı 172 falan kısa yani de kızlarla işi pişiriyor açıkçası -tipi sağ olsun- ama normieysen tabak çevirmekten başka şansın yok kısaca hayat bitmedi ama hala çok zor açıkçası 178 boyla. fraudla kısmına katılıyorum açıkçası oversize tshirtler ve kadife ceketler deri ceketler hem frame kazandrııyor ve altına çekilen chealsea botlar belki tabanlık koymak için büyük model alınan ayakkabılar baya smv arttırıyor bence

• +1
Reactions: enayispotify_34
kanka benim model yüzlü bi ark vardı 172 falan kısa yani de kızlarla işi pişiriyor açıkçası -tipi sağ olsun- ama normieysen tabak çevirmekten başka şansın yok kısaca hayat bitmedi ama hala çok zor açıkçası 178 boyla. fraudla kısmına katılıyorum açıkçası oversize tshirtler ve kadife ceketler deri ceketler hem frame kazandrııyor ve altına çekilen chealsea botlar belki tabanlık koymak için büyük model alınan ayakkabılar baya smv arttırıyor bence
Harbi nedense benimde bildigim cogu player 174-179 cm arasi. Muhtemelen boylari cok uzun degil ama kisa da degil bu insanlar ondan cok iyi konusmayi ogreniolar, bide fizikleri ve tipleri ve giyim tarzlari ii oluo gibi.

Harbi nedense benimde bildigim cogu player 174-179 cm arasi. Muhtemelen boylari cok uzun degil ama kisa da degil bu insanlar ondan cok iyi konusmayi ogreniolar, bide fizikleri ve tipleri ve giyim tarzlari ii oluo gibi.
evet hayat onları bir şeyler yapmaya zorluyor, boş durmaktansa deniyorlar

Kanka özele bak thread attim

2cm fraud
7cm elevold shoes
Framemaxx (belirli kas kütlesinde daha uzun gösteriyorsun)
Smv arttirmak icin dovme ve kupe
Üstüne oturacak kıyafetler
Circlemaxx ve NT'ysen yaşadın
Moneymaxx
Statusmaxxing
Ve kendini daha iyi göstermek için instagramın dolu olucak (zengin isen pahalı arabalarla st atmak)
Old money giyiniş stili (çakma rolex buna iyi gidiyor)
Özgüvenli bir duruş
Mentalite olarak nihilist bakış açısı bunlar yeterlidir sana bra

178 ortalama bir boy, ne uzun ne kısa, sana avantaj sağlamaz ama dezavantaj olacağınıda sanmıyorum, daha çok tipine bağlı.