2 iste calisiyorum

Atsiz

Atsiz

Silver
kral 2 iste calısıyorum boyum 1.62 ama eczanede olcturdum 1.78 çıktı htnyim yapacak bisey yok hem bıcak satıyoz hem 2 iste calısıyoz zor vallahi karton kagıda instagm adresimi yazdım reise oy basarken moglandım her gun krtleri mogluyorum otobusteki kızla bakıştık sence niye kral?

• JFL
Reactions: Tornoviaa, Angutoid, szolliontaraelis and 1 other person
amina koyim bıkan tek benim sanıyordum harbi aptal orospu evladı spawneri oldu bura

• JFL
Reactions: Tornoviaa, Angutoid and Atsiz
kral 2 iste calısıyorum boyum 1.62 ama eczanede olcturdum 1.78 çıktı htnyim yapacak bisey yok hem bıcak satıyoz hem 2 iste calısıyoz zor vallahi karton kagıda instagm adresimi yazdım reise oy basarken moglandım her gun krtleri mogluyorum otobusteki kızla bakıştık sence niye kral?
Adamlik mi amk

• JFL
Reactions: Angutoid
Arkadasim boyum 174 dedi eczane 169 oturdugum semtte taniniyorum Ticaretmaxxing ve popularitymaxxing yapiyorum 14k ticaret hesabim var instagrammaxxing bıçak satiyorum sokaklarda ticaret yapıyoruz. Saat 6da kickboks antrenmani hayat zorladı. 6 da antrenman yuzum babyface sonra okul sonra sokaklarda ticaret. Çevre genis htn im sokaklarda ticaret over mi? Social circlemaxxing sokaklarda ticaret kekomaxxed htnim over? Muh hello beyler over? Angutoid allani sikim sokaklarda ticaret instagrammaxxing sokaklarda ticaret

• JFL
Reactions: Atsiz
İgnore list

Kanka heightmaxx ile ilgili sormak istediğim sorular var sana, uygunsa yardımcı olur musun? Ben forumda yeni olduğum için herhalde konuşma başlat sekmesi henüz yok bende. Sen dm atarsan sevinirim.

Users who are viewing this thread

Back